bugün

galatasaray'da sarı kart cezalısı ömer bayram ve mustafa mohammed dışında eksik bulunmayan maç.
Berkan
Taylan
Babel
Emre Kılınç
Halil Dervişoglu gibi oyuncular yüzünden izlemeyeceğim maç. verem olmaya gerek yok.
ilk yarısı gomis ve djilobodji'nin golleriyle 1-1 sona ermiş maç.
şuna penaltı vermesi utanç türk futbolu adına.
Gaziantepin 3-1 yaptığı maç... dk 82 .
Antep'in 3'ün 1'ini verdiği maç olmakta.
oyuncuların maç seçtiğinin kanıtı niteliğinde maçtır.
bu torrent anamızı sikecek gitmeden anlaşıldı. lan sen bjk yi domine et yen, barselonayla 45 dk da olsa kafaya top oyna, antep e 7 defansif adamla çık 1-0 dan gerisin geri 3 ye sahada yürüyen gomis i 90 dk oynat. yeminle ben bu adam kadar futbol biliyorum ben çalıştırsam takımı bundan kötü olamaz.
bu maçı da verdik ya başka bir şey demiyorum.
Futbolcular maç seçiyor.
torrent'in oynatmaya calıstıgı futbol varyasyonlarının takım üyelerine uymadığı anlasılıyor. iyi niyetli atak varyasyonları yeteneği sınırlı kadro ile anca bu kadardı. bir de 1 hafta içinde oynanan 3 90 dakikanın sonu bu oldu.

torrent umut vaad ediyor fakat atak varyasyonlarında ilerde bulunan berkanın dinamizmi ile kazandığı topların sadece kereme topu atma ile sınırlı olması hocaya yazmaz. berkana yazar. ayrıca defans her ne kadar marcao-nelsson ikilisi ile kemikleşse de, bu iki futbolcunun insiyatifi macı kazandırmıyor. yeni sezonda 1 dmc, 2 ortasaha ile daha iyi olacağını düşünüyorum. ayrıca şu kadroda gedson olsa herşey başka olabilirdi.

sezonu kapatalı cok oldu gerci, bari yeni sezona güzel bir planlama ile girelim. calısarak gelişemiyor bu kadro, değişerek gelişsin.
Ahahahahahhahhahahahahaaaaa.