bugün

14 ağustos'ta ilk stüdyo albümü Based on a T.R.U. Story'yi çıkaracak olan georgialı rapçi. kanye west, nicki minaj ve lil wayne gibi ünlü isimlerle düet yapmıştır. bu aralar adını fazla kişi bilmiyor ama birkaç aya kalmaz türk hip-hop dinleyicileri arasında iyice piyasa olur.
şimdilerde rolls-royce ghost'u olan 35 yaşında amerikalı rapcidir. gerçek adı Tauheed Epps'dir ve daha önce tity boi olarak bilinmekteydi. çevre genişledikten sonra daha cool bir nick name aldı * def jam records ile anlaştı ve piyasaya girişini geçen sene gerçek anlamda gerçekleştirdi.

en son fast and furious 6 filmine wiz khalifa ile we own it parçasını yaptıktan sonra da dünya çapına girişini yapmış oldu kanımca.

ayrıca konuşma aksanı garip olan rapcidir. nickini " tou çaaaaynnnzz " diye okur.
robin thicke ile yaptığı düet "Give it 2 You" ile parçalamaktadır. Parçanın klibi'de robin thicke'in bu sıralar favori olan bir diğer parçası "blurred lines" klibinin tadını vermektedir. http://www.youtube.com/watch?v=TH8m6J3gPH0
çok iyi flowu olmasa da düetler sayesinde tanınmıştır.
2 broke girls'te konuk oyuncu olarak gozukmustur.
Rapture belgeseliyle kendisini daha iyi tanıdım Baya samimi adam. Ayrıca "pretty girls like trap music" isimli albümünü de dinledim bu belgesel sayesinde ve baya beğendim.