34 yaşındaki işsiz sap gibi gezen erkekle, 17 yaşında özel okula giden kız versiyonunu gördüğüm ilişki türüdür. liseli kızlardaki olgun erkek takıntısının ulaşabileceği yaş aralığının bu seviyelere kadar çıkması insanı endişelendiriyor. hangi dünyada yaşıyorsunuz amk, o herif senden ne bekliyor sanıyorsun.
Sana ne denilecek ilişkidir. Insanlar üzerine bu kadar yorum yapma hakkını kendinizde görmeyin.
iğrençtir mide bulandırır. ulan ben kendimden 5 yaş küçük kız görsem kardeşim der elinden tutar parka götürürüm.
erkek teen sever,kızda olgun erkek sever beraber yasar giderler .
i don't give a fuck diyip geçilecek sorunsal.
sorun kızda değildir.sorunun hası adamdadır.kendisi gelişimini tamamlayamamış bir öküzdür.
30 yaş erkeğin sübyancı konumunda olduğu ilişkidir.
Genellikle maddiyata dayalı bir ilişki türüdür.

(bkz: para çokomel eğrisi)
Alanın razı verenin razı olduğu durumdur. Zira 3. kişileri ilgilendirmemektedir efendim.
taze et sevdasının ürünüdür. aslanla gazel anlaşıyor mu? anlaşıp da parti mi kuracaksınız lan?

cinsel olgunluğa ulaşan hiçbir insan çocuk sayılmayacağı için hadisenin pedofiliyle alakası yok.
(bkz: pedofili)

erkek muhtemelen pedofili dir.

kız ise olgun erkeklerden hoşlanıyordur.

(bkz: olgun erkek)
Adamın Sapık Kızın salak olduğu ilişki.
Pedofili vakası.
Size ne kardeşim isteyen istediği ile ilişki yaşayabilir, dediğim başlık.
Hayal edemeyeceğim ilişkidir. Tamam biz erkekler genç severiz ama 15yas genç olması normal değil. ideali 5-6 dır. O da kadınlar çocuk doğurunca daha çabuk çöktükleri için normaldir. Kim ne derse desin sapıklık gostergesidir. Kendi kız kardeşimi düşündüm ve hemcinsimden tiksindim şuan.
islama uymayan her türlü ilişkiyi şiddetle kınıyorum Allah hepimizi korusun. Amin.
günümüz de sayıca pek çok örneğine rastladığımız ilişki türüdür.
Cocukla birlikte oldugunu bilen fakat hosuna giden orospu cocuguyla bir kizin iliskisidir.

23 yas altindan bi uzak durun sizi kart herifler. tabi yasitlariniz size niye baksin ki zaten, kolaydir tazeyi kafese almak.
Sübyancılık veya pedofili değildir.

Adam uyanık kız salaktır. Adam kızı skip atar, sokağa sümkürür kızda mal gibi kalır.
en güzel ilişki türü. böyle olgun, haşin, kaslı ve yakışıklı bir erkeğin kollarında kız farklı dünyalara gider. liseye başlamış biriyle ilişkiye girmek gayet etiktir. sindirella bebeği ile oynamıyor zaten, siz onların watsapta dönen muhabbetlerini gördünüz mü? nereden göreceksiniz siz onları barbie bebek oynuyor sanmaya devam edin.

ver coşkuyu çat çat çat....
boş boş konuşan namus bekçileri milleti kıskanmayın. böyle bi ilişkide kız salaktır ama size ne kimin ne yaptığlndan.
liseli kız görünce azan 20 yaş üstü tiplerden Çok vardır. Suç liseli kızdadır. Adam yasal olmadığını bildiği körpe kızı somurmak için her türlü Meriçliği yapar.