bugün

Belli bir zamandan sonra hal ve hareketlerin karşı cinse kayma durumudur.
kızlar için yarrak var dediler geldik durumudur.
(bkz: sözlük yazarlarının hayalleri)
eger kızlar güzelse, cennet bir kaç sene boyunca ayaklarınız altında demektir lakin tersi olurda kızlar çirkinse cehenneme hoşgeldiniz demektir.

şaka bir yana dezavantajları avantajlarından çok çok fazladır. hatta tek avantajı eger kızlar mükemmelse istediginiz mala vurabilirsiniz. dezavantajları ise; futbol konuşamazsınız, salak kızların hikayelerine maruz kalırsınız, yaptıgınız espriye kimse gülmedigi gibi sınıfta yapılan bir çok espiriye sizde gülmezsiniz.
(bkz: cennetteki canavar)
2 ay içinde "ayol" demeye 2.5 ay içinde de dedikodu yapmaya başlayacak olan erkeğin içinde bulunduğu durumdur.*
ölmeden cennete gitmektir.
Üstüne üstlük beden hocasıda dahil cogu hocaların bayan olması...
erkekler tuvaletini kişisel kulanım alanına cevirirsin.
aktif olabilirse, ileride harem kuracak zatı muhteremdir.
ballı çocuktur, 26 erkekle aynı sınıfta kalan kızdan daha şanslıdır.
yanlızlık , ısınma , kaynaşma ,bülent ersoy tamamlanmış bir evrim .
dışardan güzel gibi gözüksede aslında o kadarda güzel olmayan durum.
bir mühendisin hiç bir zaman gerçekleşmeyecek hayalidir.
51 kişilik sınıfta tek erkek olmak. evet ben. türkiyede belki sıkıcı olabilir. ama avrupa ülkesindeyseniz hiç sıkıcı değil.

edit: caps var
ilk başlarda oha lan cennet burası deyip 2-3 hafta sonra ah ben nerelere kaçsam dedirten olay...

durmadan erkeklerden konuşan kızlar,makyaj yapan kızlar,iğrenç ses tonuyla gülen kızlar,sevgilisi terk ettiğinde ayılıp bayılan kızlar,bu gece ne giysem diyen kızlar,birbirnin kıyafeti hakkında yorum yapan kızlar,sen tek erkeksin diye sana kuşun nasıl kuşun diye laf atmalar,sen tek erkeksin anlamasın görmesin diye cımbızla kaş almalar,ağda muhabbetleri...

(bkz: ölüm nedenleri)
kişi gerektiğinde hocanın arkasından hareketin kralını çekemeyeceği için sorun yaratan haldir. yada ağız dolusu gelmişine geçmişine rahmet bile okunamaz.
sıkıcıdır kesinlikle.
çöp içinde badem olmak gibidir. tipinize ya da salak olup olmadığınıza bakılmaksızın birileri için mutlaka yoklukta gideriniz olur.
rocco siffredi nin rekorunu kırmak için bir şanstır.
(bkz: eğitim fakültesi)
(bkz: erkek hemşire)
erkek mi? ne erkeği? erkek kalacağını sanmam
her gün biriyle takılma ihtimalidir. bir süre sonra bülent ersoy'a hak verme onu dinleme daha sonra onunla eş değer olup kaş alma, ağda yapma gibi durumlardır.
amk ben öyle bir sınıfta olsam da bir kız da kalkıp bana bakmaz ki.

tanım: şanslı olma ihtimali her ne kadar yüksek görünse de, sınıftaki tüm kızların yan sınıftaki yakışıklı çocuğa gideceğinden dolayı yine ortada, yine yalnız kalacak çocuktur.
hayaldir,
kümesteki tek horoz olmak gibidir.
bir de şu var ki vahimdir.
(bkz: 27 kişilik sınıfta tek kız olmak)
Uzaklardan "hadi be!" diye düşünceye sebep olan durum.

Yalnız, okur okumaz direk aklıma zamanında gerçekleşmiş ve üç sarhoş kızın bi' çobana tecavüz ettiği haber geldi bak.