Galatasarayımız zayıf rakibine acımaz.
Galatasaray yenerse hakkıyla fener yenerse hakemle olacaktır. Yersen.

300 maç yaptılar fener hep hakemle yendi hep fenere verdiler kesin.

Ağlamayın maç başlamadan götünüz tutuştu. Fenerbahçe olunca böyle oluyor işte.
hayır be orospu çocukları, siz kazanırsanız hak, fener alınca hep hakem değil. rahat olun lan biraz. korkmayın bu kadar bizden. bak iyi de gidiyorsunuz hem.
t:oynanmadan titreten derbi, özlendi.
görsel
görsel
Galatasaray tempolu başlar. Fener onu karşılar ilk 10 dk. Sonraki ilk veya ikinci yüklenmemizde golü atarız her zamanki gibi bu kamillere. Sonra bunlar daha atak oynar, sağlı sollu gelirler. ilk yarı böyle biter. ikinci yarının ortalarında, bi 70. Küsür dakikada 1-1 yapıp gaza gelirler. Fener 80 küsürüncü dakikalarda bunlara ikinci küsküyü dayar, maç sonunda "hakem, aziz, fenerasyon, uefa kupası, sahanızda şampiyon olduk" laflarını duyarız.
ya valla biz bu derbilerin hastasıyız bırakın ligi domine edecekse bu 2 takım domine etsin bir galatasaraylı olarak bu maçta fener bizi yense bile ben maçın atmosferinden ve heyecanından oldukça zevk alıyorum bi farklı oluyor.

tinercilerle ne zaman derbi olsa sanki beşiktaşla değil barçayla maça çıkacağız gibi geliyor aga senin aldığın kupa sayısı belli kazandığın derbi sayısı bilmem ne belli sen neden hâlâ ben büyük takımım triplerine girip kendini kanıtlamaya çalışıyorsun tarihin şu son 2 yıldan ibaret zaten hey allam.

neyse umarım fenere koyarız umarım eski derbiler gibi zevkli ve heyecanlı olur.

sevmiyorum sizi ama sizinle rakip olmak çok güzel be aga.
görsel
Tff fenerin yenmesini isteyen bir hakem atayacak ki izlenme oranı düşmesin para tatlı tabi. Ne cahil adamsınız.
görsel
maçın sonucunu josef-ozan vs fernando-ndiaye ikililerinden hangisi güçlü kalıcak o belirliyecek.

fiziksel savaştan galip çıkan maçı kazanır.
Bu başlıkta bile beşiktaş a sallıyor amk salağı.

Birbirlerinin annelerine küfür etmeyi özlemişler.

Dünya derbisi, yersen.
galatasaray'ın ezerek alacağı maçtır.

(bkz: o sene bu sene)
fenerbahçe’nin 3 van pörsi, 2 yansen, 2 de valbuyena’nın atacağı gollerle ezeli rekabette en büyük farka ortak olacağı maçtır. gomis yokları oynayacak, muslera top tutamayacak, endiyaye koşamayacak, fernando ise sadece geri pas yapacaktır. böylelikle fark 5 e inecek geri kalan maçlarda 0 puan toplayacak galatasaray ilk devreyi 7. bitirecektir. allah’ım lütfen totemim tutsun. amin.
Edit: ama totem demiştim...
Fenerbahçe'liyim en büyük rakibim Galatasaray'dır. Tinercilere selam olsun.
Fenerbahçe'de emre- volkan ikilisi, Galatasaray'da Melo olduğu dönemlerde hep maçın sonucundan çok ne olay çıkacak onu merak ediyorduk. Bu dönemlerde bu 3'lüden sadece 1'i kaldı. Ne mutlu ki artık futbolun katili tinerciler de olmadan bir derbi daha izleyeceğiz. Bir Galatasaraylı olarak Galatasaray'ın kazanmasının yanında hakedenin kazanmasından ve seyir zevki yüksek maç olmasından yana olduğum derbi.
dünya derbisidir.

dünya derbisi olmasnın nedeni takımların dünyaca ünlü başarılı olması değil, taraftarların birbirini skecek derecede birbirlerinden nefret etmeleridir. bir nevi sosyal sınıflar arası mücadeledir. jakobenler ile burjuvanın mücadelesidir. örneğin river plate ve boca juniors da kendi coğrafi bölgelerinde her sene uluslararası kupa kazanmazlar ancak rekabetleri bu düzeydedir. örneğin lazio kümeye roma şampiyonluğa oynasa bile roma derbisinde kan gövdeyi götürür yenilen taraf sinir krizi geçirir.

velhasıl olayın kaynağı budur. o yüzden dünyadaki sayılı rekabetlerden biridir. bir bjk ile oynana maçlar kadar önem arz etmez.
Iki takim da çok temkinli oynar.gergin bir mac olacak.fener 2 1 kazanır.
(bkz: blondie united)
bir galatasaraylı olarak kazansak bile kazanmakta epey zorlanacağımızı düşündüğüm maç. maicon çok iyi bir stoper ancak yerden oyun kuramıyor, muslera çok iyi kaleci ancak baskıyı görünce çok sakat toplar atıyor. ndiaye ve belhanda da keza mevkilerine göre çok iyi oyuncular ama galatasaray'ın oyun kurgusu geregi topu uzaklaştırmak yerine yerden oynama geregi duyuyorlar ve hata yapıyorlar. bunları orta sıra takımlarına yaptıgımızda degerlendiremediler. ama fener karşısında öyle olacagını sanmıyorum.

edit: mesela malatya maçında giuliano'nun attıgı gole benzer bir gol gelebilir yine fenerden.
Quaresma, babel, oğuzhan gibi çirkef tekmeci kasaplar oynamayacağı için zevkli geçecek maç.
Let the chaos begin.
maç sonu yenilen taraf hakem hakem diye ağlayacak. kırmızı çıkması yüksek ihtimal.
galatasaray lig'de açıkça kollanıyor. maça istedikleri hakemde atandı. o yüzden fenerbahçe'li oyuncuların dikkatli olması ve iki kişilik oynaması gerekir. zaten sadece futbolcuların azmine güveniyorum.
Fenerde ruh yok. Hiç bir maçı zevk vermiyor. Gassaray hayvan gibi oynuyor. Gomis denilen yaratıklarıda var ama gel gelelim bu ziktimin feneri bu maçları alıp hem aziz yildirimi ipten alıyor hemde taraftarın gazını alıyor. Biz bu maçı alır o kadar Uzun süre konuşuruz ki konuşma bittiğinde gassaray şampiyonluk kutlaması yapıyor olur.
içim rahat etmiyor......