bugün

yaz arkadaşım....

kapalı alanda sigara içer, kendimi ihbar eder efendi efendi cezamı öderim...

pazara gider, pazarlık yaparım. domatesi 3 katı fiyatla alır, domatesçiye domatesleri hediye ederim...

alışverişlerimde "fişsiz ne kadara olur abi?" pazarlığı yapar, alışveriş sonrası ısrarla fişimi isterim...

gün doğmadan taksime gider heykel taklidi yaparım, hava kararınca eve gider traş olurum...

dikkat şahan çıkabilirin en güzel skeçlerinden biri.

--spoiler--

kadının göbek deliğine uhu dökerim onu koklarım

--spoiler--
birlikte olmak fiili, cinsel birliktelik değil, muhtemelen bir arada olmak, yan yana bulunmak maksatlı kullanılmış. popülasyon göz önüne alındığında olayın cehennem sınırları dahilinde cereyan ettiği akla gelmektedir.
ayda dört kez senfoni orkestrası konserine giderim.
en ön sıraya otururum.
konserin tam ortasında ayağa kalkıp ismail yk şarkısı söylemeye başlarım.
kendimi yaka paça dışarı attırırım.
sonra evime gider mustafa sandal'ı ararım.
ağır konuşurum.
bunu 28 gün tekrarlarım.
sonra tekrar arar daha ağır konuşurum.
sinirlenir cevap verirse alttan alırım, özür diler telefonu kapatırım.
julio iglesias'a göre temiz, ütülü, üstten son iki düğmesi açık beyaz bir gömlek bunun için yeterlidir. tabi bir de sinekkaydı traşlı olmak.
--spoiler--
-- kadınlarla ilişkiye girerim, ilişkiye girdikten sonra spermlerimi sayarım. tek tek. eksik varsa arkadaşlarınkinden tamamlarım.

-- sevgilime çicek göndermem, çiçekçiyi gönderirim sonra ikisini birbirine aşık eder delikanlı gibi aralarında çekilirim. 30.000 kadınla nasıl birlikte oldum? not al arkadaşım aklını ver. sen de yapabilirsin.

-- vücut kıllarımın uzunluğunu 4.5 santimde tutarım. bara giderim alkol içmem alkol veririm. kasaba giderim et almam et veririm. ulaşım aracı olarak denizaltı kullanırım. ankara'ya denizaltıyla giderim.

-- otuz bin kadınla nasıl birlikte oldum?
iyi dinle arkadaşım.
ayda mutlaka on gece dışarıya çıkarım. içki kullanmam. bara damsız girerim, damsız çıkarım. damlı girersem yine damsız çıkarım. barda içki kullanmadığım için bar çıkışlarında mutlaka dört tane badyguardla ip atlarım.

-- otuz bin kadınla nasıl birlikte oldum?
not al arkadaşım.
ayda mutlaka yedi kere pide yerim. ama pidemi fırında değil solaryumda pişirttiririm. kendim, solaryum ihtiyacımı da pide fırınında gideririm. mutlaka ayda 4 kere pide fırınına girerim.

-- yunusla yüzmem kefalle yüzerim. kefal yemem yunus yerim.
otuz bin kadınla nasıl birlikte oldum?
not al arkadaşım.

-- not al arkadaşım!
otuz bin kadınla nasıl birlikte oldum?
her ay mutlaka üç resim sergisine yanıma boyalarını alıp giderim, eksik resimleri tamamlarım. ressamları serginin orta yerinde döverim.

-- yaz kardeşim, not al, felsefe edin!
30 bin gadınla nasıl birlikte oldum?
bara damsız girerim, damsız çıkarım.
damlı girersem yine damsız cıkarım.
barda içki içmem içki ısmarlarım.
sabahları anadan üryan balkonda yatarım.
sonra banyoya girer 7 saat çamasır suyunda kendimi bekletirim.

-- akşam yatarken doğalgazı açarım, perdeleri tutuştururum gece 3 gibi kalkar söndürür tekrar yatarım.
hayvanat bahçesine giderim.fillerin yanında yellenirim. sonra derin derin içime çekerim. daha sonra eve gelip paçalı don giyerim.daha sonra bu şekilde kahveye giderim.arkadaşlardan bir güzel dayak yerim.sonra tekrar eve gelirim.30 bin kadınla nasıl birlikte oldum yaz arkadaşım.

-- gece 2'de kalkarım. bi çay koyarım. 2 yumurta kırarım.ama yemem. 3'e kadar beklerim.

-- 25 yaşında kadın sevmem. 24 yaşında severim. 26'da severim ama 27'de sevmem.28'de evlenirim. 29'da boşarım. 30'da başka ufuklara yelken açarım.

-- restorana giderim. yemek söylerim. ama yemeği masada yemem. mutfakta yerim.

-- taksiye binmem. binersem yolcu olarak gitmem. ben sürerim.

-- avrupa yakasına kesinlikle geçmem. iki köprüyü de kullanmam. kullanırsam kaçak geçerim. plakayı kapatma ihtiyacı hissetmem. sıkıyosa yazsın.

-- sabah erken uyanırım 2 gibi, bi dene çay goyarım. 2 şeker atarım. menemen bişittiririm onu yerim. ekmek banarım. 3'e gadar beklerim 3'len 5 arası gadınlarlan gonuşurum. günde 5 gadınlan gonuşurum, her akşam eve gelince televizyonu açarım, 7 dakka izlerim. daha sonra televizyonu bozarım. sabah uyanınca televizyonu yaparım. 7 dakka daha izler gapatırım.

-- kadının göbek deliğine uhu dökerim, sonra onu koklarım...
--spoiler--
(bkz: rüya tabirleri ansiklopedisi)
arkadaş iki büyük yeni devirmiş. Bir banyo yapıp da gel ve başlığı kapat.
- kadının göbek deliğine uhu dökerim, onu koklarım.

- yaz arkadaşım.

- evden çıkarken ayakkabılarımı çıkartırım. eve girerken ayakkabılarımı giyerim.

- not al arkadaşım.

- taksiye binerim. ama şoför olurum.

- iyi dinle.

- arabayı sevmem. otobüs kullanmam. dolmuşa binmem. troleybüs kullanmam. metroya binmem.

diye yardıran video'nun sosyopat insanı.
ismini "30bin kadın" yapan insanla birlikte olması daha olası olan bir durumdur.
(bkz: uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları)
önce bini atın, 30un sonundaki sıfırı atın, sonra da 3ü atın hatta kadını da atın, işte size türk erkeğinin söylemi.
kendi evimde otururken gece canım sıkılırsa hırsız kılığında camdan girip kendi evimi soyarım. daha sonra polisi arar kendimi ihbar ederim. yakalatırım. ekip arabasıyla karakola giderim. karakola girince nezarette ana avrat küfrederim. bi güzel sopamı yerim. sonra anlatacak şeylerim var diyip sorguya çekilirim. yedi gün sorguda kalırım. çıkar evime gelirim.
Her gun farkli birini dusunup 31 cekmis, sonra da elaleme yanlis degil eksik anlatmistir .
önce kadını atın, sonra 3'ün yanındaki dört sıfırı... Sonra 3'e 1 ekleyin.!!
Durum anlaşıldı... Dağılabiliriz.
bir anlatsan da anlasak.Erzurumlu Tillo dayı hikayesinin ,giriş cümlesi.
sözlükte video paylasımı sayesınde ızlenebılrcek vıdeodur. ben ılk burda ızledım hıc sıkılmadım muthıs bır sahan tıplemesı. yaz evladım, 30 bin kadınla nasıl bıtlıkte oldum. arkadası muzıkte cok uyumlu.
30 bin kadınla nasıl birlikte oldum,
avni akere gider her maç haftası fener formasıyla, göztepe de karşıyaka formasıyla dolaşırım, efendi gibi dayağımı yer çekilirim. En arka tribünden bilet alır, sahaya işemeye çalışırım. Yaz arkadaşım, not al.
her hafta edirne- gaziantep uçağına biner konya üstündeyken uçaktan atlarım, paraşüt kullanmam tuz gölünü hedeflerim. Otobanda sol şeritte bisikletle giderim, teker patlarsa olduğu yerde yaparım. Yaz arkadaşım, felsefe edin.
her ay 35 kilo dana eti alır küvete doldurur içinde kendimi marine ederim, hayvanat bahçesine gider ayıların kafesinin önünde beklerim. Cumaları sohbete sarhoş gider abilerin sabrını ölçerim. Yaz arkadaşım.
her hafta fransızca dersine gider, ingilizce anlaşmaya çalışırım. Gümrüklerde pasaport göstermemek için sınırı kaçak geçer, dönüşte pasaportsuz gelip türk vatandaşı olduğumu anlatmaya çalışırım. Her yıl mutlaka irana gider baldırı açıkta bırakan levi's kot üstüne kazak giyer iranlı kadınları keserim. Yaz arkadaşım, not al, felsefe edin.
işte böyle;
http://image.haber7.com/h...118520110922041419989.jpg
''ankaraya denizaltıyla giderim, ayda bir kez kadınlar hamamına boğazlı kazak giyer giderim.'' sözleri ile akılda kalmış şahan gökbakar skeçidir.
en malca televizyon skeçlerinden biridir. güldürmemiştir.
gece 1.00 dan sonra dışarıya piknik yapmaya çıkarım. ama yanıma piknik eşyalarını almam. yanıma sadece babamın hüvviyetini alırım.

yolda denk geldiğim kedilere köpek, köpeklere iguana muamelesi yapar, onlara siyasi vaatler verip kaçarım. tekel bayiilerinin önüne gelir, içeriye girer, tekelle mi bilek güreşi yapıyorsun yoksa çift elle mi diye soru sorarım.

saat 4 e karşı minareye çıkar ezan okumaya başlarım. sonra I'm sorry, fatal error der minareden ayrılırım. yolda karşıma çıkan çöpçülere kibritin var mı ? diye sorarım. cevabını dinlemeksizin kibrit bulundurmak orucu bozar diye haykırıp kıble yönüne doğru kaçarım.

yolda polis çevirdiğinde polise nerelisin diye sorarım. cevabı dinlemeksizin babamın hüvviyet kağıdını veririm. bu sen değilsin ki dediğinde " evet ben, senim" cevabını verip yüzüne karşı alaycı bir kahkaha atarım. sonra kar botlarımı çıkartır polise veririm.

nod al arkadaşım. 30 bin gadınla nasıl birlikte oldum. not al.
beyler mallık bulaşıcı herhalde kendimi kötü hissediyorum.