bugün

3 skor dışında bitmeyecektir.

1-1, 2-1, 1-2.

1-2 bitme olasılığı bence %50. 1-1 bitme olasılığı %35. 2-1 bitme olasılığı %15.

favori net fenerbahçe'dir.
3-1 fenerbahçemiz alacak inşallah.
galatasaray 2-0 kazanır. evet.
2-2 bitecek olan maçtır. bitmeyebilir de. olay çıkacak büyük ihtimal.
Şansımız turmuyor.

2_1. 0 0. 1 1.
Galatasaray iyi değil, fenerbahçe de atak oynamayacak muhtemelen berabere biter 1-1 skor bekliyorum.
1-1 sona erecek olan maçtır. ilk yarıyı fenerbahçe önde kapatır diye düşünüyorum.
adaletli bir hakem yönetimi olursa Galatasaray'ın 2 farkla kazanacağını düşünüyorum.

Galatasaray lig başından beri evet iyi top oynamıyor ama fenerbahçe kapalı defans oynayamayacağı için galatasaray'ın epey fazla pozisyona giriceğini varsayıyorum. Galatasarayın en büyük problemi kapanan defanslara karşı pozisyon üretemiyor oluşu, fenerbahçe maçında bu sıkıntıyı yaşayacağını düşünmüyorum açıkçası.

son olarak bu maç galatasaray yenilirse taraftarın kimi suçlayacağını da çok merak ediyorum. yabancı hoca olsa gönderilirdi ama taraftar muhtemelen terim yerine suçlayacak bir kişiyi bulur.
cimbom en az 2 gol atar. evet.
kocaman bir sıfır, 0 - 0 biter. bol faul olur, korner olur, başka da bir şey olmaz.
birbirimizi kandırmayalım 1-1 veya 0-0 biter. standart derbi şöleni izleriz izleriz ha oldu ha olacak hop 0-0.
Ersun yanal gibi kazma derby maçı kaybetmemek için oynayacak.top bizde olsun diye tıngır mıngır Mehter takımı futbolu.
Fatih Terim'in ise galibiyet için yapmayacağı çılgınlık (akıllı tercih taktik değil, dikkat edin) bal yapmayan arı gibi show yapmaya yönelik hareketler ile ve takıma yükleyeceği negatif enerji sonunda mahalle maçı mahalle kavgası benzeri bir oyun ortaya çıkar.

ilk golü GS atarsa maç berabere, fener atarsa Fatih Terim'in takıma yükleyeceği negatif enerji stres sonunda kartlar havada uçuşur fener kazanır.
1-1 berabere biter.
Kg olabilir.
galatasarayın iç saha avantajını kullanıp galibiyet serisini devam ettireceği maçtır.
Cimbom daki fener fobisi tutmazsa iyi sonuçla biter.

Bir maç kaybedildi diye terim harcanmaz. Adamın istatistikleri ortada.
Bu maç yüzde yüz iki taraf da gol atacak. Bana göre skor 3-1 fenerbahçe lehine sonuçlanacak. (Vedat, kruse, emre, babel)
her şey normal seyrinde ilerlerse, beklentim gollü beraberlik.
1-0 galatasaray galibiyeti.
2-2 bitecektir.
gs 1 - 3 fb diyorum.
3-0 galatasaray siker.
Fenerbahçe 2 Galatasaray 1 . Fenerbahçe'm son dakikalarda gol atıp her zamanki gibi gs yi yenecek.
Galataaray 3 fenerbahçe 1

Goller: Ya ALLAH BiSMiLLAH YOUNES BELHANDA
RADEMEL FALCAO
EMRE MOR (SOSO)
F5 TEN iSE : KRUSE YADA VADAT MURiQi
yıkık galatasaray,

bitik fenerbahçe,

skor 1-3