bugün

Yürek yakan olaydır. inanmak istemezdim bende yalandır montajdir deyip gecmek isterdim de o öyle olmuyor. Mevzu ortada. Başımız sağ olsun mu bilemedim hepimizin yaptığı klavye delikanliligi. Ateş yine düştüğü yeri yakti.
unutmayacağız.
(bkz: montaj)

(bkz: algı operasyonu)

(bkz: dış güçler)
ığdır'lı askerin ailesi en azından bir tepki verdi diğer askerin ailesi olaya neden sessiz kaldı anlayamıyorum.
ne güzel de unutturdunuz millete!!!!
çıkıp bir açıklamaya gereği bile duymadan...
şu anda haberlerde iki askerimizin yanına şırnakta yeni iki askerimizin katıldığının söylenmesi ile üzüntüyü de ikiye katlamış olan olaydır. yaşatmak varken öldürmeyi seçmek elbetteki doğadaki en vahşi canlı olan insana yakışırdı..
ölen öldüğüyle, unutulmaya başladığıyla kalmak üzere.. gündemde tutmak, üst sıralarda tutturmaya çalışmak epey zorlaştı; onca şeyden sonra.. şurada bir kaç kişi kaldık dostlar; pes etmeyip her gün en az bir kere başlığı ziyaret edip iki kelâm eden.. çok sevdiği şehidinin mezarına her gün çiçek götürüp dua eden analar gibi , evlatlar ve babalar gibi, her gün uğrayın bu başlığa.. iki sual edin, bir cümle olsa endişe edin, merak edin.. direnin, diretin; yanan bedenler için, başka kuzuların da yanmaması için.
hileli seçimlerde 6 saat içinde 50 milyon oyu sayan hükumet, 2 askerin diri diri yakılması olayını hala çözememiştir.
konuşulmaması için halkını tehdit etmiştir.
Hollywood ışidle çalışacakmış. O kadar montaj yani.
TSK ve mit artık hükümetin arka bahçesi olduğu icin bu konu hakkında ses etmeyeceklerdir.
tarihin puslu sayfalarında yerini almıştır. failleri bilinmemektedir.
propagandadır. numan kurtulmuş gereken açıklamayı ülkemize yaptı.
doğru olmasa, tümden yalan olsa idi eğer havuz medyası bu konuyu enine boyuna yazar çizerdi her gün; yalan habercilikte ne kadar başarılı oldukları mâlum zira..
Konunun uzmanı değilim izledikten sonra diyeceğim tek şey Montaj olmasını diliyorum ama video çok gerçekçi,
2 haftadır aklımdan çıkmıyor insan insanı nasıl yakar yahu ne için yakar?
Hükümetinde hiç skinde değil, başkanlık aşşa başkanlık yukarı, kimse de bi açıklama yapmıyor unutmuyoruz unutturmayacağız.!
Numan kurtulmuş akpye saydırıp sonra ya kaseti olduğundan ya tehdit edildiğinden yada paraya taptığından akpye geçmiş bir zavallı bu adamın açıklamasına ancak yandaş itibar eder.
görsel
Şşş bir millet uyuyor.
bu yakılan iki asker, az önce açıklanan iki asker mi tam emin değilim. ama haberlere yansıdı az önce;

http://www.haberturk.com/...gi-iki-askerden-aci-haber
bizim için yanan askerlerdir. üstünü örtenler aynı şekilde yanar ama ölmezler inşallah.
20 gündür hiç bir açıklama yapılmayan, akboylar tarafından yokmuş gibi davranılan utanç.
mehmetçiklerimizin suriye bataklığında bir grup öfkeli! işid'li tarafından yakılarak şehit edilmesi olayıdır.
açıklama yapılmayan olay. gündemin arasında gümbürtüye gitmemeli.
başkanlığınız bizim askerimizden daha önemli değil.
Hala o ateş yanıyor kalbimizde ya rab bu nasıl bir ateştir nedir bu yüreğimizdeki acı canlarımız yakıldı biz izledik TSK sitasilere uyup sustu :(
dram. her safhası ayrı bir dram. en kötüsü de bu halkın balık hafızası.

edit: umarım bir gün bu halk beni yanıltır da her şeyin hesabını tek tek sorar. işte o zaman ben seve seve editleyeceğim.
nerede o vatan millet sakarya edebiyati yapan ulkuculer, bozkurtcular, alperenler?

reislerinin onunde secde etmekten askerlerimizi unutur olmuslar, ulan hani vatanseverdiniz, bu ne bicim vatanseverlik vatan hainleri!
Malum kitle yanan kendi askerlerinden birini terörist yaptı ötekinin ise halen kusurunu arıyor daha ne açıklaması allasen?