bugün

içerik bulunamadı.
Bende de var bu. Ölüyorum. Cumartesi günü soğuğu yedim.pazar gününden beri hastayım.
Vee herkese geçmiş olsun.
Sövdüren salgındır. Ateş, mide bulantısı, iştahsızlık, balgam, öksürük, baş ağrısı, halsizlik, kemiklerin sızlaması gibi birçok rahatsızlık şu an bünyemde toplanmış durumda.
yıkılıyor ortalık.

h1n1 salgını var. eskiler derdi bir kar yağsın kırılsın ortalık diye.. harbi kar yağsa fena olmayacak.
beni de vuran salgındır. alırım bir geçmiş olsununuzu sözlük.
Ciddi bir tehlikedir.ancak yine insanlığa vazifemi yapacağım,her hafta mutlaka kereviz yemeği yiyiniz.yemeğe kerevizin dip saplarını ve dip yapraklarını katın,,portakal ve limon suyunu ekleyip pişirin.grip olmazsınız çünkü bağışıklığı güçlendirir.sözümü dinleyen hasta olmaz.
4 gündür çekiyorum daha da çekeceğim sanırım.

çok fena olan salggın.
hakkaten şüphe uyandırıyor.
yazanların çoğu öksürükten bahsetmiş.
inşalla türkiye için bir aşı gibi olmuştur.
1. Dengeli beslenme,
2. Havadar yerde uyku,
3. Düzenli spor korunmaya katkı sağlar, umarım.
Gılışdar yurt dışından mikrop getirmiş, ekrem de istanbula yaymış diyorlar.
Çok etkiliolmasına rağmen yakalanmadığım salgındır (hergün yüzlerce farklı insanla aynı havayı solumama ve ortak temas noktalarına dokunmama rağmen). Spor, beslenme ve uyku düzeni çok önemli.
Böyle bir şey yok ya. 1 aydır gribim ben.
Her hasta insanın kendisini grip sanmasıyla çığ gibi büyümüştür.

Tamam hastasınız, geçmiş olsun ama bu değil.

Hafta boyunca geçen dialog:
-Şikayetiniz nedir?
-gribim.

No comment.
(bkz: mutlu musun ekrem).
Beylikdüzü’nde özel bir hastanede domuz gribinden 2 çocuk hayatını kaybetti. Ve çevremdeki insanların ailelerinde de komple bu grip var, evden çıkmamamın faydası olarak korunduğum grip sanırım.