bugün

Bence insan her anlamda beğenip isteyebileceği biri ile ne zaman tanışırsa yoğun duygular hisseder. Hiisedebilir. Fakat aşk diye adlandırmayı ve olayları dramatize etmeyi bırakır hepsi bu. 25 ten bildirdim.
insanoğlu her yaşta irrasyonel davranışlar sergileyebilir o yüzden 25 yaşından sonra da aşık olabilir.
Ben de 24 den bildiriyorum lütfen olmasın öyle bir şey çünkü bir sene çok kısa bir süre. Birisi yalan desin çok pis aşık olasım var.
Modlar göreve başlık yanlış açılmış.

25 yaşından önce aşık olunmaz.
Yaşamak görmek gerek be reis evlendikten sonra uzak dursunda aman aman.
24den bildiriyorum adam sonuna kadar haklı gibi duruyor buradan.
görsel
Aşkın, yaşı başı yoktur gerçeğini, havadaki bakteri bile öğrendi.

25 yaşından sonra aşık olunur, ömür yeterse 105 yaşında bile olunur.
OLUNUR. AŞKIN YAŞI YOKTUR. YALNIZ KAL BiR BOŞLUĞA DÜŞ O ZAMAN GÖRÜRÜM BEN SENi.
25 yaşından önce herşeyi yaşamış kişi beyanı.
Aşık olmak zaten para, statü, dış görünüş vs. gibi etmenleri ortadan kaldırdığı için aşık olmanın yaşı yoktur diye düşünüyorum. Birine maaşını bilmeden, mesleğini bilmeden veya nasıl biri olduğunu bilmeden aşık olursun, tanıyarak aşık olunmaz zaten. Bu gizemi nedeniyledir ki aşk bu kadar özeldir.
Çünkü artık aşk yerine mantık almıştır.
insanın aşık olması yaşla değil beyinle ölçülür. O ara beyin neye reaksiyon gösterirse ona göre eğilimi olur insanın. Sıkıntı yok yani.
henüz aşık olmamış bir insanoğlunun ifadesidir.
büyüdüklerini sanan ergen masallarına hoşgeldiniz.
Aşktan daha sağlam duygular bağlar kurulur 25 ten sonra. 25 ten sonra eskisi gibi tek önemli şey tip değildir. Akıllı ince nazik aynı Dili konuşabileceğiniz biriyle ömür geçirmek istersiniz. Aklınızla da sevmeyi öğrenirsiniz. Aşk denilen şeyin götle sevmek olduğunu düşünüyorum.
25 e kaldı şurda 3 ay. Acil aşık olmam lazım o zaman. Bunun kursu dershanesi falan olsada hızlandırma kampına gitsem.
l' amour filmini izlememiş olanların iddiası.
Aşkın Yaşı yoktur klişesi ile konu Kapatılmıştır.
Dogrudur. Hatta bir insan iki kez de asik olamaz.
aşık olmasanız bile gayet mutlu ve basit temellere dayalı ilişkiler kurabilirsiniz.
doğrudur kanaatini getireceğim fikirdir. insanın kalbi bir taşlaştı mı aşka inanası gelmiyor. yazık halbuki ne sevgi dolu biriydim ben, yüreğimi karartanlardan bilirim içimin acısını.
Ya siz hala aşkı zamana ve mekana baglı mı sanıyorsunuz?
sabah sabah güldüren entrylerden bir tanesidir . aşkın yaşı yok ki dedirtir . yeter ki gönüller bir olsun .
ben 26 yaşımdayken aşık oldum. iki yıla yakın söz nişan-mişan. 5 yıldır da evliyim. tekrar tekrar eşime aşık oluyorum.
25 den önce birine gerçekten aşık olduysanız ve 25 den sonra hala onunla beraber değilseniz, geçmiş olsun kardeşim siz de aşık olamayacaksınız artık, sadece 'sanacak'sınız. gerçek aşkın hakkı birdir..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar