1. .
  telekom'un süper hizmeti. ücreti günümüzde 49ytl/ay dır. teoride en fazla 60gb download yapılmasına olanak tanır bir ayda.
  2 ... bl
 2. .
  medine den cikan cilgin afrikalı'nın yaptırmak istemediği hede. ortak olmayacağım lan ben de. çatır çatır kotalar girsin.
  1 ... bl
 3. .
  medine den cikan cilgin afrikalı'nın saklamaya çalışmasına rağmen gizlediği büyük nefret kaynağı. uğraşmak istememektedir. ayağının altındaki telekom bayisine gitmeyi ya angarya olarak görür ya da o kadar depresyona girmiştir ki ne yapacağını bilemez haldedir.

  (bkz: kayseri)
  1 ... bl
 4. .
  medine den cikan cilgin afrikalı'nın allaha havale edilmesi gereken tarife. radikal islamcı geçinip oruç tutmayanlara bir-örnek gösterilmesi gereken mcca, herhalde sözlerine de aynı muamelenin yapılması gerektiğini düşünmektedir.
  1 ... bl
 5. .
  son zamanlarda telekomdaki bazı kendini akıllı sanan a.q dallamalarının son faturaya ekledikleri belgede; gelin hızını 4 kat arttıralım ama kotanız 6 gb olsun. gibi saçma sapan bir teklifte bulunmuşlardır. lan mal andavallar kendinizi zekimi sanıyonuz * 256 mikiyüz56 kotam sınırsızmı sınırsız, istediğim filmi indirebiliyormuyum indirebiliyorum o zaman kesin a.q * * *
  -2 ... adnan Şenseks
 6. .
  (bkz: isvicre)
  (bkz: alp dağları)
  1 ... bl
 7. .
  medine'den cikan cilgin afrikalı'nın suyunun ısındığını gösteren tarife. bu yollar sana zor gelir be mcca, yazık.
  1 ... bl
 8. .
  adının tersine sinir sahibi yapan tarife. hep şu medine'den cikan cilgin afrikalı'nın yüzünden. ne dingilmiş be kardeşim.
  1 ... bl
 9. .
  3gb kota sahibi olup da her ay 6gb indirmeyi erdem sanan medine'den cikan cilgin afrikalı'nın sevmediği tarife. afiyetle yavrum.
  1 ... bl
 10. .
  adsl'in en düşük internet hızına sahip bağlantısı.
  ... simitcikahvecigazozcu