bugün

ttnet in annesinin yad edildiği olaydır. vodafone vodem'e teşekkürler.
biri adsl sayesinde uğranılmayan kesintidir. oha ne çok tt net li varmış diye soruyor insan.
hemen sozluge 3g ile baglanıp dogrulugunu anladıktan sonra yalnız kalmadıgım kesintidir. Ttnet ebeni yadediyorum alfasayısal tuştakımımla.
online kişi sayısına istinaden * ortalamaya vurulabilecek hadise. hemen vuralım; sözlükte takribi %50.01 oranda ttnet kullanıcısı var. birilerine teşekkürler.
türksat uydu net kullanıcılarının hissetmediği kesintidir. zaten bizim milletin hiçbir artısı olmamasına rağmen turkcell, thy ve ttnet inadını hala çözememişimdir.
türknet sayesinde karşılaşmadığım kesintidir.
avea jet'te olmayandır.
Allah belasını versin ttnet in o kadar para veriyorum önce adil kullanım kotası şimdi kesinti mk.
ttnet username kullanılır durumda değil (bkz: turknet)
sonunda adil kullanımı hayata geçirip herkesin netini kestiler, rahatladı adamlar.
hayatımda ilk defa (bkz: turknet) in faydasını göstermiştir.o değilde daha ne kadar bu dandik servisleri kullanıcaz?
75 tl ödenip bağlantısı kesilen hede.
benim jet modemimle dalga geçen arkadaşlarıma kapak olmuş kesintidir.
ayrıca 1 saat daha devam edecek kesintidir.
1 saate düzüleceği açıklanan kesinti.
şu anda sözlükte yazıyor olmanın zevki, avea jet'e laf edenler neredesiniz?
smile adsl tarafından hissedilmeyen kesintidir.
akşam akşam komaya sokmuş kesintidir. Hayır bir de bırak ben o sırada 2 bilgisayar arasında mekik dokuyordum lan dedim kesin benim yüzümden oldu. Ciddi ciddi kavga ettim kendimle. Elimde ethernet kablosu bağırıyorum bu evde niye rj45 pense yok diye. Lanet olsun. Internetsiz internet ttnet ttnet.
artık alışılan kesintidir.

(bkz: arkadaşlar düzeldi)
vınn kullananlara koymayan kesintidir.
avea ile yaşanılmayan kesintidir.

(bkz: avea yeni nesil tarifeler)
Insanın turkcell 4gb mobil interneti olunca bu tarz fakir sorunlarıyla uğraşmıyor.

Para var huzur var..nıhhıhıhaa..

(bkz: Erol taş kahkahası)
Bu entrymi avea'nın 19 tl lik genç paketine borçlu olduğum olaydır.
Gitti net suanda.
- küllükten bağlanıyorum şuan.
- jujliuljiu
metronet kullananlar için teğet geçen kesintidir. o değil de millet internetin kesik olduğunu sözlük üzerinden bildiriyor. lan?