bugün

Bir ölçü birimi.
yani övünmek değil de gerçekten başa bela. bir de testisler büyük olunca sabah ereksiyonunda metroda oturmak azap oluyor.
1 metrenin 5 de biri.
4 cm cap da eklersek vucudumda bulunan en dikkat ceken anatomik yapi.
ilk okulda cetvelimin uzunluğu bayağı dayanaklı çıkmıştı.
7,8740157480315 inç tir.
2 desimetredir.
200 milimetredir.
(bkz: omg its fucking huge)
parmak çocuk mu lan bu?
200 milimetredir.
200mm yada 0.2m olarakta adlanılabilir bir uzunluk ölçme birimidir.
sanfor sonu arge araştırma birimine gönderilen numune denim kumaş portföy satandardı.
bir uzunluktur.

harika bir şeydir.

of of olsa da.
Kadinlar bu boyu cok sever, ceylanda oyleydi, ama simdi evli, ceylan benim teyze kizi kuzenim.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
benim organlarımdan birinin uzunluğudur. açıkca penis.

edit: ne zaman buraya entry girsem kızlar seri eksiliyor.
7.8 küsür inç'e eşdeğerdir.bu boyutta bir penise sahip kişi kendini şanslı hissetmelidir.
100 cm nin 1/5 idir efendim. Evet.
nonda'yı hatırlatır.
yurdum erkeğinin ortalama penis boyudur, en kötüsü bile 17, cücük kadarı dahi 15 cm olur.

gel gör ki istatistikler bu coğrafyaya o ihtimali vermediği gibi, %80 85 oranında xl prezervatif aldığını iddia eden aynı yurdum erkeği de nedense satışlara hiç yansıyamıyor.

13-15tir o, razı olun. 15 bulursanız müteşekkir olun, 17 bulursanız öpüp başınıza koyun kızlar.
Millet neyin kafasını yaşıyorsunuz. Şimdi 20 bir sayıdır. Cm ise bir uzunluk birimidir. Bunların ikisinin bir araya gelmesi ile 20 cm oluşur.
bir cetvel boyutu.
13 yaşında ergenliğe girerken sahip olduğum uzunluktu,18 yaşından sonra cetvel yetmemeye başlayınca bıraktım ölçmeyi.
Cisme göre değişen ebattır, kimisi penis uzunluğu diye nitelendirir, kimisi musluk hortumu diye.