bugün

büyük düşünüyordur, ilerde çok büyük seks partileri verecektir.
kızlar ilgisini çekmiyordur.
(bkz: fesat adam)
bir kızla konuşurken dizleri zangır zangır titreyen erkektir. hele kız birde güzelse, patır patır sıçar altına.
seks yapmaya kalksa çükü kalkmaz heyecandan.
görsel
o da bişey mi yaş 34 aga. ben bitmişim bitmiş. efendiliğin sonuyum. siz piç olun. abi tavsiyesi.
Erkek demeye bin şahit isteyen durumdur. Herhalde ilk 10 senesini mağarada geçirdi.
17 yaşında bakirliği bozamayan erkek eziktir.
Fazla bakir değildir çünkü görüyorum birilerine batmış bakir olması.
Kendi halinde bir erkektir. Tam 25 yaşındayım ve bakirim.
Yetmedi ustune 2 daha ekledim.

Dindar falan da degilim , tek sorunum tipsizlik.
22 yaşındaki bakir bir erkek olarak el sallıyorum.
Yazık erkeğidir.

21 yaşında bakire kiz kalmadı.
buyur benimdir cehenneme odun olmak istemiyorum .
Hayatında hiçbirşey becerememiş insandır eziktir açık ve net.
(bkz: bakirim diyen erkeğe yalancının diyen kız)
Bır tur seçim bıcımı bu kimseyi pek ilgilendirmez. Kendisi için ozel olan ınsan ile yapmak ıstedıgı birşeydır.uçkur duskunlugu yoktur , Allah korkusu vardır.

Erkeklıgınden süphe edıcek bir şey de yoktur.varsa da cok da sılkımızde .

Sımdıkı zamanda milyonda bır de olsa varız.
21. yy da acınası erkektir.
Fakir yada zinakar olmak istemeyen erkektir. ikisinden biri başka açıklaması olamaz. Fakir derken sadece para değil karizma beyin iletişim. Mesela sözlükte bunu yapmak isteyip ama gerek beyin gerek karizma fakirliğinden yapamayıp sonra müslümanım ben yea diye geçinen çok lamer var.
illa para verip mi yapsın dedirten olaydır. istemiyordur yada o sorumluluğu alacak kadar güven yoktur yada olsa ne olur olmasa ne olur vb sekilde düşünen adamdır. Herkesin kendi hayatı saygı duyulması gerekir.
kızlara kızıp katliam yapma olasılığı yüksek olan erkektir.
(bkz: elliot roger)
oha harbi harbi benim lan bu. yaşımı nerden biliyorsunuz lan?
ya dini inancı çok yüksek olan erkektir ya da çok tipsiz ve özgüvensiz olan erkektir.
türkiye şartlarında bunu mecburen devam ettirenleri olduğu gibi genel olarak karakterinden dolayı kendini temiz tutan erkektir.
gitsin gizlice halletsin işini.kim ne bilecek.ama allah korkusu var demek ki.edep var.aferin onlara.
aslan gibi müslüman erkeğidir.