bugün

(bkz: bakir)
(bkz: kırkında peygamber olacak erkek)
merhabalaştığınızda bile ereksiyona giren erkektir. uzak durulması gereken kişidir eğer bir patlama yaşayacağını düşünürsek.
kuzey koreli erkek olma ihtimali yüksektir. çünkü orada 27 yaşından küçük erkeklerin evlenmesi yasaktır. adam sevgili yapsa bile evlenemeyecek, reşit olana kadar bekliyor işte.

(bkz: reşit olma yaşı olarak 27)
Kesin bakir bir insandır
Ama bunu ona sorarsanız kendisini yalnız daha iyi hissettiği söyler
(bkz: gerçekler acıdır)
sevgililik müessesesine önem vermeyen erkektir ki, tercih meselesi.
sevecek kadın bulamamış, sevemeyecekleriyle de sevişmeye çalışmamış bir çeşit üstün ırka da mensup olabilir. bir çeşit ütopyadır, howard roark'tur belki. varsa öylesi tarafından sevilmek ne büyük onur, ne büyük bir zevk ve tatmin olurdu. o zaman doğum günlerimi bile kutlamaya başlardım.
meraklı bünyelere konu olan erkektir.
asal sayıların yalnızlığı kitabındaki mattia dır.
bi tanede anam eylemiştir bunlardan.
mümkün bir olaydır, genelde sevgili olmaya karar vermeleri demek evliliğe karar vermeleri anlamına gelir. ben bir kaç tane tanıyorum böyle erkeklerden ve açıkçası hepsi çok yakışıklı, sosyal ama seviyeli (mesafeli), iyi eğitimli ve güzel kişilikli, saygılı insanlar. kız meraklısı değiller ve manevi değerleri onlar için çok önemli... iradelidirler, önüne gelen her kıza atlamazlar.
ilk sevgilisinin hapı yuttuğu erkektir. Zira 27 yılın intikamı feci olur.
(bkz: matkap)
2 eliyle bir şeyini doğrultamayan adam.
kendine bakmayı bir kenara bırakıp artık el bakımına yüklenmiştir. kremler falan.
ailesi tarafından görücü usulü ile evlendirilmiş ve müstakbel karısı ile duygusal yakınlığı olmayan milyonlarca anadolu erkeğinden biridir.
cinsel tercihini gözden geçirmesi gereken erkektir.
gecenin geç vakitlerine kadar sözlükte takılır.
sokaklarda gezer. sevgilisi olan insanlara bakar. onlara imrenir.
"niçin ben" diye sorar durur. evine gider sigara dumanı altında ağlar.
bilin bakalım kim?
korkulacak erkektir.*
big bang ' ı çok yakın zamanda yaşayacak kişidir, uzak durulması önerilir.
çok geç kalmış erkektir.
BAkire bir şekilde hayatıni sürmüş erkek.
içinde çok yüksek şiddetle sevgi barındırır.
böyle giderse 5- 6 yıl sonra benim olacağım hal biri yardım etsin.
homoseksüel olup toplum baskısından korkarak kendine erkek bir sevgili bile edinememiş erkektir. insan 27 yaşına gelir de hale kendini kabul etmeden saklanarak yaşar mı yahu? biraz kendiyle barışık olmalı insan...