bugün

seneye akp hükümetinin kesinlikle batının ahlaksızlıklarını almamamız için katılmamızı yasaklıyacağı yarışma. hani bu şarkı yarışmasıydı? lan biraz daha ilerlerse hard core izliyebiliriz.
tip, danslar ve sarki isminin tutarli bi bicimde komik olmasiyla ispanya'nin baya bi sempati toplayacagini dusundugum yarisma.*
taraflı olarak baktığım için mor ve ötesi'nin kazanmasını istediğim yarışmadır. yalnız finlandiyanın şarkısı ve performansı gerçekten hoştu. o müzikle oraya gitmeleri inanılmaz takdirimi kazandı ve benim gibi düşünen çoksa derece yapabilirler. ayrıca yunanistanın şarkısı inanılmaz keyifli ve çok güzel bir şovla donatılmış. o yüzden en büyük favorilerden biri kanımca.
ispanyaya buradan -yok shakira, shakira! diye laf atılası yarışma.
ispanya'nın ne yaptığını anlamadığım yarışmadır.*
ispanyolların bize birşey anlatmaya çalıştığı yarışmadır.

(bkz: saçmalamak)

el çiki çiki.
ukrayna ve yunanistan ın yarışmayı götüreceği kesin gibidir.
(bkz: anam coştu lan bunlar)
ispanya'nın eurovision'la dalga geçer gibi bir şarkıyla katıldığı yarışma.
ülkeler adına yarışan neredeyse tüm bayan yarışmacıların, dansçıların performanslarını baldır bacak şeklinde sundukları yarışma. diz altı etek yasak herhalde.
ispanyanın bizim sözlükten esinlenerek format mormat tanımadığı yarışma.
sırbistan'ın new age ile katılmaya devam ettiği yarışma. şarkıya laf yok.
mor ve ötesi dışında, sırbistan'ın adam akıllı bir sahne performansı ile katıldığı yarışma.

Yaş 33. Bugüne kadar bu kadar şebek, ayağa düşmüş erovizyon görmedim. Nerde jony logan, nerde abba.

Dağılın lan, yarışma marışma yok, iptal edili.
ispanyol abinin kendini guitar heroda zannettiği yarışma.
yunanistanın birinci olacağı yarışma. ayrıca 2008 eurovision da isterse mor ve ötesi birinci olsun, hiçbirşey beni ukraynalı solistin bir türk erkekle evli olması kadar gururlandırmayacaktır. helal olsun abime.
an itibariyle terry wogan'ın eksikliğini bütün ağırlığıyla duyuran yarışmadır.
rusya beni çok üzüyor şu anda. nerde o eski güzel rus yarışmacılar, sarışını kızılı kumralı, hiç unutmuyorum dörtlü bir grubu vardı.
ispanya'nın ödül'ü bırak ceza yiyeceği yarışma.
yunanistan'ın tanıtım videosundaki aptallık yüzünden epey oy kaybedeceği yarışmadır.
(bkz: ispanya nın eurovision dan uçurulması)
rusya'nın madalyalı buz patencisi ile şarkıyı kurtarmak istediği yarışma. Kemancıda arif sağ gibi kafa sallamakta. nedeni çözebilmiş değilim.
bir finlandiya klasiği daha gördüğümüz yarışma.
norveç'in sahne aldığı yarışma. kesinlikle tanıtım filmlerinde bir haksızlık var.
en son norveç'in şarkısını söylemesiyle bize dinlettiği sikindirik şarkılar eziyetine son verecek olan yarışma.
iskandinav kadınların gittikçe kilo almış olduğunu anlamamıza vesile olan yarışma.

balık etli bunların hepsi balık.
norveç'i temsil eden abla şimdi güzel olabilir ama ne bileyim sanki böyle kilo alma potansiyeli çok yüksek. ne o öyle balina et falan, dar bir şey giymiş bir de. baldırlar falan kalın. tamam seksi de 5 sene sonra bayağa şişer o, te buraya yazıyorum.