bugün

en eğlenceli, en komik, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığım sitcomlardan.
görsel
Her izlediğimde beni çoğu zaman himym'den daha fazla güldüren ve harika karakterlere sahip olan sitcom.
o kadar Basit ve bi o kadar da dahiyane
konsepti olan dizi/sitcom.

Evet efendim bir adet sosyetik, mankensi bi sarışın.
Bir (aslında iki) adet koca memeli esmer.

Alın size 6 sezonluk dizi hıamına.
yıllar yıllar önce izlediğim yabancı dizi. oradaki garip bir şiveye sahip oleg karakterini cok komik buluyordum.
izlerken eğlendirir ama aslında çok komik olduğundan değildir. Arkadaşınız da beğenir diye izletirken hiç gülmezsiniz çünkü komik bir şey ararsınız ve yoktur.
Ama eğlendirir. Değişik.
ilk iki sezonundaki tadı diğer sezonlarından alamadığım dizi. Ancak dizi, bünyesinde zekice espiriler barındırırken rollerini iyi ve doğal bir şekilde oynayan oyunculara sahip. Kendisini izlettiriyor.
3. sezonun yarısındayım.

friends'i bitirdikten sonra girdiğim boşluğu çok güzel doldurdu; hatta friends'i aratmıyor hiç.

mükemmel dizi; hele ki o 'dinner' ortamında geçen muhabbetler çok matrak.

esas karakterlerin adları:
max black, caroline channing .. ve diziye neşe katanlar:
han lee, oleg, sophie ve earl.

edit: pardon, chestnut'ı unutmuşum.
görsel
Kat dennings için izlenilen yabancı dizidir.
Zorlama esprileri olan bir dizi.
Komedi sevdiğim, chestnut sevimli olduğu, bir de kendim de broke olduğum için 2 sezon tahammül etmiştim. Ama o polonyalı komşu kadın çıktığında koyulan abartılı alkış efektlerine ve tebessüm bile ettirmeyen repliklerdeki zoraki kahkaha efektlerine daha fazla tahammül edemedim.
Kat dennigsin beni kendimden geçirdiği dizi.
Kat dennigs beni çıldırtıyor bu dizide. Sırf onun için izlemeyi düşünmüştüm. Evet.
Max için izliyorum desem yeridir.
5.sezon ile birlikte daha da heyecanlanmış dizidir, ayrıca kısa boylu, balık etli max uzun boylu sarışın carolineden daha zeki, daha görgülü, daha tatlı olduğu söylenebilir.
Bunca sezondur keyifle izlediğim başka bir sitcom dizi olmadı. Karakterleri seviyorum. Replikler hoşuma gidiyor. 5. Sezon ' daki hollywood maceraları da çok hoş işlenmiş. Tüm dünya izliyor. Bence amaçlarına ulaşmışlar.
klasik bir amerikan tarzı komedi dizisidir. konu hemen hemen sürekli aynıdır. karakterleri seversen diziyi izlersin, karakterlerden hoşlanmazsan sıkıcı olur.
görsel
Başlarda biraz güldüren sonrasında göğüsleri dolu beyni boş aklı sürekli yarak küreğe çalışan karakteriyle sıkan dizi.

Pek naif bir girdi olmadı ama öyle göte böyle ya... bak yine pardon.
Abartılı göğüs dekoltesi ile dolaşan iki genç kızın maceralarını konu alan dizi.

Öyle meme mi olur, sağdan soldan destekle dolgun görünmesini sağlıyolar. Meme. Meme. Meme. Meme.

Memeleri dolgun iki genç kız..

Meme meme.. Entry giremiyorum. Neyse gir-memeliyim. Memeli dizi. Memeleri dizmek, dizi dizi meme..
memintolarin muhabbetinin her bölümde geçmesi sıkılmaya sebeptir.
BiRiNCi BÖLÜMÜNDE SIKILDIĞIM VE GEREKSiZ GÜLME EFEKTiNiN BOLCA KULLANILDIĞI KLASIK.
dizinin memelerden haric izlenecek bir yani yok.
Arada denk geliyor biraz meme izleyip kapatiyorum
Max black için izlenecek dizidir.
Meleklerimin oynadığı dizi.
Max in koyu renk ruj sürüp göğüslerini adeta ateşlemeye hazır torpido gibi göstermesiyle nam salmış bir cbs dizisidir. Oleg* isimli karakterin bile nasıl ukrayna ingilizcesi kullandığına bakıp bizdeki akasya durağı dizisinin çakma yunancasıyla nurimudan başka yunanca bilmeyen nilgün belgün sövdüren dizidir. bizde anca kalbim ege de kaldıgibi kendi karısını pazarlayan dizi ve espirileriyle idare edelim*
eğlenceli dizi. metinler şakalar espriler çok iyi yazılmış. belki bir aile komedisi kadar usturuplu değil fakat izlenesi.