bugün

adamlık sıfatına uyan şey sadece cinsiyeti.
sagopa kajmer'in yıllar önce tespitini yaptığı adamdır.

--spoiler--
yurdumun insanı psikopatlığı kendine öz edinmiş ve bu yolda ilerlerken,
yeni nesil peşlerinden dejenere biçimde gelirken,
maganda ve maço sıfatları almış başlarını giderken,
siktir et boş işleri!
el at! mevzu derin, okyanus dibi bok yemiş!
vatan evladı beyinlerini karı kıza ada!
yarraklarının derdi çoğunu katil etmiş!
milletin bir eli dolarda!
tecavüzü bakkaldan sakız alma normalitesiyle karıştıran,
sikinin keyfine savunmasızları gasp eden,
amına kodumun cehennem odunları
aramızdan yüzlerce masumu alıp gitmiş!
caddelerde 20:00 sonrası yürümek midir haram olan bir kadına?
ya da 08:00 öncesi uykusundan uyanıp okula çıkmak üzere yola koyulmak mı tehlikeli?
çevrede avını bekleyen abaza yamyam,
gözünü bürümüş erkeklik hırsıyla sarkmaya hazır!
sümük gibi yapışkansınız! hayvansınız hepiniz!
bir eliniz sikinizde sıvazlayan hödüklersiniz!
görmemiş lanetlersiniz! köyde traktör sürüp şehirde ereksiyona girenlersiniz!
mic check bahsettiği tüm odunları rap sobasında cayır cayır yakacaktır biliniz!
sizler sözde namusun eli sikinde bekçilerisiniz!
emanete hıyanette rakipsiz şebeklersiniz!
taksim meydanında sikinizden asılsanız ibret olursunuz,
ananıza saygıyla baksanız adam olursunuz!
--spoiler--
okuduğum okulun olduğu yerde olan bu olaya bir gram bile şaşırmadım.
çükünden assınlar bu yaratığı.
tecavüzcüdür.

yalnız kız kardeşlerin bunu kimseye anlatmamış olmaları üzerlerindeki baskıyı kanıtlar niteliktedir. kız da uyanıklık etmiş, nikahtan sonra "kız olmadığını" açıklamış, kocayi kaçırmamak için. iddiaya varım, o noktaya kadar "kız" taklidi yapmıştır. demek ki hem kız için, hem de oğlan tarafı için, gelinin kız olması çok önemliymiş. bu "önemden" dolayı bi sürü katakulliler atılmış. suç, gizli kalmış, toplumdan korkulduğu için. "adım orospuya çıkar" diye...

çok düşündürücü bir haberdir bu.
(bkz: Ben bu yazıyı şerefsiz babama yazdım)
kelimenin tam anlamıyla orospu çocuğudur. bir gram katı olmayan sıvı, akışkan şerefsiz orospu çocuğudur. mantıklı hiçbir açıklaması olmayan, hayatta olmasının hiçbir önemi olmayan piçtir.
Adamın asılması gereklidir aksi halde kaçınız.
katli vaciptir.
hayvanoğlu hayvandır. orospu çoçuğunun önde gidenidir. aslında bu adamı alıcaksın yaptıklarının aynısını yapıcaksın,çükünü kesip atıcaksın.
(bkz: orospu çocuğu)
israf_ı döl.
israf_ı döl.
israf_ı döl.
(bkz: dostum adam demişsin ama bu orospu çocuğu)
baldızına sarkanlar vardı eskiden, sonrasında yeğenine kayanlar oldu. ses çıkmadı kimseden. toplum yapısı bozuk diye diye geçiştirdik hep.bir icraat bi yasa vs bekledik çıkmadı; herkes laik kesildi başımıza.velhasıl en son geçenlerde erkek kardeşine tecavüz eden adama şahit olduk.bu * daha lanet okuma faslı bitmeden bugün kızkardeşine tecavüz eden adamla sarsıldık.yerimde duramadım kanım kaynadı dayanamadım; tv de gördüğüm her çıplaklık,sex ve cinsellik kelimesi başına rtük ü aradım.ama onlarda * çıktı. (bkz: he amk he) deyip geçiştirdiler hep.onlar da haklı tek kişiyi kim *,
neyse diyeceğim şu ki siz nerdesiniz ey mahlukat, millet sıçmış buyrun * sofrasına...
bunları okundukça, nüfus kağıdımda olan "erkek" ibaresini değiştirme düşünülmektedir.
insan olmak çok zor.
gittiği yerde daha beterini yaşaması için dua kampanyası başlatılması gereken adam.
(bkz: sen adam demişsin ama insan bile olamamış ki bu)
sokakta görebileceğiniz insandır.* medyaya yansıyanlar veya bir şekilde cezasını çekmek için hapsi boylayanlar dışında o kadar çok var ki bu insanlardan sokaklarda ve evet aynı havayı soluyorsunuz.
Siki kesilip girtlagindan asagi sokulasidir.
kodeste her gün düzeyli olarak şişeye oturtulması gereken canavar. ama bu hıyar eminim ondanda zevk alır.
hayırlı abi

şaka şaka ne hayırlısı, bundan olsa olsa hıyarlı abi olur.
(bkz: tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmem)
idam gerekli mi yoksa gereksiz mi? tartışılmalı hadi bakalım.

idam'ın tekrar tartışmaya açılmasını ispatlayan adamdır.
(bkz: Bu nasıl ülke)
tecavüze uğrayanların aklı ermeyecek kişiler olmadığı aşikar. birinden biri muhakkak çıkar şikayet ederdi aslıda. ve de haberdeki "dolaylı olarak itiraf etti" ibaresi de düşündürücüdür. ensest ilişki olduğu ortada ama direkt tecevüzcü dememek gerek. yargısız infaza girer.
Hala hak etmediği havayı soluyan insandır.