bugün

geçen seneki sorularla aynı seviyede olduğu taktirde bir çok birincinin çıkacağı dil sınavı.

edit: geçen seneye kıyaslandığında "anasının gözü" denilen sınav. en kötü denemem çok daha iyiydi. *

edit2: baktım da cidden en kötü denememden de kötüymüş. * *
zor olması muhtemel yabancı dil sınavı.
geçen seneki sınavı 3 yıl çalışıp da 40 dakikada bitirince ösym'ye bolca küfürler salladığım sınavın bu seneki ayağı.

gerçi sonuçta istediğim yerdeyim ama nedir o sorular be ösymciler?

siz siz olun kasmayın kendinizi. lys 5 dediğin girip 1 saatte yapılıp çıkılacak bir sınav.
bir de aradan dereden kelimeler ezberlemeyin.

örneğin sınava son bir hafta kala tutuşup nerede ara dere kelimler var onları ezberlemiştim.
peki sınavda ne çıktı: suitable, return, deal with zart zurt...

edit edit edit: ulan sınavı gördüm de şimdi aman aman iyi ki de geçen sene girmişim yoksa ne bu derece, ne bu puanı alırdım.

(bkz: ne yaptın sen ösym)
fransızca okuyabilmek için girip üç beş sallayacağım sınav.
biz mi sınava girdik sınav mı bize girdik belli olmayan sınav.
2010 yılında 70 (80 soruda), 2009 yılında 86, 2008 yılında da 82 net yapmış biri olarak 2011 yılında lys 5 ingilizce den 40 net beklediğim sınav. teşekkürler ali demir ve arkadaşları.
allah allah... ulan gece gündüz çalışıp girdiğim geçen yıl sordukları kek kek sorular ile tüm milletten gece gündüz küfür yiyen ösymciler bu sene de sağ gösterip sol vurmuş. ben daha ne diyeyim ki? allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bunları.

(bkz: ösym bunu hep yapıyor)