zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış misali çok konuşulan bir mal çeşidi. *
(bkz: john holmes)
(bkz: ron jeremy)
zengin'in malı olacak değerde bir mal değildir. * *

(bkz: 23cm) *
(bkz: yazarların mal beyanı)
söleyen kişinin ''önemli olan boyu değil işlevi'' ayarıyla bozlulabileceği öğünme sözüdür.
http://ultraslan.com/
anaconda nonda'nın forma numarası!
(bkz: ergenlikte soylenen yalanlar)
beni bunalımdan bunalıma sürükleyen, gözlerimin dolmasına, kulaklarımın kızarmasına sebep olan rakam.

bu acı hatıram ilkokul yıllarıma dayanır. koca gövdeli, zenciye benzeyen bir matematik öğretmenimiz vardı. sürekli yanağımdan öper, kulaklarımı okşardı benim. sevinirdim öğretmen beni seviyor diye. arabasıyla evime götürür getirirdi beni.

bir gün bir cetvel hediye etti bana. galatasaray amblemli bir cetvel. çok güzeldi. o zamanlar fanatik bir ufaklık olarak 'ğ' harfini bile o cetvelimle çizerdim. yarım sayfalık yazıyı 2 saatte yazardım bu yüzden. çocukluk işte. torunuma bırakacağımı falan söylerdim o cetveli, o kadar seviyormuşum bak.

bir gün zenciye benzeyen matematik öğretmenimi sinirlendirdim, o da bana 'sana o kadar iyilik yaptım, karşılığı bu muydu? öyleyse şimdi hesap zamanı' dedi. cetvelimi aldı ve kafamda kırdı. cetvel ikiye ayrıldı. 0-9 santimlik kısmı ile 10-30 santimlik kısmı kaldı. 10-30 santimlik kısmını alıp eve kaçtım.

hala durur o 20 santimlik zavallı cetvelim. ne hayallerim vardı oysa. torunuma verecektim onu. ne yapsın şimdi 20cm'lik küçücük şeyi yavrucak.

bitti. ne sanmıştınız ki yani, ne olabilirdi?
ortalama ideal bir boyuttur. hem daha uzunu insanı rahatsız eder. hatta ucundan kestirmek daha makbuldur. nede olsa kökü sendedir. özellikle yaz mevsiminde uzun olması dahada kötü bir durumdur.
insanın eli hep orda olur.
bu yüzden saçlarımızı yazın 20 cm kadar yapmak iyidir.
Genellikle ortaokul-lise dönemlerinde erkek çocukların birbirleriyle yaptıkları münakaşaların ana sebeblerinden bir tanesi.
http://www.loadtr.com/k-204544-20cm.gif
denizli nin plaka numarasının sayısal değerinin cm cinsinden gösterimi. yani bana ne zaman 20 cm deseler bu gelir aklıma. başka da bi şey bilmirem.
(bkz: ehh.)
(bkz: zencinin malı beyazın çenesini yorar)
1 metrenin 5'te 1'idir.**
penis boyunu hatırlatır.
4 cm kayma ile bir uzvumun uzunluğudur.
Orta boy Pirket kalınlığı. Genellikle Evin iç duvarlarında kullanılır.
Bu rakamla övünenler ölsünler. Utanmasalar kendilerinden tahrik olacaklar.
bir insan neden penisinin boyunu ölçme gereği duyar düşüncesini akla getirir.
kişinin penisi ile makatı arasındaki mesafe genellikle 20 cm'den epey daha azdır. *
bunun damarlısıda iyi oluyormuş.
bazılarının gıptayla baktığı uzunluktur...
Cisme göre değişen ebattır, kimisi penis uzunluğu diye nitelendirir, kimisi musluk hortumu diye.