bugün

Üç günlükse diyettir o.
Gene kilo alacaklar desenize. Evet.
OH HADi iNŞALLAH GEBERiR HEPSi. MÜTHiŞ BiR HABER LAN. OH.
Hassittirsinler pardon... Kamera önünde grev, sonra çadırlarda, evlerde götür yemeği götürebildiğin kadar.
Şimdiye kadar yedikleri bile fazla dedirten hadise. Tez zamanda diğer tarafa geçmeleri ümidiyle.
Desteklediğim grevdir. Bu ülkenin ekmeğini yememelerini ve şöyle uzun bir süre grev yapıp ölmeleri temennisi ile...
avrupaya oynuyorlar gibi duruyor. belçika yada almanya sesimizi duysun mesajımızı alsın istiyorlar. reklam kokan hareketle bunlar. hala başkalarından medet ummaktan çekinmiyor yerinmiyorlar. aksi gibi malumu kabullenmiyorlarda. sonra kürtçüden bi sikim olmaz deyince ırkçı oluyoruz.

vatandaşlıktan çıkarılıp siktir edilmeliler. hatta ve hatta küçük düşürülüp onurları kırılmalı. bununlada yetinmeyip mallarına el konulup sınır dışı edilmeliler. çaresi budur.
Lan yapacağınız işin ben neyse ucu açık yapın şunu da geberin.
ulan bizim ev arkadaşı bişeysikim diyeti, detoksu ayağına 4 gün sadece su içiyor. protesto falan da değil he, detoks diyorum.

yani sayın sikkolar, sizinki grev değil açlık hiç değil. fak yu !
cehape lileri üzmüştür .
çok isabetli bir karar. zaten bu dünyada var olarak boşa oksijen-yiyecek-içecek-alan tuketiyorlar en azından devletin ekmeği suyu boşa gitmez. hatta bence bu işi bir ileri aşamaya götürüp direk tek tek intihar grevi yapsınlar.
çok süper bi karar almışlardır gerçekten. grevi geri kalan yaşamları boyunca sürdürmelerini temenni ediyorum.
zaten memlekette ne zaman terörle mücadele başlasa "savaşi dirdirin bik bik çiçiklir iliyir biji biji viye viye daye çiki " falan gibi enteresan tepkiler gelmeye başlıyor bu arkadaşlardan.
ölün artık amk.
Açlık gravi yapıp kilo alıyorlar. Yersen tabi..
Şunlar bi ölsün amk neden ölmüyorlar açlık grevindeler madem. Açlık grevinin bi haysiyeti vardı eskiden bunun da bokunu çıkardı barış güvercini hewaller. Bi kaçınız ölün de biz de arkanız helal be deyip rahmetle analım ya da en kötü toprağı bol olsun deriz.
bir kere, entrynin sonunda söyleyeceğimi başında söyleyeyim; kimsenin sikinde değil bu "milletvekili" geçinen kürt karıları...

benim için diğer bir konu; geçmişte tanık olduğum bir olay sebebiyle bu açlık grevi denen "zırtapozluğa" olan inancımı yitirdiğimden, ne zaman bir haber görsem; "falanca kadınlar açlık grevine başladı" yada "herifçioğulları isyanlarını açlık greviyle dile getiriyorlar" şeklinde, derim ki içimden "üfürükten eylem"...

olay da şu; ismi lazım değil, şimdi rahmetli olmuş bir tiyatro sanatçımız bir tarihte açlık grevine başlamıştı... Sebebini hatırlamıyorum. "Atatürk yolundan ayrıldığımız için" falan olabilir.

Açlık grevine sabah yataktan kalkınca başlamıştı. Fakat akşama doğru iyice acıktığı için "çevresinin ısrarlarına" dayanamadı, bir buçuk porsiyon iskender ısmarladı kendine, yoğurtlu pideli mis gibi kebaba yumuldu.

bundan taaa 10 sene öncesinin muhabbeti tabi. bu arada aklınızda bulunsun; Salçalı döneri iskender diye dayıyorlar, yutmayınız. Gerçek iskender'de dönerle birlikte köfte de, bonfile dilimleri de vardır.

bu 9 milletvekili ile aynı kafa yapısına sahip tüm kilo vermeye çalışan karılara da hararetle tavsiye ediyorum. Örneğin Cihangir'in "delişmen" kızları "hükümeti protesto" yada "afrin operasyonunu kınama" görüntüsü altında birkaç gün açlık grevi yapsınlar, hem muhalif basında ve Fethullahçı basında adları geçer, resimleri çıkar, hem de kalça ve göbek yağları erimiş olur.

Böyle üç günlüğüne şaklaban şovu, göbek yağlarını azıcık eritmeye yarar, o kadar. Yani faydasız da denemez doğrusu.

bu "9 orospu" birkaç gün sonra su koyuverecekler, açlık grevinden vazgeçecekler. Olacağı budur.

Açlık grevi, bu uğurda gerçekten ölmeye hazırsan, hatta ölürsen bir anlam taşır. Gerekirse ölecek misiniz yani? yoooo!

Şaklabanlığı bırakın kızım! hatta savcıyı da arayın, kendisinin refakatçiliği ile milletvekilliği yemininizi de tazeleyin (hani milletin vekilisiniz ya)... ha bu arada, Yemini Türkçe edeceksiniz, zahmet olacak ama kusura bakmayın.
afrin operasyonunda olduğu gibi türkiye'den her kesimin destekleyeceği eylem. gerçekten size sizi besleyen küresel güçler bile acımaz, ölürseniz yerinize arapları koyarlar.
gebersin it sürüsü...
3 gun ne amk. aclik grevinin suresi mi olur. bu sikikler hem ayranim dokulmesin hem popisim bafilenmesin istiyolar.

yoook. aclik grevine devam etsinler hatta sekerli su da kullanmasinlar ki 20. gunde analarinin oynaşını gorsunler.
umarım tsk afrindeki etkisini daha da arttırır bunlar da açlık grevini uzatır.

hayırlı gebermeler.
Kendileri kanla beslendiklerinden yemek yememek koymaz onlara... Yeter ki kan olsun... En sevdikleride şehit kanı...
içtikleri masum kanı şişmanlatmış olabilir bu teröristleri belki rejime başlamışlardır bu yüzden ya da tsk sike sike rejime soktuysa bilemedim şimdi.
Devlet bunun sayesinde bizim vergiler ile onları beslemekten tasarruf etmiş olur. Maaşları da kesilsin bu arada.
aile üyelerini bombaladık galiba. doğru hedefleri vurmuşuz.

(bkz: vah vah ne üzüldük)
hudeşterazi asdalksjd.