bugün

galatasarayın bulunduğu gruptur. rakipleri ise manchester united ve sporting braga ve cfr cluj.
galatasarayın 2. olarak çıkacağı grup.
braga ve cluj'u geride bırakıp manchester united'la beraber çıkacağımız grup.
galatasarayın braga ile 2.lik mücadelesi vereceği grup.
galatasaray'ın zorlanacağı gruptur.

bırakın şu laubaliliği rahatlığı, braga ve man u ciddi takımlar. galatasaray'ın 1. olma şansı olduğu gibi gruptan çıkamama ihtimali de var. neyse türkiye'nin şl'de tek temsilcisine başarılar dileriz.

(bkz: gönül madrid barca diyor ama)*
manuyla ingilterede berabere kalıp burda cakarsak rahat lideriz. hani shaqiri ve xhaka bile aldıysa manuyu biz de zorlarız abicim. liderliği beklediğim gruptur efendim.
herkesin kırmızı ve tonlarında olduğu grup.
galatasarayın balını ortaya çıkartan grup. 2. olurlar muhtemelen. aksi takdirde başarısızlık olur.
tomas ujfalusi' nin ağır sakatlığı sonrası soru işaretleri oluşturan şampiyonlar ligi grubudur.
orta halli gruptur. çok şükür ki d grubu çıkmamıştır.
bu gruptan çıkarız. maç bilet fiyatları uygun olursa manchester seyredilir.
galatasarayın şanslı bir kura çektiği gerçeğidir.
Galatasaray' ın gruptan 1. olarak çıkmasının işten olmadığı gruptur. Olmaz diye bir şey yok. Yapar mı yapar.
galatasaray'ın birinci çıkmasını beklediğim grup. içimden bir ses öyle diyor inşallah.
Takım kadrosu şu haldeyken ujfa'nın sakatlığında yerine tecrübeli bir stoper alınırsa Manchester'a kafa tutarız. Şimdi bu giri eksilenecek biliyorum. Ama ben takımıma güveniyorum. O ibnelere itin götünün nerde olduğunu gösterecektir.
bir 2012 2013 şampiyonlar ligi d grubu değildir.
braga nın siklenmediği gruptur.
bunun acısını fena yaşayacak galatasaray.
galatasarayın kesinlikle eleneceği grup olarakta görelebilir. *
galatasaray'ın gruptan en kötü 3. olarak uefa avrupa ligi'ne gideceği gruptur. daha kötüsü olamaz. en iyi ihtimalle de manu'nun arkasında 2. olarak bir üst tura çıkar.
gerçekten iyi bir kura ama kesinlikle kolay lokma değil, braga'yı ve cluj'u içerde yenmek gerçekten zor, hele galatasaray bu savunma kurgusu ile oynamaya devam ederse sıkıntı yaşayabilir, yatıp kalkıp ujfalusi'nin sakatlığına dua etsinler, bir stoper alırlar şimdi muhtemelen, kaç kez canlı izledim, ujfalusi resmen kaçak güreşip yükü semih'in üzerine yıkıyor, eğer stoper almazlarsa 3. stoperi gökhan zan olan galatasaray grupta favori falan olmaz söyleyim.
eski gücünde olmayan braga ve portekiz ligi görmüş 1 milyoncu takımı cluj'u geçeceğimiz kuradır. Burada soru işareti cluj deplasmanı olacaktır braga stadını düşünürsek deplasman sayılmaz manu'da 1.olur gibi ama ttArenada yenersek bizim 1.bitirme şansımız olduğunu düşünüyorum.
galatasaray' ın ancak sürpriz bir manchester united galibiyetiyle çıkabileceğini düşündüğüm grup. şimdi öyle atıp tutmamak lazım çıkarız ederiz parçalarız diye. cluj zamanında roma' yı fıtık etmiş bir takımdır, ne zaman ne yapacakları hiç belli değil. braga ise eski gücünde olmasa da udinese' yi elemiş tecrübesi olan bir takımdır. buralarda oynamış olmak inanılmaz önemli, şampiyonlar ligi tecrübesi çok eskilerde kaldı galatasaray' ın ve bu takımlar sürekli devler ligi oynayan takımlar dikkatli olmak lazım. umarım çıkarlar.
en yakında bulunan sandalyeden düşünür .
bir çok yeni oyuncu
oturmayan kadro
isime güvenmek
her bölgeye fazla alternatif

futboldan anlayan şu analizi yaptığında başarılı olamayacaklarını anlardı. takım düzeni yok, oyuncular değerinden fazla para alıp, karıyla kızla yedikleri takım.

kimse kusura bakmasın braga niye 2. torbadan çıktı bi sorun kendinize, hemen 2.liği garantilemişsiniz.

özetle gs bu yıl patlar buraya da bunu yazıyorum.
şöyledir: görsel

el emeği göz nuru.*
güncel Önemli Başlıklar