bugün

eğitim durumlarına lisede devam etmektedirler. 18 yaş altı oldukları için her hangi bir cinsel istismarda bulunmaları kanunen yasaktır. haftada minimum 3-4kez kendilerini avuturlar. ergenlik döneminde oldukları için psikolojik olarak tam bir travma geçirmektediler. bu nesilin ailesine tek şey dyebiliriz, çocuklarınıza fazla yüklenmeyin.
seneye reşit olacaklardır. ayrıca en taş kızlar bu nesildedir ne hikmetse.
Seneye ehliyet alabiliyorum reşit oluyorum lan dediğim için nasıl mutlu oluyorum nasıl.
96 model tüplü doğan slx ile yarışacak olan nesildir.
96dan sonrası fenadır. çok kötü geliyorlar gibi geliyor sanki.
seneye yasal olarak sikilebilir olacaklardır.
not: kızmayın sakın ha, kanun böyle diyor.
paçayı 2000'den zar zor kurtarmış çocuklardır.
cocuk lan daha bunlar, vay amk.
Ne ara efsane olmayı başardıklarını merak ettiğim nesildir.
hala liseli olan içinde bulunduğum nesildir.
birde hazırlık okuyanları var ki onlara allah kolaylık versin.
(bkz: lise 5 yıl)
ne zaman efsane olduğu anlaşılamayan nesildir.
1996 da doğan artist ergenin düşünceleridir. efsane falan değillerdir.

şimdi ben de 96 lıyım ama efsane olmadığımızdan da haberdarim. kendini bilmek lazım biraz ama.
her sene efsane lakin bende 1996'lıyım, efsane kısmına gelirsek ki gelemiyorum.
96 lı nesil olmaz olsa olsa bebek olur.
fifa96, 1996'da doğmuştur. ve evet gerçekten efsanedir.
Lan kac yasindasiniz da efsane oldunuz. Daha hayata atilmadan ekmek elden su golden yasayarak efsane nasil olunuyomus cok merak ettim. Anlatin da ogrenek.
son aklı başında nesildir. okula bir sene erken kayıt yaptırmış olanları * şu sıralar tercihlerle, okullarla uğraşmaktadırlar. ayrıca harbiden neremiz efsane lan?
efsaneviligi 96 dogmak sanan efsanevi yazar.
son aklı başında olan nesilmiş. 17 yaşında bir çocuk ne kadar aklı başında olacaksa artık. gelmiş geçmiş en apaçi nesildir, tabikii şimdilik.
Efsane olmaları için birkaç sene geçmesi gereken nesil.
Onlar da büyüyecek, ama daha zamanları var
evet benim! evet 96 doğumluyum, evet Lise yeni bitti, evet Daha reşit değilim, Ezmeyin beni...
viyana kapılarına dayanmış 3 kıtada at 7 kıtada top koşturmuş efsanevi nesildir. meziyetleri neyse amuğa koyiim.
1996 da ben nerdeydim lan
diye bir cevap vermeliyimdir.
Henüz ehliyeti olmayandır.
benim de içinde bulunduğum, okula erken gitmeyenlerinin 2014 yılındaki sınava gireceği nesildir. söyleyebileceğim tek şey 'bizim neremiz efsane lan??'dır. bizden sonraki nesiller* en ileri seviye inektir, sosyal faliyete desen katılamazlar, adını sorsan kosinüs diye cevap verirler. o derece inek ve o derece iletişim özürlü nesiller.**