Fenerbahçe bir gün illa evinde derbi kaybedecek. O gün, 23 eylül günü mü bilmiyoruz.

Sonbahar ekinoksu ayrıca. Gece gündüz eşit yani 12'şer saat. Coğrafyaperver biri olarak bunu bir işaret kabul edebilirim.

Sezonun ilk büyük maçı. Hülâsa Beşiktaş daha iyi takım bunu da biliyorum.
Gönlüm Fenerbahçeden yana umarım yeneriz.
Fenerbahçe'nin farklı kazanacağı maç.
0-2 çifte şans evinizi arabanızı satıp basın banko maç.
kg var beyler garanti.
beraberlik çıkacağını zannetmediğim maç. ya fener 1-0 alır, ya da beşiktaş 4-1. ortası olmaz.
fenerbahçe havada karada alır. ama bu galibiyet aykut kocaman'a mal edilirse çok üzülürüm.

çünkü bu maçı fenerbahçe, fenerbhaçe olduğu için kazanır. aykut değil, takımın başında ümit özat olsa yine kazanırız.
fenerbahçede hem taraftarın hem başkanın hem de teknik heyetin son şansı olduğu için fb'nin alacağını düşündüğüm maç.
fb bu kadar stresli olmasaydı bjk rahat kazanırdı ama stres büyük güç olacak gibi hissediyorum.
Fenerbahçeyi destekleyen cinconluları da ortaya çıkaracak maçtır.
beşiktaşlı arkadaşlar beğenmeyecek ancak iddia tabiri ile 1-0 çifte şans seçeneğinin banko olduğu maçtır. kabul ediyorum beşiktaş bizden daha iyi ve formda bir takım ancak futbol her ne kadar beğenilmese bile istatistik oyunudur. beşiktaş en son bizi kadıköyde ne zaman yendi hatırlamıyorum ama 10 seneyi geçti sanırım. şenol güneşin teknik direktörlük kariyeri boyunca kadıköy galibiyeti yok yanlış bilmiyorsam. üstüne bir de son maçtaki jansen faktörü ve fenerbahçenin ilk defa elle tutulur futbol oynaması gelince beşiktaş açısından bir beraberlik iyi sonuç olacak gibi.

geçen hafta sonu trabzon maçını ( berabere biter muhtemelen 1-1 veya 2-2 biter demiştim ) fenerbahçe maçını ( 1-3 veya 1-4 biter demiştim ) skoruna kadar yazdım ikisi birden tuttu. bu maç içinde yüksek ihtimal 1-1 veya dediğim gibi fenerbahçe kazanacaksa 2-1 skoru geçiyor içimden. bakalım bir kere daha tutturabilecek miyim *
fenerbahçe kötü gözüksede beşiktaşla maçları her daim zevkli olmuştur. tahminim beşiktaş fenerin içinden geçer.
beşiktaş yine kendini eşsiz ulaşılmaz sanıyor ama biliyorlar ki onun havasını fenerbahçem alacak kaçışın yok tinertaş !
Beşiktaş favori. Beraberliğe razı olurum. Ama fener alırsaaaa, bundan sonra da o gazla devam eder ve potaya girer. Tek eksik özgüven çünkü...
Beşiktaş içinden geçermiş fener'in. Ulan geçen sezon bile iki maçta da galip gelememişsin, hadi onu geçtim 14 senedir kadıköy'de domala domala bir hăl olmuşsun, hâlâ içinden geçer vs yorumlar yapıyorsunuz. Hayır insan biraz kendini bilecek amk. Derbilerin mutlak favorisi fener, bunu biliyorsunuz. C.tesi günü de boruyu döşeyecektir emin olun.
23 eylül cumartesi akşamı herşey olur, iki şey olmaz.

1- beşiktaş kazanamaz.
2- maç berabere bitmez.
beşiktaş'ın şampiyonlar ligi öncesi rotasyona gideceği lig mücadelesi. yedeklerle de koyarız açık ve net.

bu arada fenerbahçeliler bilmez şimdi (bkz: uefa şampiyonlar ligi)
2-1 ya da 3-1 kazanacağımız maç yalnız 2-1 olursa golü yine kendi kalemize atarız. gelenek oldu bizde amk! ayrıca rvp itinin bacağı kırılırsa kaybetsek de üzülmem.
Bu maçın en belirleyici adamı şenol güneş. Eğer şenol hoca takımı rahat bırakıp germezse beşiktaş rahat oynar ve muhtemelen yener. Ama yine öyle olmayacak şenol hoca hem takımı hem maçı gerip o üstüne yapışan fenerbahçe korkusunu yenemeyecektir.

Maçın hakemi de kesin eyyam yıldırım pardon bülent yıldırım olur. Yazın bi kenara.
kadıköyde oynanacak olan 2017-18 sezonun ilk derbiciğidir. trabzon maçını saymıyoruz, bu tinercilerlerle olanlara da cik diyoruz.
ilk etapta şunu öğrenin;

türkiyede 2 büyük klüp vardır ve derbi bunların arasındaki maçlara denir.
fenerbahçe ve galatasaray.

son 2-3 senedir yükselişte olan ve tarihi boyunca toplasan 5-6 kere bu şekilde ivmelenmiş cimnastik klübü sempatizanları, şunu da unutmayın;

metin-ali-feyyaz zamanını bilmem bilir misiniz? gelip geçici bir meltemsiniz siz türkiyede, o renksiz armanız sadece renk katabilir ara ara lige.

şunu da aklınıza sokun;
asla bir fenerbahçe ya da galatasaray olamayacaksınız!

ayrıca, kadıköyde kim kimin içinden geçecek göreceğiz 23 eylül akşamı.
orası kadıköy, ne kadar kötü bir durumda olsak da takım olarak, cumartesi akşamı herşeyi anlayacaksınız. umarım tineri az çekersiniz de hala çalışır halde kalan bir iki nöronunuz birşeyler iletir beyninizin içinde gerekli yerlere.

not: sikeyim karmayı, umrumda değil! 1-2 sene ininizden çıkıp 10 sene tekrar yuvanıza dönüyorsunuz. bunu asla unutamayacaksınız, bu cimnastik klübünün kaderi budur!
gerilimi yüksek taraftarı bol ve beşiktaşın ağlayacağı maçtır.

not: inşallah bu sefer sahaya tiner veya kelebek atmazlar.
geçen hafta laptopa çay döktüm. print screen tuşu çalışmıyor. ekran görüntüsü alamadım ama şu cahil ağzı bozuk arkadaşı yazdım bi kenara. maçtan sonra kendisini yine bu başlıkta görmek istiyorum.

derbi büyük takımların maçı değildir. kendini büyük sanan şikeci ve himmetçilerin maçı hiç değildir. derbi aynı şehrin takımları arasındaki maçtır.

(#37802061)
Bülent yıldırım dedik ali palabıyık görevlendirildi. Aziz yıldırım bi kazaya meydan vermemek için işi sıkı tutmuş.
beklendiği üzere fenerbahçeli tetikçi hakem ali palabıyık atanmış.

http://www.habergzt.com/f...i-palabiyik-atandi/73678/
2-0 beşiktaş ımın alacağı maçtır.
beşiktaş'ı sindirmek için ali palabıyık'ı atamış tff.

yıldırım demirören, beşiktaş taraftarı tarafından sevilmediği için resmen kuduruyor, beşiktaş'a yapmadığı kötülük kalmıyor. böyle mi sevdireceksin kendini?