bugün

Piar anketinde 2 . Parti olmuş durumda bugün açıklandı.
MAĞLUPLARDAN SAÇMALAMACALAR ÜRETTiREN GÜZEL BiR MiLLi EYLEM.
bundan sonra tayyor oteki diyara gocmeden ya da turkiye cumhuriyeti yikilmadan a.k. partisi'ne kaybetmek yok, cunku ulkeyi tamamen uzerlerine gecirdiler ve butun bati alemi her turlu destegi veriyor bunlara. tayyor gocerse ayni adamlar baska bir isimle yine gelir, uzulmeyin. ya da uzulun...
2023 Haziran da görüşürüz.fazla sevinmeyin.
büyük başarı hemde ne büyük başarı! adı sanı duyulmamış kasabayı kazansan ne olur? istanbul, ankara, izmir, bursa gibi metropollere bakarım ben.
sen dodurgasın büyük düşün.
MAĞLUPLARı sAÇMALAMACAlandıran eylem.
2023 secimlerinde turk milletinden bekledigim sonuc. Erdogan bey in son nato zirvesindeki hamlelerinden sonra bir kez daha eminimki 2023 buyuk turkiye nin kurulusu olacak.
AKP hala ölmedi dedirtmek için kazanacağına emin olunan köyü ilçe yapıp seçime gitmek benim gördüğüm bu. Cesur ise AKP sandığa gitsin.
Yakında muhtarı ölen mahallede yapılan yenileme seçiminde "akp'nin ezici oyla kazanması" haberlerine kadar iner bu çıta.
Küçük bir ilçenin seçimlerine çok anlam yüklememek gerekir diye avunmak isterdim...

üzgünüm avuntuya çok ihtiyacım olsa da gerçeklik buna izin vermiyor...
irfanı(biz ona cehalet diyoruz) tecelli etmeye başladı...

Bunca sefalete, tutarsızlığa, bunca hukuksuzluğa, haksızlığa, ahlaksızlığa... bütün bu çarpıklığı en az 15 yıldır sürdüren bir iktidar bunlara rağmen %90 oy alıyorsa yapacak çok şey yoktur... bir yolunu bulan herkes mülteci statüsü elde etmeli...

Acaba suriye mülteci kabul eder mi...
bravo sana dodurga kendin ettin kendin buldun hiç kimse sana acımayacak acıyan beter olur inşallah sizler böyle cahil kaldığınız sürece üründe gider para da.
solun kalesi dodurga da akp ezici üstünlükle kazandı komünistler de çok şükür doğru yolu buldu. erken seçim isteyenlere ders olsun.
trakyada kıyı egede akdenizde şu an seçim yapın kaç oy alır acaba.
ergen akp'lilerin kendini tatmin ettiği sonuçlardır.

bırakın %90'ı şu an %51 oy alacağına inansa tayyip koşa koşa seçime girer.
akp'nin genel seçimlerde kazanma şansı yok ve bunu tayyip dahil herkes biliyor. boşuna mı köşe bucak erken seçimden kaçıyor sanıyorsunuz?

24 haziran 2018 seçimlerinde dodurga'nın içinde olduğu "orta" ilçesinde akp+mhp %91,54 oy almış şimdi %87... yani dodurga'da bile düşüş devam ediyor!
Harbiden ya. 1100 kişi oy kullanmış. ona sevinecek hale düştülerse durum gerçekten vahim.

görsel
Neyse ben gideyim de halk TV açayım. Orada ışıklı partimiz hdp önde görünüyor hep.
Büyükşehir belediyelerini kaybedenlerin, bu hezimeti unutum küçük bir şehrin, minicik bir yerindeki secim galibiyetiyle, sevindiğini gösteren küçük bir olay.
taş çatlasın 1500 nüfusu olan bir beldede akp'nin yüzde 90 alması şaşırtıcı değildir. ama chp ve iyip de lütfedip burada seçime bile girmemiş. memleket partisi bile girmiş, sarıgül bile girmiş ama chp ve iyip önemsememiş burayı. yanlış yapıyorsunuz, genel seçimde oy istemeye gittiğinizde "siz bizi ciddiye almayıp aday bile göstermediniz, bize önem vermiyorsunuz." derlerse cevap veremezsiniz.

bu arada ortalama bir beldenin eğitim seviyesi ve sosyokültürel durumu göz önüne alındığında deva partisi oldukça iyi bir oy almış ve üçüncü parti olmuş. genel seçimde oy vereceğim parti olan deva'yı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

edit: chp ve iyip, deva partisi'ni destekleme kararı aldıkları için seçime girmemişler. tebrik ederim.
her halk hak ettiği şekilde yönetilir. bence şu an ki durumumuz halkın bir bölümüne rağmen yine iyi. bunlar daha beterini hak ediyor...
Türkiye'nin asıl sorunu siyasetçiler, idareciler değil.
Türkiye'nin asıl sorunu bu halk.

görsel
Celladina aşık bir millet bizim millet.
görsel
Düşünün, tabandan tavana ülkeye kimlerin yön verdiğini.
ak partinin 2023 ü uzaak ara kazanacağını gösteren durumdur. evet..
Çankırı Akp nin oy deposu gayet normal.