bugün

kesinlike büyük türk milliyetçisi muhsin yazıcıoğlu'nun maraş dağlarında şehit düşmesi.
türkan saylan ın vefati kemalistler için yılın en üzücü olayı olsa gerek.
(bkz: michael jackson un ölümü)
gecen gece oturuyoruz, bir baktık biramız bitmiş; budur.
nihat doğannın imaj değişikliği. adamın varlığı yetmiyormuş gibi 2 ayda tipini değiştirip her kanalda boy göstermesi 2009u çekilmez bir yıl haline getirdi.

(bkz: ajdar)ın jüri üyesi olmasını unutmamak gerek. kendi çok lazım birde çakmaları aranıyor müthiş kanal (bkz: flAsh tv)de
çocuğu çince konuşacakmış gibi bakan kadının dramı. işin kötüsü yerdeki böceğe yiyecekmiş gibi bakması.*
sözlüğümüzde ki yazarlardan (bkz: ille de heaven) in ölümü.
unutmadık.
2008'in en üzücü olayı ile yarı final mücadelesine çıkacak.. kazanan ise yahudi soykırımı ile final oynamaya hak kazanıyor..
3 çocuğunu 2 günde kaybeden karısı da hastane de yoğun bakımda yatan adamın durumu. üzücü.
(bkz: zall ın birçok yazarı uçuracak olması)
(bkz: ugg açılımı)
galatasarayın teknik direktörlüğüne frank rijkaard'ın gelmesi rakipleri adına son derece üzücü bir olaydır.
ülke adına güzel olan bişey varmıydıki?
krizden patlak veren oalylar zincirine hergün yeni bir halka eklendi.
kişiden kişiye değişecek olaylardır.

kimisi annesini, babasını, çocuğunu, kardeşini, eşini, dostunu vs. kaybetmiştir, o'nun için en üzücü olay odur.
kimisi işten çıkarılmıştır kriz yüzünden, kimisi kötü bir hastalağa yakalanmıştır, kimisi boşanmıştır, kimisi hapse düşmüştür...bu böyle gider.

kısaca, ateş düştüğü yeri yakar.
elbette kişiden kişiye değişecek olaylardır. birisi çıkıp ben en çok münevverin katledilişine üzüldüm diyorsa buna hiç bir şey diyemeyiz, o kişinin bam teline dokunan olay bu olmuştur veya yıllardır içinde sakladığı hüznü açığa vuran son darbe olmuştur.ama ben bu senenin en üzücü anlarından birini bu başlığı okuduğum dakikalarda yaşıyorum diyebilirim.

helikopter kazasında ölen bir insan sırf milliyetçi olduğu için şehit ilan edilebilir mi?
veya bu ülkede çağdaşlıktan yana insanlar illa kemalistmidir?
bir kişi hem serap için hem ceylan için üzülemez mi?
nasıl yazılmaz sözlük?

aho aho lililili.

(bkz: ugg)
davosta taki hareketin dolayı sayın başkanımızın eleştirilmesi.

neymiş efendim sonrasında ağır ödetirler miş.

(bkz: la bi siktir git)
Kahraman şehitlerimiz ve Gazzede ölen sivil halktır.
micheal jacksonun ölümüdür.

(bkz: mj will never die)
"isviçre" nin minare "referandumu". demokrasi adına çok üzücü.
(bkz: inşaattan düşenin şehit olması)*
(bkz: ceylan önkol cinayeti)
Amacı bile belli olmayan aptalca bir saldırıda yanarak hastaneye kaldırılan ve hayat mücadelesini 29 günün ardından kaybeden biricik kardeşimiz Serap Eser.
(bkz: hala üzgünüz)
(bkz: since 2002)

(bkz: durmak yok yola devam)
(bkz: muhsin yazıcıoğlu nun ölümü)