bugün

sezon boyu hakemler tarafından belamız sikilmiş onları görmeyip bu golü kirletmeye çalışıyorsun sizin bu fesatlığınızın tanrı cezasını versin.

tanım: tertemiz galatasarayın kazandığı maç.
Josef’ in verilmeyen kırmızı kartını ve kim’ in ceza sahasında elle oynamasını görmezden gelenlerin eleştirmesi komik olan maç.
hakeme küfür edip ayak kaldırıp 1 maç ceza alan teknık adamın oldu takımı tutanlar burda ağlıyor vay bee..
19 kardeş takımın birbirine sarılarak salya sümük ağladığı maçtır.
bu kadar sıkma canını kardeş, diagne'ye söyleriz seni de yatırır bir tenhada rizelileri yatırdığı gibi. belli ki ukte kalmış içinde.
Yav he he. Bir bitmediniz amına koyim. Dünyanın neresinde kime koyarsak koyalım standart olarak ses beşiktaş ve kadıköyden de bonus olarak geliyor.
bu galatasaray rize'yi deplasmanda hep hakem desteği ile yeniyor. bundan bir kaç sene önce yine hakem yardımıyla 3-2 yenip şampiyon olmuşlardı. yazık günah avrupa'ya gidince adı sanı duyulmamış takımlar 4-5 atıp yolluyor ama. türkiye de gariban anadolu takımlarını yenmek kolay.
galatarasyonun hakemlerin vasıtasıyla
her zamanki gibi kazandığı maçtır.
sizin ahirette bile yatacak yeriniz yok.
Faul konusuna hiç girmeyelim beyler. Rize'nin ilk golünde çok daha şiddetlileri berkan'a verilmedi. Cagnenin gölünde rizeli oyuncular topu almaya çalışmak yerine kendini yere atıp faul almaya çalışıyor. Uzatma konusunda belli ki maçı izlememissiniz. Rize kalecisi 89.30'da sakatlandi. Ayağa kalktığında 92. Dakika yeni başlamıştı. Daha baslamadan bir de rize zaman geçirmek için oyuncu değişikliği yaptı. Yani uzatmalar anca 93. Dakikada basladi. O konuya hiç girmeyin yani zararlı cikarsiniz. Muslera ya verilmeyen karta eyvallah derim ama onu konusacaksan Muslera'nın neye itiraz ettiğini de gör. Neredeyse 10 cm dışarı çıkan topu hakem devam ettirdi. Cicaldaunun ayağını kirarcasina yapılan faullere falan değinme gereği bile hissetmiyorum. Artı adamlara da penalti ve kırmızı kart verildi. Atsalarmış onların salaklığı.

O yüzden , size buradan ekmek çıkmaz yani. Önce marafona, billong olaylarını falan temizleyin siz.
Tamam berkan'a yapılan faul sonucu rize'nin attığı gol sayılmasın maç aynı dakikadan yeniden oynansın ben kabulüm.
Hakem aynı, olay aynı, takım farklı.
Haddinden fazla uzatılan maç, faullerle atılan gol.
Sorsan hak ettik yea.
görsel
görsel
görsel
Dün josef'in pozisyonu kırmızı kartlıktı eyvallah, bugün rakibin bileğine basan mohamed'in kırmızısını konuşalım isterseniz.
O pozisyon gereği diyeceksiniz şimdi, ayağını yere koyacakken rakip ayağını uzattı, öyle işte.
Laleler sizi.
Hak eden kazandı. Aslan çayı içti.
Son golün faulle alakası yok arkadaslar. Adamlar yere düşmeye o kadar meyilli ki, hızlı çekimde adam gibi izlerseniz tertemiz olduğunu görürsünüz.
Yıldık böyle basit faullerden. Tertemiz oyna devam.
gs 3 rize 2 bitmiş maçtır.

son gol bence faul olmakla beraber rize oyuncularının da kendilerini yere kolay bıraktığını düşünüyorum. penaltı dahil tonla gol kaçıran takım da yenilmeyi haketmişti. muhtemelen de küme düşecekler. her sene son haftalarda kurtulmak olmaz

not bjk
Uzun süredir bu kadar sevinmemiştim. 3.golde beyefendi kişiliğimi kaybettim.
Rize şehrini boş kovanlarla topa tutan hamidiye gemisinin suçu büyük.
Ah be paşam düzleseydin zamanındA.
Şimdi ab üyesi kişi başına 25.bin dolarlık ülkeydik.
Rize ye uzatma verilirken galatasaray saplamış 3. Golu.

Hakem iyi niyetli degildi.
Kusura bakmayın ama siktik hakem faullerde Bi standart tutturmuş Rize nin ilk golü ve Galatasarayın son golü bunu kanıtladı.
https://twitter.com/jugos...kgEmp9WaA1MQpf0w&s=19
Hayırlı işler maçı.
lukaku yapınca oooo diagne yapınca awwww siktirin amk.
gol gibi gol. ağlayın.
bir fenerbahçe’li olarak 3. gole faul diyenin bale izlemesini tavsiye edeceğim müsabaka.

rizespor kaybetmeyi hak etti.

dakika olmuş seksenküsür, sen siyahi futbolcu, golü atmak varken rakibi attırıp penaltı kazanma çabası niye?

dakika olmuş 100, siz beyinsiz topçular, djagne gibi dünyanın en ağır futbolcularından birinin karşısında dikilmek varken, hamle yapmak varken, en kötü düşürmek varken kendini atmak niye?

faul falan yok benim futbol bilgime göre. bunlara faul diye ağlarsak daha çoook avrupada bizi silkelerler.

galatasaraylıları tebrik ediyorum.

rize kümeye.
görsel
Vay amk yuzsuzleri. Olm ilk golde berkan'a iki kez faul yapılırken nerdeydiniz. Cagne son golde 50 metre top sürerken iki oyuncu kendisini indirmeye çalışıp gücü yetmedi, kaleye kadar topu taşıdı ve asisti yaptı. Ama çok belli ki golün girdiği yer sadece rize kalesi değil.

Ahahajaja kudurun lan.
görsel