bugün

saat 19:00'da atatürk olimpiyat stadı'nda başlayacak olan tsl 31. hafta müsabakası.
necati'nin performansının merakla beklendiği mücadele. galatasaray'ın kazanmaktan başka caresi yok. ibb ise rahat. herhangi bir iddiaları ya da korkuları yok. ha bu arada abdullah avcı'nın performansı da merakla bekleniyor.
sabri sarıoglu isimli futbolcumuzdan harika ötesi bir performans beklediğim maç olacaktır.
şöyle ki, fiorentina yetkilisi kişi gençlerbirliği maçını izlemiş ancak kesin ve net bir karar veremediği için belediye maçınıda izleyecekmiş. o yüzden gözünü seveyim sabri hayatının maçını oyna ve italya'ya git.
antu adlı internet zırvasının girişinde şaibeli olduğuna dair iddialarda bulunulan maç. yok necati ordaymış, yok arif erdem ordaymış... göt tutuşması diye buna diyolar heralde.
galatasaray'ın da fenerbahçe ve beşiktaş gibi belediye çukuruna düşmesini beklediğim maç.
galatasaray adlı bünyemde kahve kadar bağımlılık yaratan takımımın kazanmasını şiddetle istediğim maçtır.
şaibe çamuru atarak ibb spor oyuncularına ekstra motivasyon sağlamaya çalışan febelilerin ekstra heyecanla bekledikleri maçtır.

nonda ve lincoln diyorum, başka da bişey demiyorum...
ibb, galatasaray'i yendigi takdirde; antu.com adli masal & fikra portalinin flash animasyonlarinin ellerinde patlayip backdoor'dan iceri girecegi mactir.

ha got etmek ugruna neden puan kaybedelim, bilmiyorum, gerek yok aslinda. ben vazgectim siz yine alin bu maci. nasilsa yine patlar bir taraflarinda.
galatasaray'ın kazanması halinde bir daha ki hafta fe5 maçında ali sami yen'deki yerimi alacağım maçtır.
savunmadaki sıkıntılara ragmen galatasaray'ımızın kazanacağını düşündüğümüz süper lig maçı...
40000 galatasaraylının trübünlerde yerini aldığı karşılaşmadır.
an itibariyle 1-0dır. ya arda ya da rakip oyuncu kendi kalesine atmıştır.
kerim zengin' in kendi kalesine attığı golle galatasaray' ın 1 - 0 öne geçtiği maç.
edit: bilgi entrysini eksileyen tatlı varlığın yanaklarından kesme alıyorum.
lig radyo spikerinin an itibariyle sunumda saçmalamaya başladığı camlara vurduğu karşılaşmadır.
lincoln'un çok istekli başladığı maç.
hakemin galatasaray aleyhine biçtiği maçtır. ancak işin garibi bir tarafı biçerken öbür tarafa büyük kıyaklar yapmamaya çalışmaktadır. işin özü azize demiş: bu maçı galatasaray almasın ama araları iyi olan ibb lehine de iş yapmayın. hepsi benim olmalı hepsi benim hepsi benim nihohohaohoa.
an itibariyle ayhan'ın yaptığı öküzümsü faule kart verilmeyen maç.
ilk yarısının zevkli geçtiği maç. sahadaki futbol gol atmaya yönelik oynanınca izlemesi de zevkli oluyor. galatasaray tek forvet oynuyor gibi görünse de lincoln'un desteğiyle beraber çift forvet anlayışı sahada gözükmektedir. ayrıca lincoln'un yavaş yavaş kendine geldiğini göstermekte bu maç. uzun zamandır galatasaray'ın bu kadar kollektif ve istekli oynadığını görmemiştim. ikinci yarı farkın açılması dileğiyle. *
ayrıca bazı fener'liler neden durduk yere galatasaray'a laf atıyorlar anlamadık. yani bu maç galatasaray'ımızın maçı bu başlığa ''sataşma'' niteliğinde entry girmek zorunda değilsiniz.
bazı futbol bilginlerinin kendi kalesine gol atan kerim zengin' in fenerbahçeli olduğunu unuttuğu maç. bari susup oturun da kendi futbolcunuz hakkında saçmalamayın!
çirkin ve saçmasapan söylentileri bırakıp maça geçtiğimizde, galatasaray' ın ilk yarısında savunmasını öne çıkararak başladığı, erken gol bulduğu ve oyunun kontrolünü eline aldığı maç. ilk yarıda galatasaray' ın kaleye attığı 4 şuta rakip karşılık verememiştir.
ne yazık ki bazı kendini bilmezler bu maçın şaibeli olduğunu söylemişlerdir ancak kızmaya gerek yoktur, öyle ki aynı komik şahıslar uefa kupasına da tesadüf demişti.
lincoln'e bu ülkede faul çalınmayacağının görüldüğü maç.
gs'nin kerim zengin'in kendi kalesine attığı golle tek gol pozisyonuna dahi giremeden ilk yarısını 0-1 önde kapattığı karşılaşma. golde kerim'e faul yaparak pozisyonunu bozan arda turan'ın katkısı büyüktür. * * abdullah avcı'nın birazcık adamlığı varsa -ki olduğunu düşünüyorum- ikinci yarıya ayağına aldığı her topu sırıtarak dışarı vuran ibrahim Akın'ı oyundan alır.

ilk yarıdan akıllarda kalan enstantaneler,
ayhan akman yardımcı hakeme 19. dakikada lan lan ne faulü lan, hadi lan diye bağırmıştır. hakem kardeşim duymazdan gelmiştir.

aynı ayhan akman bir pozisyon sonrası selçuk dereli'ye göz kırparken ekrana yansımıştır.

ankaragücü'nden alınan emre ibb futbolcusuna sahanın ortalık yerinde kafayı koymasına rağmen oyunda kalmıştır.
ev sahibi ekibin 37, galatasaray' ın 26 top kaybıyla oynadığı maç.
lincoln' un golüyle 2 - 0 olan maç.
tjikuzu denen belediyeli futbolcunun pardon ayak kırıcısının da oynadığı maç.
lincoln'un fenerbahce maçında oynamaması için hakemin her şeyi yaptığı maçtır. *