bugün

bir 500 daha at anlaşalım. parayla insan terkedilir mi olm, bırak sevgiliyi ?
vay amk, sevgili olabilmek için kızı hediye manyağı yap, en lüküs lokantalarda kuş sütü ile besle, ay başı yılbaşı,bilmem neyin başı, sevgililer günü VS harcama yap, yeri geldiğinde elektriğini, kirasını, telefon borcunu öde hanzo olduğun halde kibar gözükmek için tiyatro bale, sinema gezmediğin yer görmediğin turistlik ve yazlık yer kalmasın, gezdiğin yerleri daha rahat dolaşmak için araba kiralayıp pompacılara domaldıkça domal, otel, gece klubu, disco derken eğlencenin dibine vur, seksi fantezi yapacak ayağına sürpriz kıyafetlere para yığ, yıllık harcaman 100 tl yi bulsun, sonra 20 bin'liraya onu bırak.
oldu amk.
kişiden kişiye değişir. ben evli olsam karımı bile bırakırım.
fazla ucuza gitmedi mi ya . neyse en azından ilk defa bir erkek için üstüne para verdiler derdim.

bazılarını al git diye üstüne ben yirmi bin verirdim cidden.
ooo çok rahat bırakırım.
biz bizeyiz burda. sadık sevgili ayaklarına yatmayın. fırsatını bulduğunuz an sevgilinizi aldatacak tipte insanlarsınız. "paraya tamah etmiyorum ben yeağğ" gibi bir duruş sergileyip yüce gönüllü oluşunuz çok tatlı ya.

içim kan ağlaya ağlaya bırakırım. sonra kendimi alışverişe verir, kankalarımı toplar dedikodu yapar, yaptığımın o kadar da kötü olmadığını kabullenir, tahmini 2 saatte felan unuturum. üzgünüm sevdiceğim, kalbimde yaşayacaksın.
R.i.p.
Sevgi dediğin şey parayla ölçülmez ki...
sevgili satılırda sevgi satılmaz.
Ona bu konudan bahsederek bırakırım. 20 bin lirayı alınca da barışırız çatır çatır yeriz o parayı.
20 bine biraz da ben para atar sapa sağlam taş gibi bir motor alırım, sürmek için olanlardan değil. yani cevabım evet ayrılırım.
Ben evlendim yüz binden fazla para harcadım.
bak beyim, beni paranla satın alamazsın.
(bkz: nereye domalıyoruz)
o beni bmw sağ koltuğu için bırakmadan önce ben onu 20 bin lira için bırakırım. neresinden baksan kar ediyorsun.
1 milyon doların altı kurtarmaz.
Benim sevgim para ile olculmez.
200 bin kafa karıştırır ama 20 bin için özlemeye değmez aq.
20bin az. Ne yapacağım o parayı.
Bir adet soru.

Ben bırakırım. 400 liraya 5 tane daha sevgili yapar, kalanıyla da horon teperim.

1 taşla 5 kuş.
Nimet'in değerini bilmeyen insan sorusu.
Sevgiliye bağlı diye cevaplanır ama sanmıyorum para bok amk.
Pezevenk olmayan birinin hayır cevabını vereceği soru.
pazarlık edersek olabilir. Tamam hadi 15 bine bırakırım. 5 binini de ona verecem bıraksın diye.
benim sevgim pahabiçilemez bu dünyada herşey sevgidir efendim.
kinimi, nefretimi bile bırakırım. (bkz: kindar sürpriz yumurta)