bugün

evde kalmış kızdır. 15 yıldır isteyen olmadığı için son çare olarak evlilik programına katılmıştır.

biraz önce işten erken gelipte esra erol u izleyince rastladığım durumdur. alımlı, çalımlı gencecik kızlar evlenmek için esra erol a başvurmuşlar. ne diyelim evde kalan ablalarını görünce işlerini çabuk tutmuşlar zannnımca.
bir de çocuğu olur bunların kızım hangi ara evlendin, hangi ara hamile kaldın, doğurdun, boşandın ve yeniden koca bulmaya geldin. *
Televizyona çıkmak için aranıyordur. Belasını bulur er geç. (bkz: tecrübesiz)
kendini rockci sanan kizdir.
aradığı koca adayının en az mark zuckerberg bilemedin bill gates kadar zengin, karizmatik ve başarılı olmasını isteyen bayandır.
evlenmek dışında hayattan hiçbir beklentisi,amacı olmayan kızdır.
hayatında hiçbir zaman harç parası kavramı olmamış, olmıycak kızdır.
erkeğim olmadan asla, diyen kızdır.
çoğu kaşardır, çoğu.
Bunların kriterleri vardır, elektriksiz yaşayamazlar.
kızlık zarı diktirecek parası olmayan fakir kızdır. net.
15 yaşında evlenmeye başlamış tecrübeli kızın ta kendisidir.
koca dayağından kaçacak delik arayacaktır.
göz aşinalığı kazandırılmak üzere mankenlik ajansından gönderilmiş veya ajansına haber vermeden kendiliğinden katılmış kızdır.

erkek olanları da yok değil; öyle bir tanıdığım bile vardı.
Zengin bir koca istiyordur zira bazen evdekiler izlerken bende bakmışımdır ve katılan erkeklerin en aşağısı 2 bin tl ile 3 bin tl arası maaş almaktadır. Evi arabası vardır. Kadınların da aynı imkanları olsa benim de katılacağım yerdir. Yadırgamamak lazımdır.
Kimseden ilgi gorememis (mahalle abazanlari haric) kezban kardesimizdir.olsun, kinamayin.
şöhret olmak istiyodur. evlilik programına gelipte sesim çok güzel bi şarkı söyleyim diye müsaade isteyen kıt akıllı biri çıkmıştı geçenlerde.
genelde hiçbir talibini de beğenmez amacı konuusnda hoş olmayan iddialar üretlir. tost yapımında kullanılan bir madde olduğu söylenir falan.
ya evlenmekten başka çaresi yoktur.(maddi açıdan biryerlere kapağı atmak ister.)ya da kaşınıyordur.
(bkz: anladın sen onu)
insanı şaşırtan kızdır.

geçen 93'lü bir kız gördüm. 93'lü bir erkek olunca insan şaşırıyor.
Acelen ne diye sormak istediğim kızdır.
Üzülüyorum onların adina gördüğümde heleki kibirlilerse. Yani neler yaşadıklarını bilemem, yargilayamam ama açıkçası ben onların yerine utanıyorum onları bu hallerde görünce. Gencecik kizsin, oglansin yapacak tonla sey var. Ufkunu ac once ondan sonra evlenirsin.
Muhasebeci gibi hesap yapan tiplerdir. Fransız sosyetesinden geldikleri için, onların masraflarını normal yoldan karşılamak imkansızdır. Biskolata erkeği, mark zukerberg ve abramoviç karışımı bir erkek ister fakat ülkede kasap haydar amca'nın 1-2 kibar versiyonu vardır. Buyur buradan yak.
Göğüş mü?