bugün

Hayatının hatasını yapan erkektir. Erkek dediysem lafın gelişi öyle erkek mi olur?
bu gibi erkekler kesinlikle orospudur.
Kendi tercihidir. Belki evlenecegi kiza sakliyordur kendisini.
Parayi basıp aidsli kariyi zikmeden önceki oytundur. Bakir olmayan halinden daha sağlıklidir.
kendi tercihiyse eğer, saygı duymaktan başka yapacak ya da söylenecek bir şey yoktur.
yok kendi tercihi değilse de... ne bileyim amk huyunu suyunu düzeltsin işte ibne.
şanslıdır. şanslıdır çünkü tatmadığın pastayı canın o kadar çekmez. önemli olan milli olduktan sonraki istek/tattır.
kalmadı üstadım kalmadı....
kalanların da tipi arızalı...
izmirde yaşamamaktadır.
her gece rüyalarında güzel hatunlarla münasebete girmek için salavat getiren erkektir.
diğerleri gibi zina yapıp cehennem de sikinden asılmayacak erkektir.
alnından öpülmesi gereken erkektir.
Gitsin köşede bi yerde intihar etsin denilecek erkektir.
aslan gibi müslüman erkeğidir.
türkiye şartlarında bunu mecburen devam ettirenleri olduğu gibi genel olarak karakterinden dolayı kendini temiz tutan erkektir.
gitsin gizlice halletsin işini.kim ne bilecek.ama allah korkusu var demek ki.edep var.aferin onlara.
ya dini inancı çok yüksek olan erkektir ya da çok tipsiz ve özgüvensiz olan erkektir.
oha harbi harbi benim lan bu. yaşımı nerden biliyorsunuz lan?
kızlara kızıp katliam yapma olasılığı yüksek olan erkektir.
(bkz: elliot roger)
illa para verip mi yapsın dedirten olaydır. istemiyordur yada o sorumluluğu alacak kadar güven yoktur yada olsa ne olur olmasa ne olur vb sekilde düşünen adamdır. Herkesin kendi hayatı saygı duyulması gerekir.
Fakir yada zinakar olmak istemeyen erkektir. ikisinden biri başka açıklaması olamaz. Fakir derken sadece para değil karizma beyin iletişim. Mesela sözlükte bunu yapmak isteyip ama gerek beyin gerek karizma fakirliğinden yapamayıp sonra müslümanım ben yea diye geçinen çok lamer var.
21. yy da acınası erkektir.
Bır tur seçim bıcımı bu kimseyi pek ilgilendirmez. Kendisi için ozel olan ınsan ile yapmak ıstedıgı birşeydır.uçkur duskunlugu yoktur , Allah korkusu vardır.

Erkeklıgınden süphe edıcek bir şey de yoktur.varsa da cok da sılkımızde .

Sımdıkı zamanda milyonda bır de olsa varız.
(bkz: bakirim diyen erkeğe yalancının diyen kız)
Hayatında hiçbirşey becerememiş insandır eziktir açık ve net.
buyur benimdir cehenneme odun olmak istemiyorum .
Yazık erkeğidir.

21 yaşında bakire kiz kalmadı.
güncel Önemli Başlıklar