bugün

sonucuyla beni futboldan hepten soğutan maç.
pepe ve ramosun oyunda kalma mucizesine imza attıkları maçtır. gruplardan beri çekilecek en kolay takımları çekip kupayı aldı kralın piçleri. bayern barça juve hiçbirinin yakınından geçmediler. roma wolfsburg ve city final yolunda zaten tehdit olamazdı.
atletico madrid in hakkı olan maçtı.Neyse sağlık olsun.
https://www.youtube.com/watch?v=u-jTfzIlDOY
koyduk mu?

(bkz: hala madrid) kupa no 11 (ohamadrid)
atletico'nun kazanmasını isterdim...
son penaltıdan önce ronaldo öyle bir gerildi ki gol zaten kullanmadan geldi amk
herif buraların agası benim demek istedi herhalde
Atletico luların "önemli olan kupanın bizim şehrimize gelmesiydi" diyerek avunmaya başladığı maçtır.
Atletinin kaleci mac boyunca neler cikardi, kurtarmadigi bir ben kaldim ama penaltilarda sirf ayni koseye yatti diger tarafa bi uc lan bi bak oralara adamlar taktilar 5 golun 5 inide saga.
SiKERLER OLM HEPiNiZi SiKERLER.

Real madrid'in kazanarak kupayı 11. Müzesine götürdüğü maçtır. Net.
adamlar sağa sallıyo lan sığır kaleci atla işte kurtarmıştın en azından birini eşşek gibi izledin adamlar soktu.
ulan juanfran ne acele ediyorsun, az geril öyle at şu penaltıyı be adam. atletico'ya yazık olmuştur.
tek kelime; ayağını sikim Juanfran.
tebrikler real.
bu maç bitmez diyecektim bitti ya la.
kaçıracak gibi değiller vallahi. herkes de ters köşeye yatırıyor kaleciyi.

bitmeyen maçtır.

bunu yazarken adam penaltı kaçırdı lan. bu nasıl nazar.
penaltılarda kaleciler çok basit goller yemiyor mu?

real madrid'in kazancağı maç ayrıca.
real aldi kupayi cunku atletico kalecisi oblak yerinden kipirdamiyor penalti falan kurtaracagi yok maalesef.
Yarın kpss var diye izlemiyecem dedim adamlar penaltılara gitmişler. 8 yıldır aralıksız izlerim nadir gitmiştir penaltılara bana gıcığına yapıyor pezevenkler.
penaltılara kalmıştır. eğer ronaldo 5. penaltıyı kullanmazsa ben futbol bilmiyorum. hayatı hava amk. herkes ona koşacak falan.
ispanya bizim tabii düşmanımızdır, bu yüzden atletico'nun, kralın piçlerine koymasını diliyor ve bekliyorum.
Beyazlar hangi takım acaba. Şaka şaka bastır barcelona...
Bitmeyen maç yapmışlar.
Penaltılara gitmekte olan eğer giderse Oblak farkıyla Athletico'nun alacağını düşündüğüm maç. Slovenya Slovenya olalı böyle reklam olmadı. Adamsın Oblak

edit: imla
carrasco bir gol daha atsın lan, hatunu tam olarak göremedim.
Gönlümüz Madrid'den yana. Bastır Madrid...
güncel Önemli Başlıklar