bugün

milliyetçilik adı altına sığınıp pkk sempatizanlığı yapan yazar.
(bkz: insanlıktan nasip almayanların yazar olması)
türkiye cumhuriyetine pkk lı ibneler gibi tc diyen, pkk yandaşı yazar kişisi.
kürtçü, pkk yandaşı, doğru söyleyene çemkiren bir yazar. zoruna gidiyor herhalde... benim yazdıkarım niye zoruna gitti kuzum? ne demişler, yarası olan gocunur... demek ki doğruları söylüyoruz, bu kadar rahatsız olduğuna göre...
düşünce suçu işleme eylemi ile bölücülük eylemini birbirine karıştıran yazar. kürdüz ölene kadar şarkısını dinlemek düşünce suçu değil, teröristliktir. Velhasılkelam içerisinde vallahi apoyu özledim cümlesi geçmektedir. düşünce suçu işlemek, kürdistan başlığına bu entry girmekse,

--spoiler--
kurulmak üzere olan devlettir. büyük bir aşkla resmen kurulmasını beklemekteyiz.
--spoiler--

sokarım öyle düşünceye de suçuna da. Kapito?
ercan saatçi'nin eline düşmesini istediğim yazar. tam dengi işte.
provokatör, beşinci nesil pkk.
hitler'i kıskandıracak kadar kürt ırkçısı yazar kişi. neyse ki artık sosyalizm'in arkasına sığınıp adını kirletmiyorlar.
beşinci nesil kürt.
atsız'ın kürt versiyonu çaylak.
3 aylık kafa dinlemenin ardından sözlüğe yeniden dönmüş yazar. yine hoşgelmiştir, sefalarda getirecektir.
(bkz: #6351473) ana dili kürtçeymiş...

(bkz: aramıza sızdılar)
(bkz: iç savaş isteyip yok olmak istemek)
rambo okan'ın sözlükteki tezahürüdür. ancak bu kadar olur.

ayrıca

(bkz: ad hominem)
iftiracı yazar. benim katolik olduğumu ve beni tanıdığını söylüyor. nerden biliyorsun ben oyum?

scurtel'in yapmaya çalıştığını o yapıyor, çamur at izi kalsın. lütfen geçelim bunları, kimse yemez artık. herkes kimin ne olduğunu biliyor.
güzel vatanımızı bölmeye çalışan yazarlardan biri. yazılarından çok net anlaşılıyor.
kendisi sözlüğün gizli ateistlerinden biridir. güya ılımlı görünerek, bölücü görüşlerini müslümanlara da yayacak. dikkat.

(bkz: bi vurursam ölürsün)
çelişki yazarı.

(#6445655)

--spoiler--
bu adamın yaptığı biz inançlı müslümanları şüpheye düşürmektir.
--spoiler--

nickaltımda kendisine inançlı müslüman diyordu ama aradan 1 saat geçmedi islam'la dalga geçen yazar.

sanırım bana ettiği iftiraları artık anladınız.

bu adamın yazdıklarına güven olur mu?
(bkz: #6445655)
gözleri zaten bozuktu bana iftira atan arkadaşın. daha da bozulmuş sanırım. sen o gözlükleri değiştir yeğenim!!!
yaratan ile değil islamiyette ki allah inancı hakkında konuşan kişi. ikisi birbirinden farklıdır. of be kardeşim birde bunu anlatmak için mi zaman kaybedicem.
müslümanların sadece saygılı ol diyerek cevap verebildikleri yazar.
çirkef.
şamata var dediler geldim. Ben samatyalı dilim sametyalı olabilirim ancak ve lakin.
(bkz: ben tek hepiniz)
aylardır ortada olmayan kürt.