bugün

hafız olan 254 kişi için yapılan tören yürüyüşüdür.
https://twitter.com/medya...tatus/1543540529744515072

254 kişi hafız olmuş.
ne yapacak bunlar?
of'un hangi ihtiyacını karşılayacak, ülkemizin hangi sorununa derman olacaklar?

osmanlı'nın batmasına işte bu tarikatlar ve tarikatlarda, medreselerde semiren ve hiçbir iş yapmayan insanlar sebep olmuştu.

aradan 100 seneden fazla zaman geçti, aynı şeyleri yine yaşıyoruz.

gerçekten merak ettiğim için soruyorum, bu 254 kişi ne işe yarıyacak?
ülke adına sevindirici gelişmedir. gelecek nesiiller dinsiz yetişmeyecek cenazeler ortada kalmayacak.
yollar yürümekle aşınmaz. Süleyman Demirel.
ülkemizde hıfz edilecek daha çok şey var.
hafıza sokiyim.
(bkz: karadenizli eblehliği)

Çocuklara dantelli arap fistanı giydirip, sarık sardırarak ne amaçlanmakta, nereye varılmak istenmekte?

(bkz: yallah Arabistana)
sen benim içkime fuhşuma karışamazsın ama ben senin okuyacağın kitaba giyeceğin kıyafete karışırım üstüne hakaret de ederim.

işte bu zihniyetiniz yüzünden millet size bir asırdır iktidar vermiyor.
Bu hafızların büyük bir çoğunluğu doğu ve güneydoğu'dan.
Bunlar of'ta türk islam milliyetçiliğini öğrenip pkk düşmanı olarak
yetişiyorlar. Gittikleri yerlerde insanlara hem din öğretip hem pkk
düşmanlığı aşılayacaklar.

turgut özal - tansu çiller devri " kürt meselesini dinle çözelim "
politikası . hiç bir işe yaramaz , yaramadı . insanın milliyeti değişmez .

bu arada " bin yıldır kürtlerle beraber yaşadık " lafının da ne kadar
boş olduğu da ortaya çıkıyor . osmanlı öğretememiş siz mi öğreteceksiniz ???
ayrıca askerde söylenen meşhur söz .. " yapamayan , yaptıramaz "
yani islamiyeti öğretmek için önce , dürüst olmak , müslüman olmak
lazımdır .
başkasının arazisine , kamu malına çöküp beton döken , yaptığı bina da
yağmurda yıkılan karadeniz mütayiti yağmacılıktan başka ne biliyor da
öğretecek ???
Sen benim her şeyime karışıyorsun(içkime, sevgilimle gezinmeme, neyi nasıl giyeceğime...) bunu daha şiddetli yapabilmek için toplumu sürekli cahil bir dindarlığa itiyorsun...

ben/biz sadece ülkeyi geri götürüşünden dolayı endişeleniyor ve endişelerimizi bile kısık bir sesle dile getirebiliyoruz...

Cehalet kol geziyor... ayrıca o hafızların arasında bir tane oflu bulamazsınız... din istismarının zirvesi of'ta yaşanır...
Bende trabzonluyum bende allaha inaniyorum fakat bunlari savunamam papağanlaşmiş ruhbanlaşmis bir din anlayisi toplumu yozlastirmaktan baska bisey yapmaz.bunlar sunni dininin mahsülleridir.
Geleceğin çocuk tacizcileri loading…
badelememişlerdir bunları da umarım, ufacık çocuklar. büyüyüp akılları başlarına gelince doğru yolu bulacaklardır...
Hafızlık güzel, başarmışlar helal olsun. Inşallah doğru yolda ilerleyip hem dinlerine hem vatanlarina hayirli gençler olurlar. Fakat farkli bir bakış açısıyla ben sokaklarda gösteriş yapar gibi bu şekilde topluca yürüyüş yapmalarını doğru bulmuyorum. Bizim dinimiz gösteriş ve şatafattan uzaktir.
Hmm demek ki, benim verdiğim vergiden maaş alacak 254 takkeli bunlar, kendi payımı haram ediyim de ahirette az da benim için yürüsünler.
irtica geliyor.