bugün

şarkı yarışmasndan çok ninni söyleme yarışması gibi insanın uykusunu getiren şarkıların söylendiği yarışmadır.
yunanistan tek tek sekerekten ile katılmıştır. damadın amcasından 5 puan.
türkiye'nin azerbaycan'ı oy manyağı yapacağı yarışma.
inci'de bildiğin uğrunda kampanya başlatılan yarışma. takmışlar irlanda irlanda diye. ?
izlemesi zevkli puanlamasını izlemek ise işkencedir.

komşuya gitti yine oylar lafını duymaktan bıktım artık.
ingilizlerin s.kine sallamadığı yarışma mıdır nedir.
romanyalı hatuna çok pis yazasım var demek istediğim yarışma. ermeninin memeleri falan hikayedir efenim.
ukrayna, arnavutluk, almanya, türkiye, azerbaycan, ermenistan arasında paylaşılacaktır ilk sıralar tahminimce.
ilk üçü sırasıyla Azerbaycan, Fransa, ve Türkiye'nin alacağını düşündüğüm yarışma.
türkiye 2. ya da 5. olacaktır.

neden mi? içime doğdu nedense.

göreceğiz...

inşallah editlenmeyecek bir entry yazılmıştır.

edit: budur!
almanya'nın zirveyi zorlayacağını düşündüğüm şarkı yarışması.*

edit: sanırım doğru tahmin ettim!

edit 2: nostradamus gibi adamım lan!
muhtemelen izlanda'nın birinciliğiyle sona erecek yarışmadır.

sıralama tahminim,
1. izlanda
2. romanya
3. türkiye
4. ermenistan
5. norveç
işte ispanya'nın sahneye iki kez çıkmasına sebep olan olay sahneye atlayan adam:

http://www.youtube.com/watch?v=M-lLXBiZx4M
ayrıca inci sözlüğün bileğinin gücünü de görecez oylama sonucu.
türkiyenin almanya 12 puan vereceği yarışma bir bildiğimiz var da yazıyoruz.
kulağımdan kan geliyor, farklı sesler, farklı tarzlar.. yok yetti bana bu yarışma. dağılın..
en çok almanyanın parçasını beğendiğim ancak, 01 yazıp 1514'e göndererek azerbaycana, kardeşlerimize destek olduğum yarışmadır.
türkiye irlanda'ya beklenmedik bir süpriz yapabilir. bu fakru zaruret içinde ben bile attım irlanda'ya.
bülent özveren'in yılların verdiği sinir birikimiyle 'komşusuna oy verenin mına goyim lan' diye bağırmasını beklediğim yarışma.
şimdi farkettim de sunucu neil patrick harris'e* benziyor.
norveç'in bu seneki temsilcisini de görünce düşünülen şey şudur: hepisi mi yağuşuklu lan bunların?
azerbaycan'a oy atığım yarışma. g.kıbrıs-yunanistan, baltık ülkerleri, balkan ülkeri gruplaşıyor da biz niye gruplaşmayalım ?
yine herkesin komşusuna vereceği yarışma.
sırbistan'ın şarkısı shakiranın whenever'ından çalıntıdır.
izlerken azeri hatuna aşık olduğum yarışma...

ay menimm arzu gızımm.. ooff offf...
güncel Önemli Başlıklar