bugün

Hala artçıları olmaktadır. Çanakkale'de hissedilmektedir.
çevredeki diğer fay hatlarını harekete geçireceğini düşündüğüm deprem.
ankara'da oturmama rağmen odamda avize düşmesi sonucu 5 tl'lik hasar açmış depremdir. daha önce de maden ocağında patlatılan dinamit yüzünden asma katın camı patlamıştı. öyle de sakat bir semtte oturuyorum anlaşılan. jeolog varsa ışıklandırsın beni.
merak etmeyin, hüloooğlar her türlü tedbiri almıştır ! rahat olun. zaten bu deprem de paralellerin işi ama hökümetimiz inşallah bunlara gereken cezayı verecek. 6.5 değil 9.5 olsa büyük dünya liderimiz rte her şeyi çözmeye, bütün vatandaşlarımızı kurtarmaya gücü yeter. ayrıca 9999999999 milyar dolarlık duble deprem tedbirleri alınmış, yatırımlar yapılmıştır.

depremi sizden öğrenecek değiliz.

not : şimdiden büyük marmara depremin de ölecek olan yazar arkadaşlar, aileleri ve bütün ülkem için allahtan rahmen, ülkeme sabır diliyorum. bu kafa ile bize her şey müstahak.
oldukça hissedilendir.

deprem olduğunda büyükada'ya gidiyorduk. tam heybeli miydi kınalı mıydı bilmiyorum iskeleye yanaşıyordu, gemi tam deprem olduğu sıralarda sallandı. ondan mıydı acaba hâlâ anlamadım.
dün adapazarı' nda hissedilmistir. ben otobüsteydim bi anda cingar koptu aa deprem olmuş diye ulan teknoloji dedim şuraya bak adamlar yaşamadan yaşamış gibi haber alıyo. bugün de artcılari oluyomuş ben gene arabadayım, 99 depremini yaşadım bunuda kaçırmak istemem. tövbe bismillah.
an itibari ile yine salladı.

sıçacam depremine ha yeter ürktüm amk.
Az önce Çanakkale tekrar sallanmıştır.
An itibariyle artçı silivri'de hissedildi.
artcilarinin alti ay surecegi dusunulen deprem. az once de hissettik. artik bagisiklik kazandim efenim.
Ne ima etmişlerdi 1999'da: Deprem, Gölcük'tekilere Allah'ın bir "belası", bir mesajıdır...
Zaman gazetesi de son depremden Tayyip Erdoğan'a MESAJ çıkartmış: (1. sayfa)

Zaman, gazete olarak "inancını" ortaya koyarak diyor ki, DEPREMLERi SADECE BiR DOĞA OLAYI SANMAYIN; ONLAR ALLAH'IN iKAZIDIR!

Depremleri Allah'ın birilerine ikazı olarak görenlerin "inançları" bana "çok zavallı" geliyor; üzgünüm...

Deprem, Allah'ın ikazı dedin mi; haşa, Allah'ı "fazlasıyla kendine benzetmiş oluyorsun"... Allah'a, Allah adına AYIP!

Allah "senin benim gibi" hareket ediyorsa, yaratıcıyı "insanlaştırıyorsan", ona bir karakter biçiyorsan, onu KÜÇÜLTÜYORSUN!
Haksız mıyım...
http://galeri.uludagsozlu...-gökçeada-depremi-633690/
uyurken yakalayan ve fazla korkutmayan depremdir.
bir insan en kötü nasıl uyanır sorusuna deprem ve ölümle cevabını rahatlıkla verebilirim. bugün gece geç yatmanın verdiği durumla saat üçe kadar uyudum. 12.30 gibi yaşanan depremde yatak beşik gibi sallandı anasını satayım. böyle uyanmakta çok kötü oldu açıkçası.
etkisi çoğu yerde hissedilmiş deprem. bornova yurdundaydım. arkadaşım bağırarak "bellonaa sallanıyoruz "dedi. bende uyandım önce dolapların ve yatağın sallanmasını uyku sersemliğime verdim sonra baktım hızlanıyor yusuf yusuf oldum. çıksam mı yatakta mı kalsam diye düşündüm sonra sarsıntının azalmasına yakın çıktım.
arkadaşın ayakkabılarını giymeden sokağa fırladığı deprem. birde olasılık yapmış şu alana geçersem üzerime bina düşmez diye. korkak seni swh
öyle bi salladı ki kemer takmayı unutmuşum pantalon düştü.
mutfakta yakalandığım ve lüleburgazı sağlam şekilde sallayan deprem. hala ara ara duvarların sağa sola sallandığını, yerin hareket ettiğini görür gibi oluyorum.
istanbul anadolu yakasi'ndan hissedilmemisti. fakat 3.derece deprem bolgesi olan kirklareli'den hissedildigine gore bayagi etkili.
çok şükür can kaybı olmamasından dolayı unutulmaya başlanan bir depremdir.
bazılarının altına sıçmasına neden olan zelzeledir. uyarıdır. ben buradayım demektir. dikkat gerektirir.
Avcılar da yoğun hissedilen depremdir.
17 AĞUSTOS gecesini hatırlatmıştır. Çanakkale merkez deki evimden çıkarken araba alarmları çığlık çığlığa bağıranlar ağlayan bebeler... mutfakta ne varsa düştü yere tabak çanak... hala etkisindeyim sözlük gece napacağım bilmiyorum. tek yaşayan ve istanbul da o depremi yaşayan biri olarak tırsmış durumdayım.

allah korusun hepimizi.
Büyük bir çantaya ihtiyacı olacak şeyleri alıp dışarda kalacak öğrencilere rastlanmıştır. Yer: Çanakkale.
sağlam sallamış bir depremdir. tarih tekerrür etti ve 15 yıl evvel olduğu gibi yine uyuduğum için depremi kaçırdım.
gerçekten bi an evin yıkılıp göçük altında kalacağımı düşündüren deprem. bitmedi çok korkuttu 99 depremini hatırlattı.