bugün

ankaragücü'nün gs'yi dağıtacağı maçtır.
dikine ve süratli oynaması ve bursaspor karşısındaki alan savunması zaafını tekrarlamaması halinde galatasaray' ın avantajlı olduğu maç. özellikle geçen seneye oranla sarı kırmızılıların hücumda daha etkili olması, ilk yarım saatte gelecek gol ya da gollerle galatasaray' ın maçı farklı kazanmasını sağlayabilir. galatasaray' ın tek dezavantajı ise seyircisiz oynamak olacak.
sanırım bu maç için galatasaray ın en büyük şansı seyircisiz oynamaya alışkın olması olacaktır.

diğer yandan kurt feldkamp ile padawan ı hans peter briegel in karşı karşıya gelecek olmaları da maça önem kazandırıyor.

umarım hakeden kazanır, ancak iki takım da maçı kazanacak bir oyun oynayamazsa galatasaray ın kazanması tercihimdir.
yeni forvetten yoksun oynadığımız son maç olacaktır.maç tahmini yaparsak; galatasaray zor da olsa alacaktır.

edit:kötülenmiş niyeyse.kolay da almadık hani!
galatasaray'ın bu kadro ile başlayacağı maçtır :

54 Orkun *
33 Uğur
76 Servet
4 Song
74 Volkan
55 Sabri
18 Ayhan *
66 Arda
10 Lincoln *
9 Hakan Şükür
99 Ümit Karan
sopcast 60. kanaldan yayınlanacak maç.
hepinizi bekleriz efendim.
uzun zaman sonra gs maçlarını bir adam için* heycanla beklemeye başladıgım maçlardan biri.
henüz gol sesi çıkmayan karşılaşmadır.
marcelo carrusca'nın yedekler arasında olduğu maç.
lincoln'ün mükemmel golü ile 1-0 olmuş maç .
su molasının maçın temposunu etkilememesini istediğim maç. harika bir maç oluyor.
an itibarı ile orta alana gelen topun sol tarafa doğru gönderildiği maçtır.
lincoln'un resmen döktürdüğü maç. mükemmel hareketler, milimetrik paslar harika bir gol. daha ne olsun ? izlemeye doyamadım. ilk yarısı 1-0 galatasaray üstünlüğüyle sona ermiştir.
hakan şükür'ün rekorunu direğin engellediği maç bakalım ikinci yarı ne olacak?
tanım: ilk yarısı sona ermiş olan maç.

olm pat diye entry girmeyin lan.. gol oldu sanıp bi heves tıklıyorum başlığa, hayallerim yıkılıyor aq.. *
ilk yarı itibarı ile;

iki kelime;

hakan artık git!

maçtan notlar;

galatasaray çok fazla pozisyona girdi, direkler ve hakan ın futbolcu olmayışı yüzünden pek atamadı, ankaragücü de son dakikalarda önemli pozisyonlar yakaladı.

orkun çok net bir top çıkardı ama hala topu elinde tutmakta güçlük çekiyor.

son olarak ise sadece lincoln demek istiyorum...
ilk yarı galatasaray'ımızın tecavüze yeltendiği karşılaşma. 13 şut, ve bunlardan ikisi direk biri gol olmak üzere toplam altı tanesi kaleyi buldu. her şey bir yana, takımın kaleyi gördüğü yerden şut çekmesi gerçekten umut verici. yahu sabri bile doksana takıyordu direkte patladı, var mı ötesi. böyle giderse ikinci yarıda da gol veya goller gelebilir galatasaray dan.
2-1 galatasaray'ın lehine biticek maçtır.
(bkz: kehanet degil diyalektik ongoru)
bilgisayarında sopcast yüklü olanlar internet explorerdan
#
adresinde girip 60.kanalı seçerek izleyebilirler.
biraz kota yiyebilir haberiniz olsun. ayın son günlerinde kotalar sınırdayken pek tavsiye etmem. sonra fatura gelince moraliniz bozulabilir.
benim için sopcast babında bir deneme olacak maç. görünen o ki sopcast sınıfı geçti.

dipnot: upload limitlerinin kaldırılması sistem itibariyle görüntüyü daha kaliteli kılmaktadır.
an itibariyle gs'nin siir gibi top oynadigi karsilasmadir.
galatarasaray kalecisinin sürekli ayhan'a bagırdığı maç aynı zamanda kirita bu maçla beraber gözümde 2. ayman olmuştur.

(bkz: ayhan ayhan ayhan)
turkiye'nin sorunu egitim, teror, ekonomi degil, orta yapmasini bilmeyen futbolculardir dedirten karsilasma. bir diger muzmin sorunumuzda sayin sukur.
ikinci yarısı 5 para etmez maç.
ilk 45 dakika oynanıp ikinci 45 dakika bu oyunun üstüne yatılan maç.