bugün

önemli: zirve tarihi 25 ağustos olarak değiştirilmiştir.

öncelikle (bkz: uludağ sözlük izmir) grubunun http://www.facebook.com/uluizmir böyle de bir feysbuk sayfası var.

Zirvenin adı: 25 ağustos 2012 izmir'de Eylüle merhaba zirvesi
Zirve Mekanı: Zeus Rock Bar
Zirve Saati: 19:00
zirvebox link: http://ulu.so/ud56ji
ben de katılıyorum link: http://ulu.so/u1f25j
katılım listemiz link: http://ulu.so/uc65dl

adres: alsancak kıbrıs şehitleri caddesinde /gazi kadınlar sokağında / zeus rock bar
not: daha önce zirvelerimize katılan arkadaşlarımız gazi kadınlar sokağında ki zeus barı mutlaka biliyorlardır. bilmeyenler için özel mesaj ile yer tarifi desteği 7/24 açıktır.

not: şimdi dediniz ki ne oldu bu izmirlilere neden zirve yapmıyorlar artık değil mi? ara vermiştik. çünkü çok sıcaktı. tatil yapıyorduk. denizlerden çıkmıyorduk. malum izmirliyiz olum. denizimiz var mis gibim. gelelim konumuza. gazi kadınlarda 19:00 gibi buluşup beraber oraların altını üstüne getirelim diye düşündük. çok mu!
fuarın 26 ağustos kapısında buluşup mekana gidilmesi gereken zirvedir,ayrıca katılma ihtimalimin yüksek olduğu zirvedir.
beklenen zirvedir.
bu kadar laikçiyi bir arada görmek için uzaktan bakılası zirvedir.
20:00 belirlenen mekana toplanış
20:15 kalabalığın artması ile birlikte herkesin yapmacık tanışma girişimleri
20:45 gelen kişilerden oluşan kalabalığın bir türlü mekan içinde yerleşemediğinin anlaşılması
21:20 garsonların gelip yaş sorunu olan arkadaşların mekanı terketmelerinin istemesi
21:30 yaş sorunu olan arkadaşlarla gidilebilecek bir mekan konusunda fikir alışverişi
22:00 yaş sorunu olan bir arkadaşın olaya et atmasıyla arkadaşlarıyla birlikte sürekli gittiği o mekana gidiliş
23:00 evlere dağılış
heyecanla bekliyoruz.
detayların an itibariyle verildiği zirvedir. hayırlı olsun.
4 sene sonra katılacağım ilk zirvedir. umarım eskisi gibi kalabalık olur.
üniversite tercih sonuçlarına göre katılabileceğim zirvedir.
bekliyoruz..

edit: oldu ama 3-4 eylülde kayıtlar. demek ki bir sonraki zirveye..
tatilci yazarların dönmesiyle şenlenecek zirve.
adriana lima ile katılıp, hüsniye şenbacakoğulları ile ayrılacağım zirvedir.

zirvenin gelişme süreci:

19:00 buluşma ve tanışma faslı
20:00 olaylar
21:00 olaylar
22:00 abbaaaaavvv
23:00 olaylar
06:00 (#15925831)
Ağustos 27 de yola çıkacağım için, ne yazık ki ancak hafta sonu olduğunda katılabileceğim zirvedir.

1 eylül yapın da, gerçekten eylüle merhaba olsun, biz de gelelim zirvesidir.
Ha illa 26 sı ise benden selam olsundur.
bu zirveye gelen yüksek ihtimalle aşağıdaki toplaşmayı da gözünden kaçırmayacaktır.

-araya sıkışan toplaşma- arkadaşlar izmirli sözlük yazarlarımızdan didiguu yarın itibariyle kazandığı okul için izmiri terki diyar eyleyecektir. biz de bu akşam 19:00'da gazi kadınlar sokağında / kybele bar'da o iğrenç suratını son defa görmek için toplanacağız. her daim zirvelere sadık kalmaya çalışan kadim dostumuzu uğurlamaya sen de gelebilirsin. bu şekilde mini mini bir zirve de yapmış oluruz. 26'sında ki zirvemiz için bir ısınma olarak kabul et bunu. bekliyoruz. -araya sıkışan toplaşma-

@gece uykusu alsancaktan bildirdi.
ne zamandır beklediğim ama maalesef derbiye denk geldiği için evimde maçı izlemeyi tercih edeceğim zirvedir. bir gün önce ya da sonra olsaydı koşulsuz katılabilirdim.
maç günü bilerek mi düzenlendiğini merak ettiğim zirve.
toplaşıyor isek ben yokum abi. toplanıyorsak eyvallah.
(#16670117)
yoğun istek üzerine zirve tarihi 25 ağustos olarak güncellenmiştir. (bkz: 25 ağustos 2012 izmir de eylüle merhaba zirvesi) zirvebox'ta gerekli değişiklikler yapılmıştır. facebook sayfasından da bildirilmiştir.
29 ağustosta olsa gelirdim zirvesi.
25 ağustos'a alındığı için katılabileceğim zirvedir.
bak dostum bu daha iyi oldu .
(bkz: 25 ağustos 2012 izmir de eylüle merhaba zirvesi)
+1 imle katılacağım zirvedir.
o saatlerde çalışıyor olmazsam kesin katılacağım zirvedir..
derbi nedeniyle yarına alınan zirvedir.
bütün laik ve alkolik izmirlilerin toplaşacağı zirvedir. sonbahara merhaba demek gibi düşük zekalılık gerektirecek bi aktivite de ancak izmirlilerden beklenirdi zaten. evet.
evet izmirliyiz, içmeye bahane arıyoruz kime ne zirvesidir.
güncel Önemli Başlıklar