bugün

ntvmsnbc'nin son dakika geçtiği üzücü haberdir. 1 vatandaşımız, 2 askerimiz şehit düşmüştür. allah rahmet eylesin.

saldırıyı yapanlarında allah belasını versin.
http://tinyurl.com/3ywdu32

(bkz: teröre taviz yok)

(bkz: kısır döngü)
ne yazıkki 2 askerimizi daha şehit verdik, allah rahmet eylesin sizler ölümsüz kahramanlarsınız ya yaşamaları boşa olan ahmaklar nerede sıcacık yataklarında mı yoksa.?
hayır abi şu an ki sorunumuz şudur. (bkz: behlül kaçar) *
tayyip efendi beden vermekten çekinmeyiz diyor.
o zaman biz ne diyoruz.
(bkz: tayyip oğlunu askere gönder)
millet aşk-ı memnu ile kafayı bozmuşken kimsenin dikkatini bile çekememiş, küfredilesi kahredici olaydır. *
elazığ'ın karakoçan ilçesindeki yoğunağaç karakoluna açılan taciz ateşi. 2 şehit haberi gelmiştir. artmaması duasıyla şehitlerimize rahmet diliyoruz. terör bitsin derken n'oluyo ya dedirten son kara haber.

artık çığrından çıkan bazı şeyler için iyice kasıtlı olduğunu düşünmeye başladım, nedir bu yaa birileri bundan nemalanmaya çalışıyor, olan şehitlerimize, ailelerine, türk halkına oluyor.
diyecek sözlerimin hepsini alıp bitiren olay.
sesimi alıp götürdü bu olay benim...
(bkz: ülkede terör varken aşk ı memnu dan bahseden it)
an itibariyle şehitler bihter karakterinin ölümü kadar üzmemiştir kimseyi. insanlara şu terör olayını dizi diye yutturabilsek çok daha önemseyecekler bir şeyleri. msn iletisine "aşk için ölmeli aşk o zaman aşk bihter" yazan mallar belki "vatan" için ölenleri dikkate alır.

ne diyelim.. bize haklarını helal ediyorlar mı dersiniz?
http://www.milliyet.com.t....2010/1255099/default.htm
bu saldırıdan sonra akp basını yine taşeron diyecek, tayyip ise yine açılıma devam diyecek.
şehit vermişiz adamların umurunda mı.

dünya üzerinde hiç bir iktidar bu kadar basiretsiz olmamıştı.
başka ülkelerde iktidar sahipleri böyle rezil yönetimleri sonucu onuru!! ve şerefi!! ile istifa ederdi.
zira dünyada onlarca örneği mevcuttur.
lanet olsun artık dedirtendir. ben de izledim şu dizinin finalini, ama izledim bitti yani. o kadar. öyle bir toplum olmuşuz ki ne dikkat çekiyorsa ona yöneliyoruz. bugün şu dizinin finali olmasa, millet facebook profillerinde terör saldırısını paylaşıcaktı bir kaç milliyetçi sloganla belki de. ama bugün, şu saatlerde popüler olan aşk-ı memnu finali olduğundan ona yöneldiler. insanların aldığı hal ortadadır şu olayla.
şehitlerimize allahtan rahmet dilemekten başka birşey düşmüyor fakat bu saatten sonra çok radikal önlemler alınması gerekiyor yeter artık analar ağlamasın.
muhtemelen bir rütbeli bir er in şehit düştüğü saldırı.
artık tamamiyle içlere acı veren sıralı matem haberleri...
nispeten tunceli ye daha yakın bir bölgede gerçekleşen melun saldırıdır.
bu zamana kadar doğuda en az terör saldırısı yapılan şehirlerden biri olan elazığ, bu saldırıyla son 3 günde 4. şehidini vermiştir. saldırı alanlarını genişletmişlerdir, bölgede gayet tanınan ve yerli turist çeken kaplıca bölgelerinde yapılmıştır bu saldırı. sivil kayıp da bu sebeple olmuş büyük ihtimal.
sonunun artık gelmesini dilediğimiz, dua ettiğimiz ve gerekenlerin gereken kişilerce kesin sonuçlandırarak, artık yapılmasını istediğimiz terör saldırılarının sonuncusu. artık kuzey ırak'ı yok mu ederler, tüm dağları bombalarlar mı bilmiyorum ama bitsin artık dağdaki teröristler! daha sonra şehirdekilere gelecek sıra...
geçen gün bir arkadaşım aşırı uykusuz bir haldeydi ve yarım saat uyuması gerekiyordu fırsatı da anca o kadardı. arabada radyo açıktı. halkalı'daki saldırının haberini veren spikerin sesi ile uyandı. ağzından çıkan ilk cümle "şerefsiz, adi israil!" oldu. bağlantıyı böyle kurarsak kimlerin neye alet oluyor olduklarını, nerelerde kullanıldıklarını düşünmemiz gereken durum bu. işte bu saldırı da kullanıldıklarının ve salak gibi bundan haberinin olmadıkları hala anlaşılıyor. o canlar gitti kalan ise anneleri. sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden.
para muslukları kesilmedikçe durmayacakları çok açıktır,hükümet gerekli platformlarda artık ağırlığını koymalıdır,terörün destekçilerini açıklamalıdır.
osmanlı da namus için bağımsızlık için verilen canlar şimdi iki siyasetçinin ağzından çıkan cümlecikler için veriliyor... yazık çok yazık...
Allah rahmet eylesin, ailelerine sabır versin...
ne yazıkki adım kadar eminim bihterin ölümü daha çok konuşulacaktır...
(bkz: hiçbir zengin çocuğunun şehit olmaması)
(bkz: dünyanın beyinsiz milletleri)
şu önemli anda bile sözlük yazarlarının hala bihter denilen bir televizyon karakterini tartışıyor olması hayret verici bir durumdur,bu hali üzüntüyle izliyoruz.