bugün

22 ocak ctesi günü saat 16:00'da trabzon - hüseyin avni aker stadında başlayacak olan spor toto süper lig 18. hafta maçıdır.
trabzonspor olarak 0' dan başlayacağımız maçtır. güzel bir galibiyetle başlayıp, 2. yarıyı en kötü 30-35 puan arasında bitirdiğimiz takdirde bordo topraklara yağacak olan mavi yağmurların sesini bu ülke sınırları içinde yaşayan herkes duyacaktır. trabzonsporlu sözü olsun bu da. dik oyna!
fazla gol sesi çıkmayacak mücadele takım kuruluşları buna müsait.
ankaragücü'nün kazanacağı yahut en kötü ihtimal 1 puan alacağı maçtır.
ankaragücü nün puan veya puanlar almasını dilediğim karşılaşma.
ankaragücü bunu başarabilir mi? imkan dahilinde...
Trabzonspor'umuzun yarın oynayacağı 18. stsl karşılaşmadır. 2-0 galip geleceğimizi düşünmekle birlikte ankaragücü taraftarlarının vermiş olduğu asil mücadeleden dolayı kendilerini kutlamak boynumuzun borcudur. Yarın gecekondu tayfasını en güzel şekilde ağırlayacağız.
trabzonsporun hiç zorlanmayarak kazanacağını düşündüğüm karşılaşmadır.
trabzonspor' un maça ; Onur, Serkan, Glowacki, Giray, Cale, Selçuk, Colman, Yattara, burak, Jaja, Umut 11' i ile başlayacağı tahmin edilen maçtır. colman' ı yeniden bu kadroda görmek güzel.
alemin kralı'yla trabzonspor arasında oynanacak toto lig maçı. ankaragücü tam kadro çıksaydı eğer maça, bu maçı kesin alır derdim ama eksiklerimiz çok. trabzonspor da ligin en iyi top oynayan takımlarından biri. bunu kimse inkar edemez. kendi evinde oynadığı bu maçı da kaybedeceğini düşünmüyorum. beraberlik ankaragücü için iyi bir sonuç olacaktır.
trabzonspor için çok önemli maçtır. stresi kaldıramayıp şampiyon olamayacaklarını düşünüyorum.

edit: ben demiştim. bakın, bir sürü gol kaçırdılar. stres!
ankaragücü'nün ilk 11'i;

--spoiler--
senecky uğur rajnoch zewlakov özgür serdar ö. adem sapara cerny sestak metin
--spoiler--

not: bu 11 adam akıllı oynasın, yenemeyeceği takım yok ama bakalım hayırlısı.

düzenleme: amına koyum şu isimlerden sadece 7 tanesini ilk 11 başladı maçta.
ankaragücü gibi dengesiz bir takımın süpriz yapabileceği maç.
trabzonsporun gol kaçırdığı maç. umut napıyon hocu.
trabzondan çok ankaragücü'nün nasıl oynayacığını merak ettiğim maçtır. adamlar transfer yaptı beyler. kadroları sağlam.
ankaragücü'nün serdar özkan faktörü nedeniyle zaten kafadan kaybettiği maç.
yattara' nın içine yatara kaçtığı maç. kendi gibi oynayınca sağ kanadı evindeki koridordan daha rahat kullanıyor. adam paspasa çevirdi ya murat duruer' i. bereket ümit bu kıyıma daha fazla göz yummadı ve 25. dakikada çıkardı çocuğu. yoksa depresyona girecekti.
jaja'nın dediğini yaptığı ve yapacağı maçtır.
takımın avni aker i, avni aker in takımı ne kadar özlediğini gösterir maçtır.

trabzonsporlular feci hırslanmış ve bazen bu hırs sebebiyle sağlıklı düşünemeyebiliyorlar.

bir takımda herkes gol atmak ister mi lan !
ilk yarısı 1-0 trabzonspor lehine sonlanan maç. skora bakarak belki kafa kafaya bir maç geçiyor gibi düşünülebilir lakin öyle değildir. trabzonspor ilk yarı itibariyle duman etmiş durumda ankaragücü'nü ama maç 90 dakika ve sadece 45 dakikası oynandı. gönül ister 2. yarısında fenerbahçe'yi parçaladığımız kupa maçı gibi olsun.
o değil de yukarda ilk 11 yazdık yarısından çoğu oynamıyor amına koyum maçta.
son olarak;
(bkz: ümit özat istifa)
ve
(bkz: saldır ankaragücü)
gabric in attığı golle skora denge gelmiştir.
dakika 61...
balonlar havada uçuşurken trabzosporun eski oyuncusu nedeniyle yemesi trabonspora daha koydu.
her maçın 61. dakikasında şov yapan trabzon seyircisinin hevesinin kursağında kaldığı maçtır.
61'inci dakikanın trabzonspor'un talihsizliği olduğu maçtır.

edit: sansür
edit2: oldu mu moderatör? hey allahım ya.
trabzonsporun kiralık verdikleri oyuncu gabriçden golü yedikleri maçtır.o kadar demiştim o adamı vermeyin diye.
bu kadar da olmaz dedirttiren maçtır. hayde trabzon, gol bekliyoruz haydeeee...