bugün

Usul usul sakince açık oylayan yazar ne kadar naif oyluyor. Tebessüm ettirdi.
Kaliteden anlayan yazar.
erik gibi bir sözlük kızı.
nickaltini canlandırırken anlik vazgecilen biridir. bu nicki tek seferde yazmak her baba yiğidin harcı değildir.
her şeyin farkında olan yazar.
(bkz: seri açık oylayan melek). Evet
Arasıra açık oylaştığım yazar. Seviyorum kendisini. Biraz hislerime güvenerek konuşuyorum. Naif bir karakter zannedersem. Erkek mi kız mı bilemedim. Ama naif olduğu hissi kuvvetli.
Edit: pua pua kısmı vurma efekti zannedersem.
Yazıları ve samimiyetiyle sempati duyduğum yazar. Kaliteli de yazıyor. iyi yazmalar dilerim.
severek takip ettiğimiz yazar arkadaşımız.
Şimdi geldik o müthiş âna. Nickinizin hikayesi nedir sevgili yazar ?
Nicki için kendisini takip ettiğim yazar. Şarkı sözü falan mı acaba, güzel nick.
nicki çok hoş olan yazar. ona da iyi yazmalar.
yıllar önce knight oynadığımız dönemde olympia serverrinden bir mage nickini andırdı bende. jim jimy kua kua'ydı nick.
yazar gibi yazar.
Nikini ne zaman görsem aklıma bebeklerin söylediği komik kelimeler gelir ve entrylerini merakla okurum.
ne öldürür ne güldürür? tam ikisinin arası bir yazar.
fikir ve intibam yeterince samimi olmadığı yönünde.
Açık oylamasini sevdiğim.
Nicki yerli dilini andıran yazar.
Niçkaltı.

T: bir adet yazar.
Ben de boyle bi nick istiyorum bana da bulsun iki yan kabilenin isimlerdinden olsun benimki de ayni olmasin piştı oluruz.
Nickine ritim bulduğum yazar dilime dolandı bir de umarim nick degistirir.
şahsım için mahlas altıma methiyeler düzmüş sevgili yazar. sayın yazar, size ulaşıp teşekkür etmek için nick altı seramonisi babında bir tanım cümlesi kurmak durumunda kaldım. bence elmayla armudu ayırt edemiyoranız pasta yiyin.
iyi seyirler.
Her okudugumda bana yamyam kabile reisinin kizi hissiyatini veren yazar
Iyi yazmalari olsun.
Takip etmekten ve entrylerini okumaktan hoşlandığım yazar, devam etsin.
papua yeni gine aklıma geliyor.