bugün

* yazarlıgın hayırlı ugurlu olsun kısısıdır. 300 spartalı gucunde kalemıyle ortamı senlendırecektır. pazar zirvede gorusuruz... artık artı 1 degılsin, koskoca uuser oldun.
"seni gozum bi yerden isiriyor ama du bakalim.." demek istedigim yeni yazar. hosgelmis..
yoksa ayni hastanede mi dogduk, bak aklima o geldi. ***
sözlükle aynı gün doğma serefine erişmiş yazardır.*
300 filminden aşırı etkilenen insanolabilir o da... hoşgelmiş bir yazardır.
güzel gözlü dediğim ve göz rengini değiştirmeye çabaladığım yazar kişisi.
--spoiler--

- gidiym de sana kol gibi bi entÂri gireyim
+ girdin ya âbi zÂten...
- girmedim lan
+ girdin

--spoiler--

kendisine buradan bir adet kapak yolladığım şeker mi şeker insan. hihihi...
(bkz: genç selebiriti adayı)
kimi çevrelerde "evinde langırt olan çocuk" diye de bilinen yakışıklı yazar kişisi. kişisel bilgilerimi aldığında polis olduğundan şüphelendim ama, değil sanırım. kendisini buradan kucaklıyor, acil şifalar diliyorum. *
bir insan yakışıklı aynı anda karizmatik, romantik, kültürlü, nazik, sevecen, sohbetine doyum olmayan, espirili olabilir mi sorusunun cevabını bünyesinde barındıran yazar kişisi. okumaya doyamadığım adım adım takip ettiğim, okurken gülümseyip, aynı anda duygulandığım nadir yazarlardan biri olup çok da değer verdiğim kişilik.
yanlışlıkla ilk (bkz: 300 ıspanak) nickine yazmışım. sonradan jeton düştü ve doğru adrese geldim. *

sözlüğün ağır toplarından olup* zirveye geç olsa katılan çok babacan, adanalı abimizdir. zirvede bol bol adana dürümlerden, şırdanlardan* konuşup canımızı çektirmiştir. kendisi sözlüğün ilk kurulduğu zamanları anlatıp zirvenin liderlik bayrağını da almıştır. daha sonra ki zirvelerde tekrardan görüşürüz umarım. saygılar, selamlar.

not: biz çift değiliz.
filmlerde seslendirme yaptığını düşündüğüm yazar.
this is spinach..
bir kurufasülye değil. *
cok yetenekli bir arkada$, herhalde ulusözlük'te tani$tigim en kabiliyetli, en kalifiye adamlardan biri kendisi.

nazik, misafirperver sözlük yazari.

p.s: moruk bi' keman buldum yanima, cok parlak degil ama idare eder, toplanalim yapalim bir $eyler.
bu nasıl adam yahu, ilginç bilgiler ansiklopedisi gibi böyle; ayrıca hem sevecen, hem de nazik, hem de komik. bir dahaki zirvelerde görüşmek üzere.

burası da +1i için nick altı yazısıdır:
ay ne güzel saçların var öyle. çıtıpıtı güler yüzlü gibi bilimum homoseksüel iltifatlarla burayı doldurduğumu say**** hadi görüşürüz.
hemşehrim olan yazar.ayrıca sporla ilgilendiğini düşündüğüm iri yapılı bir adam, kaslar maslar yerinde maşallah. *
ama daha dikkat çekici yönleri ise; ehl-i sohbet ve bilgili oluşudur. bu adamla oturup rakı içilir. *
online listesinde gördüm, kesin onuncu nesildir dedim ama haksız çıktım.
Güzel nick.