şehidin birisi kayseriliydi.
her zaman gittiğim camide cuma namazında hoca hutbeyi bitirdikten sonra arkadan bir ses geldi.
+ hocam kardeşim tendürek'te şehid oldu. birşey demeyecek misin?
- (sessizlik)
+ dua edin hocam dua edin cemaat.
tabi hoca etti duayı ama biz ondan sonra ne kıldığımızı bilemedik. adamın hıçkırıkları, feryadı ta can evimden yaraladı. ilk defa bu kadar yakından bir şehit yakınının feryadını duydum. gün boyu etkisinden çıkamadım.

artık üzülerek söylüyorum televizyonlarda ve haber portalı sitelerde şehitlerin haberi verilmez oldu. bugün şunu farkettim şehit haberleri sıradanlaştı. biz ne zaman şehit haberine duyarsızlaştık?
Bülent ersoy'u sokan yılan kadar gündem bulamamıştır.

bu vatan evlatlarının ;
bir assolistin g.tüne geçen 2 adet
hindistan engerekli yılanı dişi kadar ,
basın ve medya bâbında ,
zerre kadar
ehemmiyetleri olmadığını göstermiştir.

lanetlemiyorum da artık.
allah belanızı versin.
Evet gelirse şehid haberi gelmecek dendi
Biz yanlış anlamışız sadece haberi gelmeyecekmiş ama tabut...
Sadece o mu?

AKEPE nin cumhurbaşkanı USA gezisine gitmeden önce "noktayı koyacağız" diyordu.

tercüman siyaseti ile topamda 5 dakika konuşan RTE ne noktası koydu merak ediliyor hala. Çünkü RTE USA dan döndüğünden beri bu dingil yandaş yavşak basın tek bir USA haberi yapmadı.

Tek konuşan dışişleri bakanı, oda "YPG ye verilen silahları YPG türkiyeye karşı kullanmacak bunun garantisini aldık" dedi.

Sonuç ne? amk.

Bu arada kavurmacı yunanistan da, bilginiz olsun 2-3 güne kadar medyaya düşer.
an itibariyle üzerine batman * ve siirt'ten de * birer şehit eklenmiştir.
şu an uzun adamın yurt dışı gezisi var. lütfen gazeteleri ve gazetecileri böyle gereksiz konularla meşgul etmeyelim.
gerçekten çok acı..
Utaniyorum. Vallahi billahi istanbuldan,canakkaleden utaniyorum.

Bu adamlar bizim icin can veriyor, bizim icin.

Yaziklar olsun. Medyaniza sokayim.
Bilal erdoğan ın ok atması kadar kahpe basının ilgisini çekmez.
hepiniz orospu çocuğusunuz amk basını.
akp döneminde olmuştur.
(.) bu kadar.
çok daha önemli konular olmasından dolayı meydana gelen doğa olayıdır. seçim zamanı olmadıkça şehit cenazelerine devlet büyüklerimiz katılmaz medyada fazlaca yer bulmaz haberleri. ne zaman seçim referandum falan olur o zaman çokça yer bulur bu haberler. misli ile karşılık verilir terörü bitirmek üzerelerdir 295 tane terörist etkisiz hale getirilir vs vs vs.