bugün

en güzel yaştır. hep takılı kalmak istenen deli dolu bir yaş.
5 gün önce adımımı attığım yaş. lakin eğlenemiyorum 'yaşlanıyorum lan' fikriyle.
yaşlanmaya yaklaştığının hissedildiği yaştır. yok yalan yalan daha gençliğinin baharındasın sen 23 yaşındaki insan.
bir süre sonra 22'yi bitirip 23'ten gün alacağımdır. sabırsızlıkla beklemedeyim. iyi olur, hoş olur diye ummaktayım.
en güzel yaşlardan biridir.
en güzel zamanlardan birisidir. muhtemelen üniversitenin bilmem kaçıncı sınıfında olduğunuz güzel yıllardır.
yazarın kişisel fikri : keyfini çıkartın gençler. O yıllar bir daha gelmez malak gibi bakarsınız. *
inceden sıkıntılı bir dönemdir. üniversite yeni bitmiş, ''lan ne yapcam şimdi ben?'' boşluğuna sıkça düşülen yaştır.
bugün ikinci gününü yaşadığım yaş ve ayrıca getirdiği belirsizlikler yüzünden pek güzel olacağa benzemeyen yaştır. bir bireyin hayatının en belirsiz yaşıdır. çirkindir.
hoşlanılan kızın abi demesi üzerine farkına varılan yaştır kimisi için.
streslerin başladığı yaş.

nşa'da birçok bölüm için okulun bitmesi gerekir bu yaşta. mühendislik olsun mimarlık olsun. bu yaşta tamam olmanız ve iş hayatına atılmanız lazım. ancak bizim gibi aylaklar hala okul köşelerinde kız keser vaziyettedir. bu tabi stres yaratıyor. ha ben yine kız keserim. bu sene 23 bitiyor 24'e adımımı da atar çeker giderim.
hiç ilerlemese denilen, güzel yaştır vesselam.
ne ara geldin, ne ara gidiyorsun.
daha dur karpuz keseceğidik.

öyle böyle ama en güzel mutlulukların, tecrübelerin yaşandığı yaştır 23 yaş. sürprizlerin de en fazla olduğu.

şimdi başkasına mutluluk vermeye git. özlenileceksin.
bugün 23 seneyi bitirdik ömürde.yaşa 23 mü demeli yoksa 24 mü bilemicem ama büyümüşüz lan şaka maka...
yaklaşık 3 yıl sonra muhtemelen işsiz olarak gireceğim yaş olacaktır.

ayrıca 10 kadından 8'i için ideal evlenme yaşı olarak 23'ü kabul ediyorlarmış.

kaynak: götüm.
bayık yılbaşı esprileri gibi olacak belki ama seneye görüşeceğimiz yaş.
insanın bi sikim olduğunu zannettiği ama geçen yıllardan sonra geriye döndüğünde daha hala bebe olduğunu farkettiği yaştır.
yakın aylarda gireceğim yeni yaşım .
ardışık sayılardan oluşan, asal sayı.

edit: girdiğim entry numarası.
edit2: tamam çok inceydi anlaşılmamış, yaş birşey ifade etmiyor. bununla ilgili ata sözüde vardır.
eger hatunsa tam sevisilcek yastadir.
hayatımın en berbat dönemini geçirdiğim yaş idi.
içersinde son 1 aydır bulunduğum ve bundan sonraki hayatıma düzene sokmak için uğraş vereceğim yaştır kendisi tıpkı 22 gibi.
işler yolunda gitmişse muhtemelen üniversite bitirip işe başlama yaşıdır.
işler yolunda gitmediyse büyüdüğünüz yaştır.
matematiksel hesaplamalarıma göre 3 yıl sonrası.
araf yaşlarındandır.
em güzel dönem.