bugün

b36 torshavn, anderlecht, inter, cska moskova, psv, sevilla, chelsea ve partizan serisine ekleneceğini tahmin ettiğim maçtır, kiev'i unuttum, sonradan aklıma geldi.. onu geç..
(bkz: adım adım korku filmine doğru)*
bizler de fenerbahçe ye inanıyor, güveniyor ve kendilerinden oldukça umutluyuz. bol gollü ve zevkli bir mücadele olsun yeter.
arsenal'in 8-9-10-12-17 allah ne verdiyse atıp yeni bir rekora yelken açacağı düşünülen futbol müsabakası.

böyle maçlar 3 şekilde seyir eder. arsenal ilk 10 dakika içerisinde golü bulur ve maç 0-17 biter. fenerbahçe erken ve şokella tadında bir gol bulur ve maç 1-17 biter. ilk dakikalarda oyun fazlaca durur ve rölantiye geçer bu sefer maç 0-12 biter.

daha gerçekçi olmak gerekirse 0-3 bitecektir. fazla fark beklenmemesi rica olunur. hadi diyelim edu atsın bitane 0-4 olsun.

(bkz: fenerbahçe'nin her avrupa maçında rakibin favori olması)
iddaa yetkililerinin ciddi ciddi handikap kutusunu aktive etmeyi düşündüğü maçmış efenim. iddaacı ada sakinlerine duyurulur.
her ne olursa olsun fenerbahçe çok büyüktür ondan büyük tek şey vardır oda yüce allahtır onunda yardımı ile yenemeyeceği takım yoktur bu böle biline.

(bkz: hakan şükür tarzı açıklama yapmak)
arsenal için çok da fazla bir anlam taşımayan maç. nihayetinde sadece üç puan alacaklar.
öncelikle (bkz: vurmayın lan) (bkz: öldü)

fenerbahçe'yi her ne kadar sevmeyen birisi olsamda* ezeli rakibimizin kendisini toparlayıp, kendine olan güvenini kazanıp tekrar eski günlerde olduğu gibi seyirlik, kaliteli bir futbol izletmesini bekliyorum.
hepimizin gözünden kaçmayan bir gerçektirki iyi oyun sirkülasyonu yapıldığında türk takımları az biraz gazla kimleri yenmemi$ki sahalarında en küçüğünden en büyüğüne.

takım $u aralar belki kötü gidi$ata sahip olabilir lakin, fenerbahçede son yıllarda bir avrupa a$inalığı mevcut. kaybedilen oyuncuları fenerbahçe için dezavantaj olsa da eldeki tecrübeli oyuncuların bile yeterli olabileceği kanaatindeyim.

bir noktada fenerbahçe taraftarının da takımıyla bütünleşme içerisinde olması gerekiyor. malum iç saha maçı olduğu için takımın en büyük gaz alacağı yer taraftar. maçın ba$ında yenilen bir yada bir kaç gol taraftarın umudunu kırmamalı görü$ündeyim ben. nitekim ya$anmı$ örnekleri ülkemizde mevcut olduğu için sadece inancın zaferi galibiyeti getirir fenerbahçe'ye.
taraftar ve takım bir olduğunda rahat bir galibiyet alırlar.

(bkz: hadi lan)
içerik bulunamadı.
8-0'ın acısını unutamayanların hala içlerinde hissedenlerin, sürekli yorumlar yaparak prim kazanmaya çalıştığı mücadele.
fenerbahçeyi , uefa kupasında köy takımlarından beş yiyip elenen takımlarla karıştıranların mahçup olacağı karşılaşma.
çarşamba günü yaprak dökümü var diye ingiliz taraftarların baskısıyla salı gününe alınan maç.
0 - 0 bitecektir. en azından öyle olmasını istiyorum. şampiyonlar liginde ilerleyen bir takımımız olsun. yoksa abidik gubidik gördüğümüz takımlar kadar ilerleyemeyeceğiz bu turnuvada. 2 saatliğine gene fenerbahçeli olacağım o akşam size de tavsiye ederim.
fenerbahçe nin, elinde kınayla bekleyenleri büyük hayal kırıklıgına ugratacagı, kına gecesi tadındaki maçtır.
arsenal in fener e ayar vereceği maçtır.
fenerbahçelilerin şimdiden zevk almaya başlamaları gereken maçtır.
(ara: tecavüz kaçınılmazsa)
maç başlamadan sözlükte olay olmuş karşılaşma. Bir kelam da aziz yıldırıma edelim. 66 ytl' ye bilet mi olur. Gerçi adebayor ve van persie için az bu para. Umutlarımız devam edecek.
arsenal'de bakari sagna, kolo toure, ve william gallas'ın sakatlıklarından dolayı oynayamacağı karşılaşma. banko ilk 11 oynayan bu üç defans oyuncusunun olmayışı fenerbahçe için bir avantaj sayılabilir.
fenerbahçe'nin çok büyük ihtimalle kaybedeceği maçtır. hatta arsenal bizi periaşn bile edebilir. ancak olur ki bu takım geçen sene avrupa'nın en iyi 8 takımından biri olduğunu hatırlar ve önlibero da oynayan selçuk ta hayatının performansını ortaya koyarsa belki alınabilecek maç. geçen sene o yüce mabedde inter , cska , psv , sevilla , chelsea maçlarını canlı olarak izlemiş bademcikleri patlayana kadar bağırmış biri olarak beni bu kadar ümitsizliğ gark etmiş bu takım ki- geçen yıl çeyrek final elemelerinde karşımıza chelsea değil de arsenal çıksaydı yüzde 80 ihtimalle yarı final oynicaktık- bu yıl sefilleri korkakları oynamaktadır.

bu yıl bu takım toplam da 16 resmi maç yapmış mtk ve partizan maçı dışında adam gibi bir galibiyeti yoktur. kocaeli'ye atılan son dakika golü , 9 kişilik belediye yada yine 10 kişi kalmış antep maçında alınan galibiyetler beni bağlamaz. adam gibi şerefimizle iki maç kazandık onlarda avrupa'nın çok sıradan takımları.

kocaeli maçı dönüm noktası olur mu? pek sanmıyorum büyük ihtimalle arsenal bize 3 atıcak ve fenerbahçe bu yıl bir daha toparlanamayacak. daha sonra oyananacak bursa , gs ve arsenal maçlarında fenerbahçe daha feci sonuçlara imza atabilir. kim ne derse desin hepimiz renklerine aşığız bu takımın ancak bu yıl bize güven vermiyor. geçen yıl ki o mücade o şerefli futboldan eser yok. umarım arsenal maçı bizim için en hafif kayıpla geçer.

ne diyelim allah yardımcımız olsun.....
fenerbahçe'nin çok büyük ihtimalle kaybedeceği maçtır. hatta arsenal bizi periaşn bile edebilir. ancak olur ki bu takım geçen sene avrupa'nın en iyi 8 takımından biri olduğunu hatırlar ve önlibero da oynayan selçuk ta hayatının performansını ortaya koyarsa belki alınabilecek maç. geçen sene o yüce mabedde inter , cska , psv , sevilla , chelsea maçlarını canlı olarak izlemiş bademcikleri patlayana kadar bağırmış biri olarak beni bu kadar ümitsizliğ gark etmiş bu takım ki- geçen yıl çeyrek final elemelerinde karşımıza chelsea değil de arsenal çıksaydı yüzde 80 ihtimalle yarı final oynicaktık- bu yıl sefilleri korkakları oynamaktadır.

bu yıl bu takım toplam da 16 resmi maç yapmış mtk ve partizan maçı dışında adam gibi bir galibiyeti yoktur. kocaeli'ye atılan son dakika golü , 9 kişilik belediye yada yine 10 kişi kalmış antep maçında alınan galibiyetler beni bağlamaz. adam gibi şerefimizle iki maç kazandık onlarda avrupa'nın çok sıradan takımları.

kocaeli maçı dönüm noktası olur mu? pek sanmıyorum büyük ihtimalle arsenal bize 3 atıcak ve fenerbahçe bu yıl bir daha toparlanamayacak. daha sonra oyananacak bursa , gs ve arsenal maçlarında fenerbahçe daha feci sonuçlara imza atabilir. kim ne derse desin hepimiz renklerine aşığız bu takımın ancak bu yıl bize güven vermiyor. geçen yıl ki o mücade o şerefli futboldan eser yok. umarım arsenal maçı bizim için en hafif kayıpla geçer.

ne diyelim allah yardımcımız olsun.....
konulu...
geyik bir yana fener mevcut ortasahası ile yerden pas yapmada usta arsenal karsısında bırakın beraberligi 3 ten az yerse sanslıdır. arsene wenger adlı yasam formunun göt olusunu izlemek ise fenerin rezil olmasından cok daha fazla sevinecegim bir olay olacaktır.
cok düsük bir ihtimal de olsa olası bir fenerbahce zaferinde bu entryi afiyetle yiyecegimi de belirtirim.
fenerbahceye basarilar veya sans dilemek arasında kaldım an itibariynen. sanstan yana kullanıyorum tercihimi cok ihtiyaclari olacak...
(bkz: edunun 2 nci arsealin 5 inci golü)
(bkz: mac bitti hala gol yiyoruz)

tabii ki fenerbahçe'nin yenmesini isterim. fakat demeden geçemedim *
9 zencili arsenal ile fenerbahçe arasında oynanacak karşılaşma.

yüce rabbimden niyazım şudur ki;

allah fenerbahçeli din kardeşlerime sabır ihsan eylesin.
fenerbahçe'nin büyük bir sürpriz yaparak alacağı maç olacaktır. fenerbahçe bu sene iyi oynamıyor, doğru. ancak avrupa'da kötü sezon geçiren sadece fener değil ki. feyenoord 6 maçta 4 puanla 15., ajax 10 puanla 9., juventus 7 maçta 9 puanla 12., roma 7 puanla 14., ingiltere'de tothenham 8 maçta 2 puanla sonuncu, shakthar donetsk 11 maçta 15 puanla 8. sırada. ayrıca fenerbahçe son yıllarda avrupa'da daha iyi oynuyor ve onların 3 önemli eksiği var. sözlükte teslimiyetçi bir hava seziyorum. daha maç yapılmamış. türklerin ne şartlarda olursa olsun mücadele geleneğini unutuyorsunuz. maç bitmeden havluyu yere atmayalım. bu fener chelsea'yi yendi. arsenal neden olmasın ?