bugün

açıklanmıştır.
Atanamaadiiim.

Benden olmaz zaten demiştim. Neyse ki uzak diyarlarda yanına geleyim diye bekleyen kimse yok da gönül rahatlığıyla özel sektörün kopeee olmaya devam edicem.

Teşekkürler hayat. Teşekkürler kendim.
bugünde açıklanmamış.
Herkesin emeğinin karşılığını almaması dileğiyle. Sadece ben kazanayım istiyorum. Yeter lan!!
Herkesin emeğinin karşılığını almasını istediğim, benim de katılacağım sınav.
Sabah 10'dan sonra içeri giriş yok. Ona göre kendinizi ayarlayın.

Herkese bol şans.
Umarim herkes hak ettiği puani alir ve hakkiyla memur olur.
yarın yaklaşık 2.000.000 kisiye girecek sinav..

not: büyük ihtimalle fetocular yıne sınav sorularını araklamistir
türbanlı bacilar
badem bıyık abiler yine malı hamuduyla götürecek
sizde ağlayıp osbir çekin amk...
GiREN BÜTÜN ARKADAŞLARA BASARLAR DEDiĞiM SINAV.
Yıkıkları oyalamak için yapılan beyin yoksunu sınav.
bu sene bir çılgınlık yapıp girmeyeceğim sınavdır, girecek olanlara başarılar diliyorum.
yarın ben de girecem. soruları göreyim ortamdaki havayı tenefüs edeyim başka amacım yok. umarım sınava geç kalmam. 15 dakika kuralı burada da var sanırım. kalem silgi götürmeyin ösym verecek. *
zor, umut bağlanmayacak sınav.
herkes girmeden birkaç sene önce gidin ales, yds'e girin de yüksek lisansa başlayın bari. hiç değilse belki kars'a, ardahan'a falan asistan olursunuz.

az kaldı o kadrolar da dolacak zaten.
Dün itibariyle başvuru süresi bitmiştir ve benim bu gün aklıma geldi. Umarım uzantılır.
En az 1 milyon giren olur.
Ben hiç çalışmadan 67 aldım. Bu sefer 120 soruda 90 doğru yapmayı planlıyorum. Umarım kazanabiliriz.
Hiç çalışmadan girecegim sınav.
an itibariyle basvurumu yaptığım sınav..
15 temmuzla ne alakası var yoksa seni de mi ihraç ettiler?

t: bir sınav.
taze badem bıyıklıların, siyin cimhirbişkinimiza hizmet için seçileceği sınav.
öabt yer değişikliği olur mu acaba ilk sınav sonrası bilen aydınlatsın.ÖSYM merkezlerinden başvuru yapacaklarda bilgi edinip paylaşırsa sevinirim.

Çalışan herkesin istediğini alması dileğiyle.
başvurular başlamış.

https://www.memurlar.net/...html?utm_source=headlines
Tarih çalışırken mesaj geldi ve sınavın 22 temmuzda olduğunu öğrendim. Daha çok varmış ya diyerek kapadım kitabı. Ama daha ales var yds var. Yıldım.
ösym takvimi aciklayarak herkese oha yani dedirttirmistir. hazirlanan arkadaslar icin sinavlar temmuza cekilmistir. ben tatile felan gidicektim temmuz nedir.

http://www.osym.gov.tr/TR...i-aciklandi-10112017.html