bugün

(bkz: müslümanın malı ortaktır)
Ikinci günün sonunda seviseceklerse saygı duyulması gereken erkek.
sözlük kızıyla mesajlaştığı için zaten normal olmayan erkeğimsidir.

ne mide var sizde arkadaş, 30 kişiyle mesajlaşan kadınla utanıp sıkılmadan konuşabiliyorsunuz.

pes doğrusu!
Kızın nick altında yalama yapar.
Çok var la bunlardan.
Kızın nick altına kızla olan her şeyi entry girer.
Yok şunu önerdiğim yazar.
Yok şu kitabı ortak sevdiğimiz yazar.
Sonra kız laf sokar.
Erkek götü kalktı der.
Kaldıran sensin faso.
(bkz: sözlükte kız var mı sorunsalı)
Çok olan tip.
Götünü kaldırmayalim şunların ama arkadaslikta farklı.
gülücüğe odaklanır.

(bkz: gülücüğe odaklan)
(bkz: yengeniz olur)
Dedi Kezban.
Nickalti da yalarlar ayni zamanda. Bakin en cok kim nick altinda yalandiysa o, o kadar cok ozelden isi yurutmustur. Swh.
kuvvetli kalem sevdalısı erkektir..
penisten beyne giden bir güdü (bkz: yarraamm)
Ya benimdir ya kara toprağın 3 gün yazışmışız artık dönüşü yok! Nor: Çiçek miçek herşwy tamam istemwye gidiyoruz...
Guldürür, evet kadınlar da kendini guldüren erkeklerden hoşlanıyordu ancak bu başka birşey. Çok boşlukta insan var yazık ya.
herkes atıp tutmuş, özelden trip de yer bunlar... heh siz sahiplenmiyosunuz heee biz sahipleniyoruz.
Türk erkeğinin tarihi kökenlerine bağlı durum.
Genetik şifresi böyle adeta, yapacak birşey yok!
Burda da laf işitiyoruz hale bak.
Elin oğlu almanya'da evli kadına sahiplendi vakti zamanında iki Güleryüz gördü diye.
Zavallımıyız ne?
iki gün içerisinde bu dünyada kaç kişi ölüyor kaç kişi doğuyor, kimler alçaktan yükseğe kimler tepeden aşağıya düşüyor sizin haberiniz var mı *

Öyle iki gün demesi kolay. Adam koskoca iki gününü vermiş utanmadan şu dediğinize bakın ya. Tabiki de iki gün konuştuysak sahiplenicez yani.
zaman zaman aralarında olduğum erkeklerdir. ancak tek bir farkla ; ben kadın erkek ayırt etmiyorum. bana mesaj attıysanız benimsiniz demektir. beyninizi yerim uzun uzun mesajlar atıp aklınızla oynarım. kara delik gibi yutarım lan hepinizi ya benimsiniz ya hiç kimsenin.

mesaj atanlar biliyor zaten bunu hakkınızı helal edin lütfen biliyorum okurken gözleriniz acıyordur *
erkeklerin genelinde hasıl olan içgüdü. eskiden fena sahiplenirdim ama artık geçti.
lan olm siz neler yapıyosunuz ya?

biri sahipleniyor, öteki ayyy 2 gün mesaj attı beni sahipleniyor offf ss kezbanlığına bağlamış. abim siz nabıyonuz ya? bak "b" ile soruyorum siz nabıyonuz?
Kıskanç erkektir. Ya benimsin ya podzol toprağın demektedir.
Mesele sahiplenmesinden ziyade, geçen süre diye düşündüren erkek olur kanaatimce. iki günde ne paylaştın da ne hissettin de neyin sahiplenmesini yapıyorsun, ne içiyorsun diye sorarlar adama..
dalga geçmektir bu, ciddiye alınacak bişey yok kısaca.
var mı bunlardan ? ben nesilleri tükendi sanıyordum . bu insanlar kendine arkadaşım diyen kızlara da aşıklar aynı zamanda , başka açıklaması yok...
Herkes bildiği hayatı istedigi gibi yaşasın. Ha yanlış midir; evet.. fakat birilerinin bu yanlis adimlarini ve tavirlarini kendi popularitesi icin kullanmak da yanlistir.

Amk. Git adama soyle; kardeşim bu yaptigin yanlistir bak hani usül bu değildir. Sen iyi bir insansin fakat bu sekilde birak beni hic kimseyle anlaşamazsin vs. Vb. Hani insan bir şeyle söyler ne bilim..

Sözlükte bazı kızların götünü de işte bu "bilemeyen", "yanlış davranan" arkadaşlar kaldırıyor. Konuya konu arkadaşlar için üzgünüm.

Allah kimseyi bir kezbanin diline düsürmesin.
Madem ki iki gün mesajlaştık artık benimsin diyen erkektir.