bugün

Buralarda hala sözlerini ipleyenler kaldığını sanıyorlar heralde. Bir duyuru.
"inanmış gibi yapın la" telkininde bulunmak istediğim mevzudur. olm sizin havadan uçakla attığınız malzemeleri afrika savanalarındaki zebralar bile biliyor. bu devletlerin önce teröristi destekleyip sonra "ben yapmadım miki yapmıştır" tavırları kadar iğrenç olabilen az şey vardır bu hayatta. bizim tırları da es geçmeyeceğim kusura bakmayın. ha amerika pyd ye ışid e silah atmış havadan ha bizimkiler tır seferleri düzenlemiş zerre farkı yok..
yalancıyı sikseler böyle olmazdı.
Bir açıklama.
napak inanak mı?

yav adamlar zaten açık açık destek veriyoruz demez ki. abd de biliyor halkın çoğunun koyun olduğunu.
"...Sağlamamıştır, nokta."

Diplomatik dile ne oldu ?
Racon mu kesiyonuz A.k. ?
Nokta ne demek LAN ?

görsel
türkiyedeki gasteleri okuyan başkonsolosun yazdığı metindir. sinirli bi de. nokta falan diyerek atar yapıyor.

Uluslararası ilişkilerin bu şekilde görünen legal hali var bir de illegal işler döner. buna derin devlet diyorlar ya. Derin devletin yediği naneleri, legal devlet adamları basın açıklaması ile yalanlıyor. önce kendileri inanmıyor halbuki, nokta.
abd nin amk bize bişi olmasın.
Laf var, icraat yok.
onu Benim Cobra helikopterim, F16 uçağım senin verdiğin manpadsle vurulmadan önce düşünecektin dümbük, nokta.
Bu milletin salak olmadığını hala anlamamışlar. Siz gidin o yazıyı ingilizce yayınlayın ve ingilizce konuşan halkları kandırın. Çünkü onlar her dediğinize kayıtsız şartsız inanıyorlar.
(bkz: slow turn usa trump cannot catch up)
al işte küstürdün trip atıyor.s.
adam türkiye'ye çok adapte olmuş ya lan açıklamada nokta demiş ahaha

pyd'ye verecekleri manpad'den bahsetmemiş arkadaş,

clinton döneminde Rusyaya karşı kurulan taliban
bush döneminde afganistan ve ıraka müdahale için ortaya çıkan al kaide
obama döneminde suriye'nin ırak'ın yeni haritalarini çizmek için parlayan daeş ile de alakaları ve zamanlamalar da tamamen tesadüfi.

hatta allah bizim belamızı hemi, bu adamları her şerden mesul biliyoruz, affet bizi bass'cım :((
inanmadık nokta.
Şimdilerde; amerika sabrımızı sınaması.Başkan truck.

Sonrası; Amerika bizim daimi müttefik ve dostumuzdur. Kardeşim Trump.

(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)
http://www.youtube.com/watch?v=ESe6efmwlFk
amerigan embassy den embesil açıklamalar.
tabi canım sen hiç öyle şey yapar mısın nokta.