bugün

Uludağ sözlük olabilir.
senelerce bir sozluge uye olmak icin bekleyen esseklerin zoruna gitmistir.
Uludag sözlük değildir.

Zira güzide sözlüğümüz için 3 gün bekleme süresi oldukça uzun bir süredir.
Sonucmu (bkz: jimi jimi lakunu pua pua) yazar olmuş işte.
o kadar yazar kasılmış ama hala "diğer sözlükler kadar" troll ve terörist yuvası haline gelmemiştir. saçları değirmende ağartmamışlar demek ki.
ben yaklaşık 2 haftada yazar olabildim. kayırma var!
Yazar olmak için yıllarca bekletmeyen mor sözlüktür.
1 ayda oldum. 3 günde olanlar moodların fake hesapları.

Kudurun
23 gün. Çok mu beklemişim? Ayıp be moderatör beyler.
2 ayda olduğumu hatırlıyorum.
3 ayda yazar olduğum sözlüktur.
Şikayeti olan sildirsin beyler kasıyor.
o zaman yallah ekşiye.
Eğer entryleriniz güzelse ve tanım içerikliyse 4 gün sonra yazar olunuyor ama bir de bakıyorum kabul aşamasındayken adam 1 yada 2 kelimelik entry girmiş ve yazar olmuş buna ayar oluyorum.
ekşi gibi 11 sene bekletsinler mi?

not:evet gerçekten 11 sene bekleyip yazar olamayan vardır. araştırın bulun.
Ulusözlüktür. Yoldan geçen yazar burada kardeş ona göre.
sanki varlık ta entrymiz yayınlandı. selamün aleyküm diyen kitap yazıyor üç günde bastırıp dördüncü gün imza günü yapıyor. ne yazarı olduk, interaktif sözlük. bırakınız yazsınlar be.
benimki 3 dakika sürdü amk.
Ulu değildir. Üç hesap açtım da üçüncüsünde kabul edildim ben, ne annatıyonuz? Onda da günlerce beklettiler. Yazar olanların yazmadığı kadar bilgi içerikli entry yazdım çaylakken ama iki hesabımı da pıtır pıtır uçurdular. Bana gareziniz mi var lan diye inat ettim da aldım bu hesabı bak, valla. Sen ulu'sun, bu havalar kime? Hayret bi şi.

Edit: ağlama duvarı burası değil miydi ya pardon*.
Yanlışınız var ben iki günde yazar olmuştum vakti zamanında. Üç gün beklemek kim ulu kim. O kadar süre zarfında millet aya gider beya ağız dolduruyor üç koca gün. Heyhat.
ee gerçek hayatta da edebi olmayan insanların zaaflarını ele alan abuk subuk kitaplar yazanlar yazar oluyor. sözlükte yazar olmak niye olmasın.
Yazar arkadaşlar makara yapıyor herhalde yaklaşık bir haftadır 50 nin üzerinde entry yazdım hala yazar olamadım . Ne yapsam umudumu kessem mi? Yazar olabilmek için ne yapmak gerekiyor bilen biri varsa acil mesaj bekliyorum kendisinden.
Ergenus artma sebebidir. Fikri olmadan fikir beyan etmeye çalışan tipler bu yüzden çıkıyor.