bugün

galatasaray için 6 puanlık maç.
yakaladığı iyi tempo ile gs alır diye düşünüyorum. şampiyonluk yolunda en keskin virajlardan biri. iki rakibinin de puan kaybetme riskinin olduğu bi haftayı boş geçebilme gibi bi lüksleri yok malesef.
Sadece bir lig maçından çok daha fazlasıdır. zira en yakın 2 takipçisinin her halükarda birbirini kıracağı haftada 3 puanla çıkabilirse, şampiyonluk için çok ama çok büyük bir eşiği atlamış olur galatasaray.

eskişehir ligin en zor deplasmanı şu anda ama dediğim gibi, konsantre olup o bilinçle oynarlarsa oyuncular, pazartesi günü çok güzel bir haftaya uyanabilir galatasaraylılar.
Galatsaray' ın Orduspor maçının ikinci yarısında farklı olarak yaptığı tek şey biraz fazla koşmaktı. Takımın ateşi dindi. Biraz ateşlenerek yapmaları gereken tek şey koşmak. Gerisi geliyor zaten. Yeter ki koşsunlar hibineler. Galatasaray' ın zor da olsa alacağı karşılaşmadır.
galatasaray in en az iki farkli kazanacagi mactir. zor gibi gozuken kolay mac. banko galatasaray.
galibiyetten çok, drogba sneijder ikilisinden sakatlığın uzak durmasını dilediğim maçtır.
eskişehir daha güçlü tabi ama sonucu belli olmaz.
inanıyorum drogba ve sneijder'in maç sonunda "dünyada bu kadar stadda top koşturduk, ne taraftarlar gördük, ama eskişehir gibisini görmedik" diyeceği maç olacaktır.

sonuç ne olursa olsun, drogba ve sneijder eskişehir atatürk stadı ve eses taraftarı ile tanışacaktır.
Zorlu eskişehir deplasmanında oynanacak zorlu maçtır.
eskişehir'in istikrarsızlığını göz önünde bulundurduğumuzda, eğer gerçekten isteyerek oynarsa drogba'ymış snaijder'miş hikaye. rahat futbolla farkla geçer gideriz.
galatasaray ın galip gelmesi halinde şampiyonluk yolunda çok önemli bir adım atacağı karşılaşma. umarım es es kazanır ve lige renk gelir.
Şampiyonluk için en kritik virajlardan birindedir Galatasaray ve kazanması halinde şampiyonluğun kapısını aralayacaktır. Maç öncesi tek ve en büyük sorun "imparator" tribünde olmasıdır.
terim'in tribünden seyredeceği maçtır.
hakkında komplo senaryolarının türetildiği maç.

Düşününce hak veriyorum bunlara. Çünkü galatasaray ı sıralamada takip eden iki takım birbiriyle oynuyor. En az biri puan kaybedecek, galatasaray da kazanırsa yarışta büyük yara alacak.

Yarınki maç için takımına güvenemiyorsun ve galatasaray ın es-es i yenmesi durumunda fark açılacak bunu sindiremiyorsun. Size göre galatasaray ın her galibiyetinin altında birşeyler var, hakemler kolluyor, federasyon kolluyor, haketmeden kazanıyor vs. vs.

E ben de sorarım sana 2 sezondur sadece 2 ya da 3 hafta haricinde lig tablosunda hep zirvede olan takım mı haketmiyor? 17 derbide sadece 1 kez kaydeden takım mı hakemler tarafından kollanıyor? ezeli rakiplerine derbilerde top göstermeyen takım mı federasyon tarafından kollanıyor?

E yuh yani arkadaş, bu kadar fanatik olmayın yeter.

kısacası bugün ne şekilde kazanırsa kazansın galatasaray ın galibiyetine çamur atılacak bir maç olacaktır.

Umarım kazanırız ve daha ne tür senaryolar türetilir hep beraber görürüz.

Edit: maç berabere bitti. şimdi de klasik galatasaray a ve oyuncularına bok atma seferberliği başladı. hadi hayırlı olsun.
bir galatasaraylı olarak her zaman çekindiğim maçtır. Eskişehir bazen hava şartlarının da etkisi olsa genellikle ters takım olmuştur galatasaraya.
necati ateş'in oynamaması gereken maç.

eskişehirspor kazanacaktır.
galatasaray kazanması durumunda dörtte bir oranında şampiyonluğunu ilan etmiş olur.
es es fena geliyor. beraberlik iyi sonuç olacak giib bu gidişle..
Hakkaten şampiyonluk düğümünü çözecek maç bana göre de.

Madem Drogbaları,Şınayderleri aldık şu maçı kazandırsınlar bize.
şu ana kadar maçın en iyisinin muslera olduğu maç.
hakemin bütün düdükleri gs aleyhine çaldığı maç. artık kim talimat verdiyse!! az önce buz gibi korneri bile vermedi gerisini siz düşünün!
1 penaltı, 1 net korner ve 1 net faul verilmedi şu dakikaya kadar galatasaray lehine.

Edit: melo' yu tutup yere indirdi adamç geçen hafta fener' in penaltısı kadar net penaltı bu pozisyonda.
köpeklerin lobi faaliyetine rağmen "galatasaray" ımızın alacağı maçtır.
hakemin bütün düdükleri şimdilik doğru verdiği maç galatasaraylılar baktılar eskişehir top oynuyor hemen başladılar gene. buz gibi korner değil gökana çarptı top.
galatasaray' ın 3 gol, 65 korner, 76 penaltı ve 28 hücum ribaundunun verilmediği ayrıca eskişehirspor' un stepslerinin inatla görülmediği maçtır.
güncel Önemli Başlıklar